Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Willa Miejska
  Oferta archiwalna
  Willa MiejskaInwestycja zakłada budowę zespołu dwóch budynków.Budynek biurowo-usługowy zlokalizowany w samy centrum Kleciny bezpośrednio przy ul.Wałbrzyskiej. Lokal handlowy na parterze posiadac będzie witrynę oraz wejście bezpośrednio z ulicy. Lokale na pozostałych kondygnacjach obsługiwane poprzez klatkę schodową dostępną również od strony ulicy Wałbrzyskiej. Wielkośc dostępnych lokali od 90-120m2. Możliwośc dostosowania lokali do specyfiki prowadzonej działalności na etapie budowy.Budynek mieszkalny, zlokalizowany w drugiej linii zabudowy jest kolejną odsłoną idei Willi Miejskiej. Projekt budynku zakłada cztery kondygnacje mieszkalne. Na każdej kondygnacji jeden apartament mieszkalny o powierzchni 116m2. Dla każdego lokalu mieszkalnego zaplanowana dwa balkony i jeden taras. W piwnicy przewidziano garaż podziemny połączony windą z poziomami mieszkalnymi.  Winda łącząca garaż podziemny z poziomami mieszkalnymi wyposażona będzie w system kontroli dostępu, a mieszkańcy będą wjeżdżac windą bezpośrednio do swoich lokali mieszkalnych. Ekspozycja mieszkań względem stron świata zakłada otwarcie na strony : wschodnio-południową, południową i południowo-zachodnią co pozwoli uzyskac efekt dobrego nasłonecznienia pomieszczeń o każdej porze dnia i roku. Układ lokali mieszkalnych zakłada zlokalizowanie części dziennych i tarasu od strony południowo zachodniej, jednocześnie będącej stroną wychodzącą na podwórko wewnętrzne tak, aby stworzyc możliwie duże poczucie prywatności i komfortu dla przyszłych mieszkańców. Projekt budynku zakłada możliwośc wydzielenia na kondygnacji dwóch niezależnych lokali mieszkalnych o powierzchniach 68m2 i 49m2, co daje możliwośc podzielenia na etapie zakupu lokalu, lub ewentualnie w przyszłości. Takie rozwiązanie daje mieszkańcom wiele możliwości  takich jak podnajem jednej z części mieszkania, przeznaczenie wydzielonej części dla dzieci czy rodziców etc.Proponujemy komfortowe apartamenty w ciekawym architektonicznie budynku, jakości jaką cechują się wszystkie realizacje firmy GBM oraz, przede wszystkim, w atrakcyjnej cenie.

  Willa Miejska

  ul. Wałbrzyska 16a , Klecina, Krzyki, Wrocław(6.3 km od centrum)
  GBM Development Sp. z o.o. Sp. k.
 • Dożynkowa II
  Oferta archiwalna
  Osiedle przy ul. Dożynkowej to drugi etap inwestycji Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Budowlanego, której zakończenie planowane jest do końca 2014 roku.Zlokalizowano ją w najspokojniejszej części dzielnicy Krzyków - na Klecinie. W ramach inwestycji powstaną dwa budynki mieszkalne, których nowoczesny wygląd podkreślą ściany zewnętrzne: częściowo otynkowane, częściowo wyłożone płytami Argeton oraz drewnem.Do sprzedaży oferowane jest 88 mieszkań, jedno-, dwu- trzy- i czteropokojowych o powierzchni od 28 do 73 mkw. Na ostatnich kondygnacjach przewidziano wyjątkowe mieszkania, o metrażu powiększonym nawet do 103 mkw., z antresolami oraz przestronnymi tarasami.Wszystkie mieszkania wyposażone będą w balkony bądź tarasy. W lokalach na parterze zostaną zamontowane rolety zabezpieczające, a we wszystkich lokalach drzwi antywłamaniowe klasy C. W każdej klatce schodowej przewidziana jest winda łącząca wszystkie kondygnacje naziemne z podziemnym, wielostanowiskowym garażem. Każdy lokal zostanie wyposażony m. in. w instalację telewizji satelitarnej i naziemnej, instalację internetową oraz domofonową.

  Dożynkowa II

  ul. Dożynkowa , Klecina, Krzyki, Wrocław(5.9 km od centrum)
  Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o. o.

Informacje o Klecinie

Na Klecinie dostępnych jest 258 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 4 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy na Klecinie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 36 do 123 m2, w tym lokale:

 • 2-pokojowe (139 mieszkań).
 • 3-pokojowe (74 mieszkania).
 • 4-pokojowe (29 mieszkań).
 • 5-pokojowe (5 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich na Klecinie dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchni 122 m².

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży na Klecinie kosztuje 363 736 zł, natomiast najtańszy nowy dom kupimy za 1 500 000 zł.

W ostatnim czasie w 1 nieruchomości zostały obniżone ceny.

Pobliskie Lokalizacje

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: