Jagiełły 16

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Jagiełły, oferowane bezpośrednio przez Art4Home Development Agat Sp. z o.o.

Warszawa, Ursus, Niedźwiadek, ul. Jagiełły 16

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Jagiełły 16

2 zdjęcia

Jagiełły 16

Najbliższe inwestycje

 • Ursus Centralny

  Ursus Centralny

  Ronson Development Sp. z o.o.

  Lokal użytkowy Szamoty, Ursus, Warszawa
  ul. Gierdziejewskiego
  9.7 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 83-140 m2
  • Lokali użytkowych: 3
 • Ursus Nova

  Ursus Nova

  FB Antczak

  Lokal użytkowy Czechowice, Ursus, Warszawa
  ul. Górna Droga 13
  11 km od centrum
  • Oddanie: 3 kw. 2022
  • Metraż: 44-65 m2
  • Lokali użytkowych: 3

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Nowa inwestycja przy ul. Władysława Jagiełły 16 stanowi atrakcyjną propozycję dla singli, par i rodzin ceniących zalety nowoczesnego wzornictwa oraz kameralnej zabudowy. Dodatkowym atutem jest dobrze rozwinięta infrastruktura oraz sieć komunikacyjna, a to wszystko w rozsądnej cenie.

Dzięki dogodnej lokalizacji pobliskich przystanków komunikacji miejskiej do centrum Warszawy można dotrzeć w 15 minut, a bliskość arterii komunikacyjnej umożliwi skrócenie podróży samochodem do wybranej części stolicy i pozwoli szybko dostać się do tras wylotowych z miasta.

Kupując mieszkanie w inwestycji „JAGIEŁŁY 16” zapewniasz sobie pełną własność gruntu, co pozwoli w przyszłości uniknąć niespodziewanych dodatkowych opłat.

Dzielnica Ursus na podstawie aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego będzie realizowała projekt nowoczesnego, a zarazem funkcjonalnego i tętniącego życiem obszaru przestrzeni miejskiej, którego nadrzędnym celem będą potrzeby mieszkańców. Priorytetem władz dzielnicy jest stworzenie ekosystemu dla jakości życia człowieka o neutralnym wpływie na przyrodę, dlatego też w planach jest utworzenie kolejnych parków, skwerów czy też placów zabaw. W centralnej części Ursusa zaplanowana jest budowa nowych szkół, przedszkoli oraz żłobków. Uruchomiona zostanie również przychodnia zdrowia i opieki społecznej.

Inwestycja Jagiełły 16 znajduje się na Niedźwiadku, ul. Jagiełły 16 (9.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Art4Home Development Agat Sp. z o.o.

Inwestycja Jagiełły 16 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Aktualnie w inwestycji Jagiełły 16 nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Art4Home Development Agat Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 300 do 303 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Konstrukcja żelbetowa monolityczna. Fundamenty: płyta fundamentowa żelbetowa monolityczna. Ściany: murowane z izolacją termiczną lub żelbetonowe z izolacją termiczną.

Elewacja

Tynk mineralny malowany lub płyty elewacyjne Euronit Natura lub równoważne.

Stolarka okienna

Okna i drzwi balkonowe: aluminium. Rozwieralno-uchylne, rozwieralne lub stałe. Szklenie zespolone, dwuszybowe, szkło bezbarwne. W części górnej nawiewniki. Okna o podwyższonej izolacyjności akustycznej.

Drzwi zewnętrzne

Wysokość w świetle ościeżnicy ok. 2,01m, jednoskrzydłowe antywłamaniowe klasy RC3 lub wyższej szer. 90cm. Drzwi pełne, gładkie, wykończone okleiną drewnopodobną z zamkiem wielopunktowym atestowanym, wizjerem.

Ściany

Ściany działowe i obudowy pionów z bloczków gipsowych systemowych.

Parapety zewnętrzne

Z blaty powlekanej.

Wentylacja

Garaż: wentylacja mechaniczna, bytowa, sterowana czujnikami stężenia CO. Lokale mieszkalne i usługowe: wentylacja grawitacyjna i grawitacyjna wspomagana. Napływ powietrza do lokalu będzie poprzez nawiewniki w oknach i uchylanie okien. Dodatkowo w kuchni podejście do przyłączenia okapu.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (25 miejsc).
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana jest w doskonałym miejscu o wyjątkowym klimacie, gdzie dominuje niska zabudowa. Bliskość atrakcyjnych terenów zielonych i rekreacyjnych oraz obiektów sportowych zapewnia możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu. Obecnie w Dzielnicy Ursus funkcjonuje 15 km bezpiecznych ścieżek rowerowych i planowanych jest kolejnych 15 km. By żyć wygodnie, warto mieć w zasięgu ręki punkty handlowo-usługowe i gastronomiczne. Ursus to dzielnica oferująca także rozbudowaną infrastrukturę społeczną. W okolicy znajdują się obiekty kultury oraz edukacji, które stanowią dodatkowy atut inwestycji.

Ursus położony jest w zachodniej części Warszawy i należy do najmniejszych dzielnic miasta, zajmując obszar o powierzchni ok. 9,4 km2. Rejon znany dawniej jako ośrodek przemysłu z zakładami mechanicznymi i cegielnią, dziś pełni przede wszystkim funkcje mieszkaniowe. Dzielnicę zamieszkuje obecnie ok. 55 tys. osób, a nowe budynki mieszkalne powstają na odrolnionych terenach Skoroszy oraz na postindustrialnym obszarze Szamot. Niska zabudowa domów jednorodzinnych dominuje w Gołąbkach, zaś wysokie bloki występują na osiedlu Niedźwiadek oraz na Skoroszach. W dzielnicy znajdują się 3 centra handlowe: Factory Ursus, Skorosze oraz Galeria Gawra, a także siedziba firmy Oriflame. Tereny miejskiej zieleni to parki: Czechowicki, Hassów i Achera. Odległość do centrum miasta wynosi 9 km, toteż najszybciej można tam dojechać pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Ursus położony jest u zbiegu międzynarodowych arterii: Trasy poznańskiej E-30 i Trasy katowickiej E-67.

Komunikacja

Przez teren dzielnicy przebiegają dwie trasy międzynarodowe: Trasa poznańska E-30 oraz Trasa katowicka E-67. Ursus posiada dogodne połączenie komunikacyjne z lotniskiem na Okęciu, a do położonego w odległości 9 km Śródmieścia, można dojechać autobusem lub pociągiem podmiejskim. Kursują stąd pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej (S2), Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz Kolei Mazowieckich.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Jagiełły 16?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Jagiełły 16 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji Jagiełły 16 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Lalki 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Jagiełły 16 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Jagiełły 16 znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Integracyjne Niepubliczne Przedszkole Montessori Elipsoida w odległości 330 m, Przedszkole Niepubliczne Akademia Małych Smoków w odległości 380 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Jagiełły 16 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Jagiełły 16 w odległości 400 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się Boisko, w odległości 480 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.06.2018
Data aktualizacji: 07.02.2019

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: