NeoVillage

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Neocity Polska Sp. z o. o.

Ceny od: 6 500 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji NeoVillage dostępne są 2 oferty

RzutNumerMetrażPiętroCena (netto)
US-1 30 m2Parter
US-2 27 m2Parter

Opis Inwestycji

Neovillage to osiedle zlokalizowane w zielonej, zachodniej części Ursusa (Gołąbki), gdzie dominuje niska zabudowa domków jednorodzinnych.Budynki od ulicy Konotopskiej zostały częściowo obniżone do 2 kondygnacji, na dachach tej części zaprojektowano przestronne tarasy.Prezentowana cena lokali usługowych jest ceną netto.

Inwestycja NeoVillage znajduje się na Gołąbkach, ul. Konotopska (10.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Neocity Polska Sp. z o. o..

Inwestycja NeoVillage została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Aktualnie w inwestycji NeoVillage pozostały na sprzedaż 2 lokale użytkowe o powierzchniach od 27 do 30 metrów kwadratowych w cenie od 6 500 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Neocity Polska Sp. z o. o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 2 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 2 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 27 do 30 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
  • kształtują się w zakresie od 177 970 do 196 755 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 6 500 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji NeoVillage

Ursus położony jest w zachodniej części Warszawy i należy do najmniejszych dzielnic miasta, zajmując obszar o powierzchni ok. 9,4 km2. Rejon znany dawniej jako ośrodek przemysłu z zakładami mechanicznymi i cegielnią, dziś pełni przede wszystkim funkcje mieszkaniowe. Dzielnicę zamieszkuje obecnie ok. 55 tys. osób, a nowe budynki mieszkalne powstają na odrolnionych terenach Skoroszy oraz na postindustrialnym obszarze Szamot. Niska zabudowa domów jednorodzinnych dominuje w Gołąbkach, zaś wysokie bloki występują na osiedlu Niedźwiadek oraz na Skoroszach. W dzielnicy znajdują się 3 centra handlowe: Factory Ursus, Skorosze oraz Galeria Gawra, a także siedziba firmy Oriflame. Tereny miejskiej zieleni to parki: Czechowicki, Hassów i Achera. Odległość do centrum miasta wynosi 9 km, toteż najszybciej można tam dojechać pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Ursus położony jest u zbiegu międzynarodowych arterii: Trasy poznańskiej E-30 i Trasy katowickiej E-67.

Komunikacja

Przez teren dzielnicy przebiegają dwie trasy międzynarodowe: Trasa poznańska E-30 oraz Trasa katowicka E-67. Ursus posiada dogodne połączenie komunikacyjne z lotniskiem na Okęciu, a do położonego w odległości 9 km Śródmieścia, można dojechać autobusem lub pociągiem podmiejskim. Kursują stąd pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej (S2), Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz Kolei Mazowieckich.

W odległości 150 metrów od inwestycji NeoVillage znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny PKP Gołąbki.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji NeoVillage znajdują się 34 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: "Magic School" Magdalena Pieniak w odległości 300m, Polsko - Angielskie Przedszkole Niepubliczne UŚMIECH w odległości 400m, SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH DLA DZIECI w odległości 600m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m znajduje się Słowik Małgorzata, lek. med. Prywatna praktyka, w odległości 300 m znajduje się Przychodnia rejonowa (Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Ochota), w odległości 300 m znajduje się Przychodnia Rejonowa.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 550 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka pw. św. Jana Apostoła i Ewangelisty, w odległości 700 m znajduje się Biblioteka Gołąbki, w odległości 1250 m znajduje się Biblioteka Niedźwiadek.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 600 m znajduje się Oxygen Fitness & Wellness Club, w odległości 1250 m znajduje się Archproject, w odległości 1350 m znajduje się Park Hassów.

Data publikacji: 04.09.2017

Data aktualizacji: 15.02.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie