Ursa Smart City

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Hennela, oferowane bezpośrednio przez Unidevelopment S.A.

Warszawa, Ursus, Szamoty, ul. Hennela

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Ursa Smart City

4 zdjęcia

Ursa Smart City
Ursa Smart City
Ursa Smart City
Ursa Smart City

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Osiedle URSA Smart City powstaje na terenie Ursusa. Wybraliśmy tę dzielnicę, bo to najbezpieczniejsze i najszybciej rozwijające się miejsce w Warszawie. Ponadto dogodna lokalizacja i bogata infrastruktura sprawiają, że całe miasto masz pod ręką. W pobliżu znajduje się centrum handlowe Factory Ursus i Ratusz Ursus.

Istnieje możliwość zakupu/najmu lokali połączonych. Lokale posiadają witryny oraz dostęp bezpośrednio z ulicy. Właściciel lokalu ma możliwość zakupu/najmu miejsc postojowych w garażu podziemnym.

Osiedle już wybudowane - lokale dostępne od ręki.

Nasza propozycja zagospodarowania: Dogodne miejsce na sklep spożyczy, salon kosmetyczny, kawiarnię lub inną działalność usługową.

Inwestycja Ursa Smart City znajduje się na Szamotach, ul. Hennela (8.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Unidevelopment S.A.

Inwestycja Ursa Smart City została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Aktualnie w inwestycji Ursa Smart City nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Unidevelopment S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, monitoring, usługi w budynku, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Ursus położony jest w zachodniej części Warszawy i należy do najmniejszych dzielnic miasta, zajmując obszar o powierzchni ok. 9,4 km2. Rejon znany dawniej jako ośrodek przemysłu z zakładami mechanicznymi i cegielnią, dziś pełni przede wszystkim funkcje mieszkaniowe. Dzielnicę zamieszkuje obecnie ok. 55 tys. osób, a nowe budynki mieszkalne powstają na odrolnionych terenach Skoroszy oraz na postindustrialnym obszarze Szamot. Niska zabudowa domów jednorodzinnych dominuje w Gołąbkach, zaś wysokie bloki występują na osiedlu Niedźwiadek oraz na Skoroszach. W dzielnicy znajdują się 3 centra handlowe: Factory Ursus, Skorosze oraz Galeria Gawra, a także siedziba firmy Oriflame. Tereny miejskiej zieleni to parki: Czechowicki, Hassów i Achera. Odległość do centrum miasta wynosi 9 km, toteż najszybciej można tam dojechać pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Ursus położony jest u zbiegu międzynarodowych arterii: Trasy poznańskiej E-30 i Trasy katowickiej E-67.

Komunikacja

Przez teren dzielnicy przebiegają dwie trasy międzynarodowe: Trasa poznańska E-30 oraz Trasa katowicka E-67. Ursus posiada dogodne połączenie komunikacyjne z lotniskiem na Okęciu, a do położonego w odległości 9 km Śródmieścia, można dojechać autobusem lub pociągiem podmiejskim. Kursują stąd pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej (S2), Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz Kolei Mazowieckich.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ursa Smart City?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ursa Smart City mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Ursa Smart City znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ursus-Ratusz 03.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Ursa Smart City znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ursa Smart City znajduje się się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego w odległości 260 m, Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 4 Społecznego Towarzystwa Oświatowego w odległości 260 m, Społeczne Gimnazjjum Nr 4 Społecznego Towarzystwa Oświatowego w odległości 260 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Ursa Smart City jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Hipokrates w odległości 190 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ursa Smart City składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Stokrotka Express, w odległości 100 m znajduje się Żabka, w odległości 310 m znajduje się Factory Ursus.

Data publikacji: 24.10.2017
Data aktualizacji: 15.11.2019

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: