Ursa Smart City

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Unidevelopment S.A.

Ceny od: 6 950 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Ursa Smart City dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
87 m2
Parter
606 040 zł6 950 zł/m²
92 m2
Parter
636 411 zł6 950 zł/m²

Opis Inwestycji

Osiedle URSA Smart City powstaje na terenie Ursusa. Wybraliśmy tę dzielnicę, bo to najbezpieczniejsze i najszybciej rozwijające się miejsce w Warszawie. Ponadto dogodna lokalizacja i bogata infrastruktura sprawiają, że całe miasto masz pod ręką. W pobliżu znajduje się centrum handlowe Factory Ursus i Ratusz Ursus.Istnieje możliwość zakupu/najmu lokali połączonych. Lokale posiadają witryny oraz dostęp bezpośrednio z ulicy. Właściciel lokalu ma możliwość zakupu/najmu miejsc postojowych w garażu podziemnym.Osiedle już wybudowane - lokale dostępne od ręki.Nasza propozycja zagospodarowania: Dogodne miejsce na sklep spożyczy, salon kosmetyczny, kawiarnię lub inną działalność usługową.

Inwestycja Ursa Smart City znajduje się na Szamotach, ul. Hennela (8.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Unidevelopment S.A..

Inwestycja Ursa Smart City została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Aktualnie w inwestycji Ursa Smart City pozostały na sprzedaż 2 lokale użytkowe o powierzchniach od 87 do 92 metrów kwadratowych w cenie od 6 950 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Unidevelopment S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, monitoring, usługi w budynku, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 2 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 87 do 92 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
  • kształtują się w zakresie od 606 040 do 636 411 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 6 950 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Ursa Smart City

Ursus położony jest w zachodniej części Warszawy i należy do najmniejszych dzielnic miasta, zajmując obszar o powierzchni ok. 9,4 km2. Rejon znany dawniej jako ośrodek przemysłu z zakładami mechanicznymi i cegielnią, dziś pełni przede wszystkim funkcje mieszkaniowe. Dzielnicę zamieszkuje obecnie ok. 55 tys. osób, a nowe budynki mieszkalne powstają na odrolnionych terenach Skoroszy oraz na postindustrialnym obszarze Szamot. Niska zabudowa domów jednorodzinnych dominuje w Gołąbkach, zaś wysokie bloki występują na osiedlu Niedźwiadek oraz na Skoroszach. W dzielnicy znajdują się 3 centra handlowe: Factory Ursus, Skorosze oraz Galeria Gawra, a także siedziba firmy Oriflame. Tereny miejskiej zieleni to parki: Czechowicki, Hassów i Achera. Odległość do centrum miasta wynosi 9 km, toteż najszybciej można tam dojechać pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Ursus położony jest u zbiegu międzynarodowych arterii: Trasy poznańskiej E-30 i Trasy katowickiej E-67.

Komunikacja

Przez teren dzielnicy przebiegają dwie trasy międzynarodowe: Trasa poznańska E-30 oraz Trasa katowicka E-67. Ursus posiada dogodne połączenie komunikacyjne z lotniskiem na Okęciu, a do położonego w odległości 9 km Śródmieścia, można dojechać autobusem lub pociągiem podmiejskim. Kursują stąd pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej (S2), Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz Kolei Mazowieckich.

W odległości 150 metrów od inwestycji Ursa Smart City znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Ursus-Ratusz.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Ursa Smart City znajduje się 47 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Centrum Szkolenia Zawodowego w odległości 100m, Społeczne Gimnazjum Sto w odległości 150m, Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Warszawie w odległości 250m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się Hipokrates Sp. z o.o. NZOZ, w odległości 400 m znajduje się Gabinter. Gabinet internistyczny, w odległości 500 m znajduje się Diabetyk24.pl.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 200 m znajduje się Tai chi, chi kung, Ursus, Ośrodek Kultury ARSUS, w odległości 450 m znajduje się Kościół Wolnych Chrześcijan, w odległości 800 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka św. Rodziny.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 550 m znajduje się park Achera, w odległości 650 m znajduje się plac Wolności, w odległości 750 m znajduje się Boisko Piłkarskie.

Data publikacji: 24.10.2017

Data aktualizacji: 15.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie