Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Dodaj lokalizację

filtruj

sortuj

alerty

Mapa

Mieszkania na sprzedaż Białystok tanio

76 ofert w 4 inwestycjach

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 10 936 zł/m²

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Powiadomienia

Zobacz na mapie
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Ciepła 38 Apartamenty
  1 kw. 2025
  CIEPŁA 38 Apartamenty – ŻYJ ZIELONO! Prestiżowy i elegancki 7-piętrowy budynek o ponadczasowej architekturze i designie, zlokalizowany przy ulicy Ciepłej w Białymstoku. Jego wyjątkowość podkreśli wysoki standard wykończenia wnętrz oraz zielone patio z bezpiecznym placem zabaw dla dzieci. CIEPŁA 38 APARTAMENTY to nie tylko nowoczesny i funkcjonalny obiekt z pięknymi, komfortowymi mieszkaniami,

  Ciepła 38 Apartamenty

  od 10 400 /m2
  ul. Ciepła 38, Białystok(1 km od centrum)
  ASKO S.A
 • Villa Antoniuk
  gotowe
  Villa Antoniuk to miejsce wytchnienia po intensywnym dniu, oaza spokoju dla spragnionych harmonii. Doskonała lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta oraz dogodne połączenie komunikacją miejską z każdym zakątkiem Białegostoku są wartością dodaną osiedla. Inwestycja powstała w Białymstoku w dzielnicy Dziesięciny II w pobliżu skrzyżowania ulic Generała Józefa Hallera oraz Antoniuk

  Villa Antoniuk

  od 7 787 /m2
  ul. Generała Józefa Hallera 1, 3, Białystok(3.8 km od centrum)
  BiaVita Development Sp. z o.o. Sp.k.
 • Jurowiecka 22
  gotowe
  Jurowiecka 22 to starannie zaprojektowany zespół dwóch budynków o nowoczesnej architekturze wpisującej się w charakter rozwijającego się Białegostoku. Dodatkowo urządzony estetyczny dziedziniec z pieszym utwardzonym ciągiem komunikacyjnym i bogatymi elementami małej architektury stworzą kameralną atmosferę. Projektowane mieszkania będą miały zróżnicowane metraże oraz układy od jednego do czterech

  Jurowiecka 22

  ul. Jurowiecka 22, Białystok(0.7 km od centrum)
  Strus Development Sp. z o.o.
 • Twoja Harmonia
  2 kw. 2024
  Kameralny zespół trzech budynków apartamentowych z eleganckimi częściami wspólnymi oraz zielonym patio przeznaczonym do rekreacji. Harmonijny, zachęcający projekt. 66 mieszkań o różnych rozkładach - od 27 do 89 metrów kwadratowych. Wszystkie pomieszczenia o ponadstandardowej wysokości 260 cm. Podziemna hala parkingowa. Mieszkania są widne, dobrze doświetlone dzięki powiększonym oknom.

  Twoja Harmonia

  ul. Mroźna, Białystok(4.3 km od centrum)
  Rogowski Development Sp. z o.o.
 • getHome

  Zobacz najnowsze oferty z rynku wtórnego w lokalizacji Białystok

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Wiadomości na temat Białegostoku:

Tanie mieszkania także w Białymstoku 

W Białymstoku, 300-tysięcznej stolicy woj. podlaskiego, rynek nieruchomości rozwija się bardzo dynamicznie. Miasto przyciąga wiele młodych osób z okolicznych mniejszych miejscowości (w tym studentów), a także zza wschodniej granicy. Dlatego zapotrzebowanie na tanie mieszkania jest duże. Sprawdź, na białostockim rynku pierwotnym można znaleźć tanie lokale i gdzie ich szukać.

Białystok – atrakcyjne miejsce do życia

Jeśli chodzi o miejsca do życia na Podlasiu, Białystok jest w zdecydowanej czołówce pod względem zadowolenia mieszkańców. Miasto rozwija się gospodarczo i kulturowo, dzięki czemu ma coraz więcej do zaoferowania. Łączy wielkomiejskie udogodnienia ze spokojną atmosferą, za którą niejednokrotnie tęsknią mieszkańcy dużych metropolii.

Ze względu na brak podobnie atrakcyjnych ośrodków miejskich w okolicy Białystok ma niesamowitą siłę przyciągania oddziałującą przede wszystkim na młodych ludzi. Wszystko to sprawia, że można tu zauważyć duży popyt na tanie mieszkania. Da się je znaleźć nie tylko na rynku wtórnym, ale również na rynku pierwotnym.

Tanie nowe mieszkania – jak ich szukać w Białymstoku?

Cena mieszkania w Białymstoku rosną szybciej niż np. w Warszawie, Krakowie czy Wrocławiu. W porównaniu do tych miast wojewódzkich stolica podlaskiego jest jednak wciąż relatywnie tania. Największą popularnością wśród nabywców poszukujących tanich mieszkań cieszą się niewielkie lokale 2-pokojowe oraz kawalerki.

Mają one duży potencjał inwestycyjny, ponieważ w mieście rozwijają się również rynek wynajmu oraz turystyka. Dlatego tego typu opcji nie brakuje w żadnym z nowych przedsięwzięć deweloperskich. Trzeba jednak pamiętać, że najatrakcyjniejsze oferty znikają z rynku bardzo szybko!

Tanie mieszkania na sprzedaż – gdzie ich szukać?

Szukając taniego mieszkania na sprzedaż, trzeba wziąć pod uwagę przede wszystkim położenie budynku. Niestety najatrakcyjniejsze lokalizacje w pobliżu centrum, miejsc pracy, uczelni czy usług są najdroższe. Niższych cen należy szukać na obrzeżach np. w dzielnicach takich jak Antoniuk, Wysoki Stoczek, Zawady. Atrakcyjne dla nabywców poszukujących tańszych mieszkań o większym metrażu jest też Nowe Miasto, gdzie można znaleźć atrakcyjne nieruchomości tego typu.

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023