Metamorfoza Ursus

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPetro Development Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 2 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Ursus Centralny(0.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Ursus, Szamoty, ul. Gierdziejewskiego (9.7 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 7 799 netto/m2
  Ursus Centralny
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 9
  Powierzchnia: 36 - 146 m2
  Dla inwestora 1 oferta
  Ronson Development Sp. z o.o.
 • Ursa Park(1 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Ursus, Szamoty, ul. Hennela 10 (8.9 km od centrum Warszawy)
  Ursa Park
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 3
  Powierzchnia: 66 - 80 m2
  Unidevelopment S.A.
 • Alpha Park(1.5 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Ursus, Skorosze, ul. Starodęby 8 (9.1 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 5 700 netto/m2
  Alpha Park
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 8
  Powierzchnia: 94 - 233 m2
  RED Real Estate Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Metamorfoza Ursus

Metamorfoza Ursus to nasza najnowsza i nowoczesna inwestycja tj. zaprojektowany przez jednych z najlepszych warszawskich architektów z pracowni GRUPY 5 kameralny 3-piętrowy budynek mieszkalny z usługami w parterze, podziemnym garażem oraz starannie zagospodarowanym terenem zlokalizowany przy ul. St. Wojciechowskiego 17 w Ursusie z dodatkowym wjazdem od ulicy Orląt Lwowskich Chcemy tutaj stworzyć przyjazne miejsce do życia i wypoczynku. Jesteśmy przekonani, że ten innowacyjny budynek idealnie wpisze się w różnorodną formę zabudowy centralnej części dzielnicy Ursus..

Inwestycja Metamorfoza Ursus znajduje się na Niedźwiadku, ul. Stanisława Wojciechowskiego 17 (9.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Petro Development Sp. z o.o..

Inwestycja Metamorfoza Ursus została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 4 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Metamorfoza Ursus pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchniach od 69 do 96 metrów kwadratowych.

Deweloper Petro Development Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 4 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 271 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, winda, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Metamorfoza Ursus

Inwestycja Metamorfoza Ursus usytuowana jest w Warszawie przy ul. Stanisława Wojciechowskiego 17 w dzielnicy Ursus, dzielnicy wg statystyk najbezpieczniejszej i najszybciej rozwijającej się w Warszawie.

Ursus położony jest w zachodniej części Warszawy i należy do najmniejszych dzielnic miasta, zajmując obszar o powierzchni ok. 9,4 km2. Rejon znany dawniej jako ośrodek przemysłu z zakładami mechanicznymi i cegielnią, dziś pełni przede wszystkim funkcje mieszkaniowe. Dzielnicę zamieszkuje obecnie ok. 55 tys. osób, a nowe budynki mieszkalne powstają na odrolnionych terenach Skoroszy oraz na postindustrialnym obszarze Szamot. Niska zabudowa domów jednorodzinnych dominuje w Gołąbkach, zaś wysokie bloki występują na osiedlu Niedźwiadek oraz na Skoroszach. W dzielnicy znajdują się 3 centra handlowe: Factory Ursus, Skorosze oraz Galeria Gawra, a także siedziba firmy Oriflame. Tereny miejskiej zieleni to parki: Czechowicki, Hassów i Achera. Odległość do centrum miasta wynosi 9 km, toteż najszybciej można tam dojechać pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Ursus położony jest u zbiegu międzynarodowych arterii: Trasy poznańskiej E-30 i Trasy katowickiej E-67.

Komunikacja

Przez teren dzielnicy przebiegają dwie trasy międzynarodowe: Trasa poznańska E-30 oraz Trasa katowicka E-67. Ursus posiada dogodne połączenie komunikacyjne z lotniskiem na Okęciu, a do położonego w odległości 9 km Śródmieścia, można dojechać autobusem lub pociągiem podmiejskim. Kursują stąd pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej (S2), Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Metamorfoza Ursus mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Metamorfoza Ursus znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wojciechowskiego 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Metamorfoza Ursus znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Akademia Małych Smoków w odległości 310 m, Integracyjne Niepubliczne Przedszkole Montessori Elipsoida w odległości 320 m, Niepubliczne Przedszkole Artystyczne "Delfinki" w odległości 340 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Metamorfoza Ursus składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 300 m znajduje się Lidl, w odległości 590 m znajduje się Bazarek.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Metamorfoza Ursus w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Pływalnia "Albatros", w odległości 420 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 23.05.2016

Data aktualizacji: 05.11.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie