Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Dodaj lokalizację

filtruj

sortuj

alerty

Nowe kawalerki na sprzedaż Białystok

28 ofert w 3 inwestycjach

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 9 944 zł/m²

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Powiadomienia

Zobacz na mapie
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Czysta Premium
  2 kw. 2025
  W inwestycji znajdzie się 60 apartamentów o zróżnicowanych metrażach oraz układach. Dla wygody mieszkańców zaprojektowano, komórki lokatorskie, miejsca na rowery oraz cichobieżne windy. Nie mogło tu zabraknąć podziemnego garażu, który wyposażyliśmy w instalacje do ładowania samochodów elektrycznych. Ponadto w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, budynek zostanie wyposażony w system kamer
  ul. Czysta, Białystok(1.3 km od centrum)
  CONhouse Sp. z o.o.
 • Jurowiecka 22
  gotowe
  Jurowiecka 22 to starannie zaprojektowany zespół dwóch budynków o nowoczesnej architekturze wpisującej się w charakter rozwijającego się Białegostoku. Dodatkowo urządzony estetyczny dziedziniec z pieszym utwardzonym ciągiem komunikacyjnym i bogatymi elementami małej architektury stworzą kameralną atmosferę. Projektowane mieszkania będą miały zróżnicowane metraże oraz układy od jednego do czterech
  ul. Jurowiecka 22, Białystok(0.7 km od centrum)
  Strus Development Sp. z o.o.
 • Ciepła 38 Apartamenty
  1 kw. 2025
  CIEPŁA 38 Apartamenty – ŻYJ ZIELONO! Prestiżowy i elegancki 7-piętrowy budynek o ponadczasowej architekturze i designie, zlokalizowany przy ulicy Ciepłej w Białymstoku. Jego wyjątkowość podkreśli wysoki standard wykończenia wnętrz oraz zielone patio z bezpiecznym placem zabaw dla dzieci. CIEPŁA 38 APARTAMENTY to nie tylko nowoczesny i funkcjonalny obiekt z pięknymi, komfortowymi mieszkaniami,

  Ciepła 38 Apartamenty

  od 10 200 /m2
  ul. Ciepła 38, Białystok(1 km od centrum)
  ASKO S.A
 • getHome

  Zobacz najnowsze oferty z rynku wtórnego w lokalizacji Białystok

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Wiadomości na temat Białegostoku:

W całej Polsce coraz więcej jest osób, które decydują się na zakup mieszkania dla singli. Białystok to jedno z tych miast, w których deweloperzy zauważyli już tę tendencję i rozpoczęli budowę osiedli z niewielkimi lokalami. Kameralne osiedla położone z dala od ruchliwych ulic charakteryzuje duża ilość zieleni: skwerów i dziedzińców. Chcąc zapewnić przyszłym lokatorom ciszę i spokój, firmy deweloperskie projektują niewielkie osiedla, składające się z zaledwie kilku budynków. Często kawalerki w Białymstoku położone są właśnie w takich kompleksach mieszkaniowych, ponieważ cieszą się one dużą popularnością.

Mieszkania dla singli: Białystok

Białystok to jedno z tych miast, w których na osiedlach przeważa architektura typowo PRL-owska. Mimo że nadal znajdują one swoich nabywców, to jednak ich popularność spada na rzecz mieszkań na nowoczesnych osiedlach z niską zabudową. Ludzie chętnie przenoszą się do takiego lokalu z wielu powodów. Seniorzy docenią przede wszystkim udogodnienie w postaci windy. Dla młodych singlów istotny będzie parking podziemny czy całodobowy monitoring. Przeniesienie się do nowej kawalerki w Białymstoku to z pewnością trudna, ale i korzystna decyzja. Zadbana przestrzeń i podniesienie komfortu mieszkania może pozytywnie wpłynąć na jakość życia. Oprócz tego osiedla takie położone są z dala od ruchliwych ulic, zapewniają ciszę i spokój po całym dniu pracy.

Ceny kawalerek w Białymstoku

Kawalerki w Białymstoku są jednymi z najtańszych w Polsce, biorąc pod uwagę chociażby samo miasta stołeczne. Niski koszt wynika chociażby z tego, że miasto jest dopiero w trakcie rozwoju gospodarczo-społecznego. Wcześniej pełniło głównie funcję miasta przemysłowego, co odbiło się na jego całym charakterze. Mimo to, komfort życia coraz bardziej się podnosi i rozwija się tu wiele firm z sektora handlowo-finansowego oraz turystycznego. Ma tu znaczenie zwłaszcza bliskość do wschodniej granicy oraz piękna okolica pełna puszcz, parków krajobrazowych i dzikiej przyrody.

Dlaczego warto kupić kawalerkę w Białymstoku?

Niewielkie mieszkania są chętnie kupowane i wynajmowane, ponieważ popyt na nie nie spada. Taka inwestycja szybko się zwróci z tego względu, że cena zakupu jest niska, a jej wartość stale wzrasta. W mieście już ponad 70% nieruchomości oddawanych co roku do użytku, od razu przeznacza się na sprzedaż lub na wynajem. Rynek mieszkaniowy nie jest tu tak rozwinięty, jak w Warszawie czy Krakowie, ale stale się rozwija. Kawalerki w Białymstoku są kupowane zarówno przez mieszkańców miasta, jak i okolicznych miejscowości.

Nowe kawalerki na sprzedaż w Białymstoku

W Białymstoku dostępnych jest 28 ofert kawalerek znajdujących się w 3 inwestycjach deweloperskich.

Ile kosztują nowe kawalerki w Białymstoku?

Najtańsza kawalerka w Białymstoku dostępna w sprzedaży kosztuje 260 445 zł. Aktualnie średnia cena za m2 kawalerki w Białymstoku wynosi 10 264 zł.

Aktualnie w inwestycjach w Białymstoku nie obowiązują oferty specjalne na kawalerki.

Białystok - kawalerka gotowa do odbioru

Obecnie deweloperzy w Białymstoku oddali do użytku 22 kawalerki. 22 kawalerki zostaną oddane do 3 miesięcy. 22 kawalerki zostaną oddane do 6 miesięcy. 28 kawalerek zostanie oddanych do roku.

Oferty kawalerek dostępne na portalu

Na portalu rynekpierwotny.pl dostępne są oferty kawalerek w Białymstoku, dostosowane do potrzeb odbiorców, w tym:

 • kawalerki na niskich piętrach - 28 lokali

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023