Rezydencja Słonimska 24

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Słonimska, oferowane bezpośrednio przez Rydzewski Development

Białystok, ul. Słonimska 24

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 170 ofert w najbliższej okolicy!

Rezydencja Słonimska 24

6 zdjęć

Rezydencja Słonimska 24
Rezydencja Słonimska 24
Rezydencja Słonimska 24
Rezydencja Słonimska 24

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Centrum

  Apartamenty Centrum

  Apartamenty Jagiellońskie Sp. z o.o.

  Mieszkanie Białystok
  ul. Św. Rocha 29
  1.9 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 70-86 m2
  • Mieszkań: 8
  • Pokoje: 3-4
 • Panorama Białystok
  od: 5 800 zł/m2

  Panorama Białystok

  IG Sp. z o.o. Sp.k.

  Mieszkanie Białystok
  ul. Knyszyńska 8a
  2 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2021
  • Metraż: 35-62 m2
  • Mieszkań: 92
  • Pokoje: 1-3

Opis Inwestycji

Rezydencja Słonimska 24 logo

Rydzewski Development przedstawia - Rezydencja Słonimska 24. Kameralna Rezydencja położona jest w centrum miasta Białegostoku, w samym sercu wspaniałych Bojar. Idealne miejsce na wszystkich, którzy doceniają dobrą lokalizację. Rezydencja Słonimska 24 przez swoje niezwykłe położenie zapewniające dostęp do centrum na wyciągnięcie ręki połączone z kameralnym i zamkniętym osiedlem stanowi idealne miejsce do zamieszkania.

Rezydencja Słonimska 24 to kameralna inwestycja składająca się z dwóch 3-piętrowych budynków A i B, na które składa się w sumie 79 lokali mieszkalnych, 720 m2 lokali usługowych od ul. Słonimskiej i Piasta, 2 garaże podziemne z dwiema windami na zamkniętą posesję, 36 komórek lokatorskich oraz plac zabaw dla dzieci. Budynek B posiada dodatkowo ogólnodostępne dwa, duże tarasy widokowe na dachu budynku. Dwa wjazdy do garażu podziemnego od ulicy Słonimskiej. Wejście na zamkniętą posesję od strony ul. Słonimskiej i Piasta.

Inwestycja Rezydencja Słonimska 24 znajduje się w Białymstoku, ul. Słonimska 24 (0.8 km od centrum Białegostoku), została zrealizowana przez Rydzewski Development.

Inwestycja Rezydencja Słonimska 24 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 79 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Słonimska 24 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Rydzewski Development przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (79 miejsc)

W inwestycji znajduje się 36 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 79 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Fundamenty: - Szczelna płyta fundamentowa żelbetowa, ściany zewnętrzne przyziemia żelbetowe wylewane z zastosowaniem betonów wodoszczelnych oraz systemów hydroizolacji chemicznych. Konstrukcja budynku: - Układ konstrukcyjny słupowo-stropowy, stropy żelbetowe wylewane nad piwnicą, - Stropy między kondygnacyjne z płyt kanałowych.

Dach

- Więźba dachowa o konstrukcji drewnianej. - Dach kryty panelami na rąbek stojący.

Elewacja

Fasady aluminiowe. Ściany - elewacja w zdecydowanej większości obmurowana cegłą klinkierową, dodatkowo tynki ozdobne oraz panele z blachy na rąbek stojący. Parapety zewnętrzne blaszane.

Drzwi zewnętrzne

Antywłamaniowe klasy C wraz z portalami jednostronnymi i numeracją mieszkań.

Balkony

- Posadzka - płytki gresowe, mrozoodporne produkcji polskiej. - Balustrady zewnętrzne ocynkowane, malowane ze szkłem bezpiecznym.

Posadzka

Wylewki cementowe.

Ściany

Ściany wewnętrzne: - Konstrukcyjne żelbetowe lub z bloczków silikatowych, - Działowe z bloczków silikatowych, - Tynk gipsowy bez malowania, - W łazienkach ściany tynkowane tynkiem gipsowym na ostro (przygotowane do ułożenia płytek ceramicznych).

Sufity

Tynk

Parapety wewnętrzne

Konglomerat

Instalacje

Instalacja CO: - Grzejniki płytowe z głowicami termostatycznymi (również na antresolach), - W łazienkach grzejniki drabinkowe, - Piony z rur stalowych, - Instalacja lokalowa podposadzkowa (rury z tworzywa sztucznego), - Indywidualne liczniki ciepła bez zdalnego odczytu. Instalacja wody: - Instalacja lokalowa podposadzkowa (rury z tworzywa sztucznego), - Piony z rur ocynkowanych, - Indywidualne wodomierze zimnej i ciepłej wody bez zdalnego odczytu. Instalacja kanalizacyjna: - Z tworzywa sztucznego zakończona wraz z podejściami do odbiorników w miejscach przewidzianych w projekcie. Instalacja wentylacyjna: - Wentylacja mechaniczna w garażu z czujnikami tlenku węgla i LPG, - Wentylacja grawitacyjna w budynku. Instalacja elektryczna: - Przewody miedziane z osprzętem produkcji krajowej, - Tablice mieszkaniowe, - Gniazda i włączniki produkcji krajowej. Inne instalacje: - Internetowa, TV kablowa, telefoniczna bez dostarczenia sygnału, gniazdo produkcji krajowej, - Domofonowa z osprzętem, - Dzwonkowa z osprzętem.

Ogrzewanie

Miejskie

Wyposażenie łazienki

- Podejścia do odbiorników w miejscach przewidzianych w projekcie (pralka, umywalka, miska ustępowa, wanna), - Bez białego montażu i baterii.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (36)
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (79 miejsc).
Udogodnienia:
plac zabaw, winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Miasto liczy 295 742 mieszkańców, zajmuję 102,12 km2. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast, przeważają tu osiedla mieszkaniowe a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się 9 parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawa, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które utrzymuję zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada 48 linii autobusowych: 43 linie dzienne oraz 6 linii nocnych.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Rezydencja Słonimska 24?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencja Słonimska 24 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Rezydencja Słonimska 24 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Piasta / Skorupska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Rezydencja Słonimska 24 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Słonimska 24 znajduje się się 19 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Terapeutyczne "Mali Podróżnicy" w odległości 80 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa dla Dzieci z Zaburzeniami ze Spektrum Autyzmu "Uśmiech" w Białymstoku w odległości 80 m, Szkoła Podstawowa Nr 46 Specjalna w Białymstoku w odległości 170 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rezydencja Słonimska 24 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medycyny Oddechowej w odległości 60 m, Centrum Medyczne Bojary w odległości 80 m, Lekarz w odległości 250 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rezydencja Słonimska 24 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 210 m znajduje się Mini Delikatesy, w odległości 350 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 360 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Słonimska 24 w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 02.06.2016
Data aktualizacji: 29.10.2020

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: