Ultra Sonata

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRutkowski Development Sp. J.

Ceny od: 5 700 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Ultra Sonata dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
M-6
4
75,85 m²
1
M-98
4
73,93 m²
1
M-122
4
75,67 m²
3
M-150
4
84,9 m²
6

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

To świetna propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę i dobry design. Reprezentacyjne części wspólne, materiały wysokiej jakości i przestronne tarasy zagwarantują komfortowe mieszkanie. Ci, którzy lubią się wyróżniać, zainteresują się ultra nowoczesnymi mieszkania na VII piętrze z własnymi tarasami dachowymi.Wysoki standard wykonania, nowoczesny design, szlachetne materiały wykończeniowe (kamień, drewno), zaaranżowana przez architekta zieleń, energooszczędne technologie oraz elegancja w każdym detalu spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Przestronne balkony ze szklanymi balustradami o powierzchni od 9 do 23 m2 lub tarasy wyłożone drewnem do 100 m2 w mieszkaniach na I piętrze zagwarantują upragnioną przestrzeń.Ultra Sonata spełni oczekiwania zarówno rodzin z dziećmi, jak i młodych małżeństw czy singli. Szeroki wybór metraży – od 30 m2 do 99 m2 – oraz przemyślane układy mieszkań pomogą w wyborze wymarzonego lokum:- jasne i ciche wnętrza- wysokość mieszkań do 2,6 m- trzyszybowe okna o podwyższonych parametrach akustycznych i termoizolacyjnych- drzwi wejściowe antywłamaniowe- parapety granitowe- grzejniki panelowe- wideodomofony

Inwestycja Ultra Sonata znajduje się w Białymstoku, ul. Magazynowa 3 (3.5 km od centrum Białegostoku), została zrealizowana przez dewelopera Rutkowski Development Sp. J..

Inwestycja Ultra Sonata została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 352 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 7 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Ultra Sonata pozostały na sprzedaż 4 mieszkania o powierzchniach od 74 do 85 metrów kwadratowych w cenie od 5 700 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 74 do 85 m2 w cenie od 430 863 zł (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Rutkowski Development Sp. J. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 7 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 352 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda, videodomofon, wózkarnia, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 4 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 74 do 85 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 4-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • kształtują się w zakresie od 430 863 do 651 352 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 700 do 7 672 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Ultra Sonata

Ultra Sonata usytuowana jest w dynamicznie rozwijającej się części Białegostoku - Nowym Mieście. Doskonała komunikacja ze śródmieściem oraz innymi dzielnicami Białegostoku zapewnią mieszkańcom szybki dojazd: • przystanek autobusowy – 5 min. pieszo • Obwodnica Białegostoku– ok. 10 min. samochodem • centrum Białegostoku – ok. 5 min. samochodem Szeroko rozwinięta infrastruktura wokół osiedla – liczne sklepy, lokale gastronomiczne i usługowe, dostępność obiektów oświaty i szkolnictwa - sprawiają, że jest to przestrzeń, w której niczego Ci nie zabraknie. Tutaj będziesz czerpać z życia pełnymi garściami! • kompleks handlowo-usługowy ze sklepem Żabka - 2 min. pieszo • restauracja – 5 min. pieszo • siłownia – 10 min. pieszo • Politechnika Białostocka - 10 min. pieszo • Park Centralny - ok. 6 min samochodem • Zwierzyniec – ok. 10 min samochodem • apteka – 15 min. pieszo • C.H. Alfa – 15 min. samochodem

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Miasto liczy 295 742 mieszkańców, zajmuję 102,12 km2. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast, przeważają tu osiedla mieszkaniowe a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się 9 parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawa, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które utrzymuję zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada 48 linii autobusowych: 43 linie dzienne oraz 6 linii nocnych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ultra Sonata mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Ultra Sonata znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ultra Sonata znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Katolicka Szkoła Podstawowa im.ks.F.Blachnickiego w Białymstoku w odległości 220 m, Przedszkole Samorządowe Nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi "Bajkowe Miasteczko" w Białymstoku w odległości 600 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Ultra Sonata jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Podlaskie Centrum Medyczne w odległości 200 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ultra Sonata składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 420 m znajduje się Biedronka, w odległości 450 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ultra Sonata w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 12.09.2018

Data aktualizacji: 21.01.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie