Rezydencja Słonimska 24

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRydzewski Development

Ceny od: 4 950 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Słonimska 24 dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
M38
4
78,64 m²
3
M40
4
93,62 m²
3
M48
4
60,36 m²
2
M52
4
78,47 m²
3

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Rezydencja Słonimska 24

Rydzewski Development przedstawia - Rezydencja Słonimska 24. Kameralna Rezydencja położona jest w centrum miasta Białegostoku, w samym sercu wspaniałych Bojar. Idealne miejsce na wszystkich, którzy doceniają dobrą lokalizację. Rezydencja Słonimska 24 przez swoje niezwykłe położenie zapewniające dostęp do centrum na wyciągnięcie ręki połączone z kameralnym i zamkniętym osiedlem stanowi idealne miejsce do zamieszkania.Rezydencja Słonimska 24 to kameralna inwestycja składająca się z dwóch 3-piętrowych budynków A i B, na które składa się w sumie 79 lokali mieszkalnych, 720 m2 lokali usługowych od ul. Słonimskiej i Piasta, 2 garaże podziemne z dwiema windami na zamkniętą posesję, 36 komórek lokatorskich oraz plac zabaw dla dzieci. Budynek B posiada dodatkowo ogólnodostępne dwa, duże tarasy widokowe na dachu budynku. Dwa wjazdy do garażu podziemnego od ulicy Słonimskiej. Wejście na zamkniętą posesję od strony ul. Słonimskiej i Piasta.

Inwestycja Rezydencja Słonimska 24 znajduje się w Białymstoku, ul. Słonimska 24 (0.8 km od centrum Białegostoku), została zrealizowana przez dewelopera Rydzewski Development.

Inwestycja Rezydencja Słonimska 24 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 79 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Słonimska 24 pozostały na sprzedaż 4 mieszkania o powierzchniach od 60 do 94 metrów kwadratowych w cenie od 4 950 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 60 do 94 m2 w cenie od 369 000 zł (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Rydzewski Development przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (79 miejsc)

W inwestycji znajduje się 36 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 79 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Fundamenty: - Szczelna płyta fundamentowa żelbetowa, ściany zewnętrzne przyziemia żelbetowe wylewane z zastosowaniem betonów wodoszczelnych oraz systemów hydroizolacji chemicznych. Konstrukcja budynku: - Układ konstrukcyjny słupowo-stropowy, stropy żelbetowe wylewane nad piwnicą, - Stropy między kondygnacyjne z płyt kanałowych.
Dach
- Więźba dachowa o konstrukcji drewnianej. - Dach kryty panelami na rąbek stojący.
Elewacja
Fasady aluminiowe. Ściany - elewacja w zdecydowanej większości obmurowana cegłą klinkierową, dodatkowo tynki ozdobne oraz panele z blachy na rąbek stojący. Parapety zewnętrzne blaszane.
Drzwi zewnętrzne
Antywłamaniowe klasy C wraz z portalami jednostronnymi i numeracją mieszkań.
Balkony
- Posadzka - płytki gresowe, mrozoodporne produkcji polskiej. - Balustrady zewnętrzne ocynkowane, malowane ze szkłem bezpiecznym.
Posadzka
Wylewki cementowe.
Ściany
Ściany wewnętrzne: - Konstrukcyjne żelbetowe lub z bloczków silikatowych, - Działowe z bloczków silikatowych, - Tynk gipsowy bez malowania, - W łazienkach ściany tynkowane tynkiem gipsowym na ostro (przygotowane do ułożenia płytek ceramicznych).
Sufity
Tynk
Parapety wewnętrzne
Konglomerat
Instalacje
Instalacja CO: - Grzejniki płytowe z głowicami termostatycznymi (również na antresolach), - W łazienkach grzejniki drabinkowe, - Piony z rur stalowych, - Instalacja lokalowa podposadzkowa (rury z tworzywa sztucznego), - Indywidualne liczniki ciepła bez zdalnego odczytu. Instalacja wody: - Instalacja lokalowa podposadzkowa (rury z tworzywa sztucznego), - Piony z rur ocynkowanych, - Indywidualne wodomierze zimnej i ciepłej wody bez zdalnego odczytu. Instalacja kanalizacyjna: - Z tworzywa sztucznego zakończona wraz z podejściami do odbiorników w miejscach przewidzianych w projekcie. Instalacja wentylacyjna: - Wentylacja mechaniczna w garażu z czujnikami tlenku węgla i LPG, - Wentylacja grawitacyjna w budynku. Instalacja elektryczna: - Przewody miedziane z osprzętem produkcji krajowej, - Tablice mieszkaniowe, - Gniazda i włączniki produkcji krajowej. Inne instalacje: - Internetowa, TV kablowa, telefoniczna bez dostarczenia sygnału, gniazdo produkcji krajowej, - Domofonowa z osprzętem, - Dzwonkowa z osprzętem.
Ogrzewanie
Miejskie
Wyposażenie łazienki
- Podejścia do odbiorników w miejscach przewidzianych w projekcie (pralka, umywalka, miska ustępowa, wanna), - Bez białego montażu i baterii.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (36).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (79 miejsc).
Udogodnienia: plac zabaw, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 4 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 60 do 94 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 369 000 do 497 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 4 950 do 5 450 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Rezydencja Słonimska 24

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Miasto liczy 295 742 mieszkańców, zajmuję 102,12 km2. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast, przeważają tu osiedla mieszkaniowe a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się 9 parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawa, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które utrzymuję zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada 48 linii autobusowych: 43 linie dzienne oraz 6 linii nocnych.

W odległości 100 metrów od inwestycji Rezydencja Słonimska 24 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny PIASTA, Skorupska (253).

Data publikacji: 02.06.2016

Data aktualizacji: 06.02.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie