Apartamenty Centrum

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Św. Rocha, oferowane bezpośrednio przez Apartamenty Jagiellońskie Sp. z o.o.

Białystok, ul. Św. Rocha 29

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 151 ofert w najbliższej okolicy!

Apartamenty Centrum

5 zdjęć

Apartamenty Centrum
Apartamenty Centrum
Apartamenty Centrum
Apartamenty Centrum

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Wejdź na stronę inwestycji i zobacz wirtualny spacer - apatramentyrocha.pl

Apartamenty Centrum

to idealne miejsce dla osób szukających mieszkania w sercu miasta. Budynek usytuowany jest u zbiegu ulic Św. Rocha i Monte Cassino, w Białymstoku. Z pewnością odnajdą się tu mieszkańcy którzy uwielbiają wygodny, miejski styl życia. Piesze wycieczki, wystarczą aby załatwić większość codziennych spraw. Pobliski park im. Jadwigi Dziekońskiej, to świetne rozwiązanie na krótkie spacery, lub dla osób posiadających psa. Przeczytaj o architekturze tej inwestycji i materiałach wykończeniowych.

Inwestycja Apartamenty Centrum znajduje się w Białymstoku, ul. Św. Rocha 29 (1.9 km od centrum Białegostoku), została zrealizowana przez Apartamenty Jagiellońskie Sp. z o.o.

Inwestycja Apartamenty Centrum została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 97 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Centrum nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Apartamenty Jagiellońskie Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 97 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Miasto liczy 295 742 mieszkańców, zajmuję 102,12 km2. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast, przeważają tu osiedla mieszkaniowe a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się 9 parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawa, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które utrzymuję zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada 48 linii autobusowych: 43 linie dzienne oraz 6 linii nocnych.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Centrum?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Centrum mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Apartamenty Centrum znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poleska/Świętego Rocha.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Centrum znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Centrum znajduje się się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Akademia Fryzjerska MARIW Dariusz Dąbrowski w odległości 70 m, X Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku w odległości 250 m, Zaoczne Liceum Ogólnokształcące "BETA" w Białymstoku w odległości 250 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Centrum jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Prywatny Szpital Okulistyczny w odległości 40 m, Kriobank w odległości 310 m, Multimedica , Słuchmed w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Centrum składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się DH Wenus, w odległości 40 m znajduje się Warzywa-owoce, w odległości 70 m znajduje się Piekarnia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Centrum w odległości 110 m znajduje się Skatepark, w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 13.12.2019
Data aktualizacji: 01.10.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: