Next Ursus

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Posag 7 Panien, oferowane bezpośrednio przez

Nexity Polska Sp. z o.o.

Warszawa, Ursus, Szamoty, ul. Posag 7 Panien 16

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 14 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Next Ursus

15 zdjęć

Next Ursus
Next Ursus
Next Ursus
Next Ursus

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • inteligentny dom

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 14 budynków

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Next Ursus logo

Osiedle Next Ursus to projekt francuskiego developera Nexity, zlokalizowany przy ul. Posag 7 Panien 16. Trzeci etap inwestycji tworzyć będzie 7 kondygnacyjny budynek Unique.

W budynku Unique powstanie 178 mieszkań. Biała stolarka okienna, przestronne balkony, a także funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania będą tym co ucieszy najbardziej wymagających Klientów. Dużym atutem jest stonowana architektura budynku oraz szerokie odległości pomiędzy sąsiadującymi budynkami.

W sprzedaży znajda się mieszkania 1,2 i 3 pokojowe od 27 do 66 m2. Garaż podziemny i naziemny, komórki lokatorskie, boksy rowerowe oraz lokale usługowe (od 57 do 114m2) ułatwią życie mieszkańcom. Na częściach wspólnych powstanie obszerna aranżacja zieleni zarówno nieopodal budynku, jak i na terenie całego osiedla.

Oddanie do użytkowania:

I Etap - 3 kw. 2019

II Etap - 3 kw. 2020

III Etap - 1 kw.2021

Inwestycja Next Ursus znajduje się na Szamotach, ul. Posag 7 Panien 16 (9.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Nexity Polska Sp. z o.o.

Inwestycja Next Ursus została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.

Aktualnie w inwestycji Next Ursus nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Nexity Polska Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

W Ursusie zaplanowane są rozległe tereny zielone przy ul. Gierdziejewskiego, EKOPark o wielkości 5ha, ekologiczne ścieżki edukacyjne, wybiegi dla psów oraz place zabaw dla dzieci. Wszystko to kilka kroków od inwestycji Next Ursus. W okolicy znajdziemy liczne sklepy, żłobki oraz przedszkola.

Ursus położony jest w zachodniej części Warszawy i należy do najmniejszych dzielnic miasta, zajmując obszar o powierzchni ok. 9,4 km2. Rejon znany dawniej jako ośrodek przemysłu z zakładami mechanicznymi i cegielnią, dziś pełni przede wszystkim funkcje mieszkaniowe. Dzielnicę zamieszkuje obecnie ok. 55 tys. osób, a nowe budynki mieszkalne powstają na odrolnionych terenach Skoroszy oraz na postindustrialnym obszarze Szamot. Niska zabudowa domów jednorodzinnych dominuje w Gołąbkach, zaś wysokie bloki występują na osiedlu Niedźwiadek oraz na Skoroszach. W dzielnicy znajdują się 3 centra handlowe: Factory Ursus, Skorosze oraz Galeria Gawra, a także siedziba firmy Oriflame. Tereny miejskiej zieleni to parki: Czechowicki, Hassów i Achera. Odległość do centrum miasta wynosi 9 km, toteż najszybciej można tam dojechać pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Ursus położony jest u zbiegu międzynarodowych arterii: Trasy poznańskiej E-30 i Trasy katowickiej E-67.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Next Ursus?

Przez teren dzielnicy przebiegają dwie trasy międzynarodowe: Trasa poznańska E-30 oraz Trasa katowicka E-67. Ursus posiada dogodne połączenie komunikacyjne z lotniskiem na Okęciu, a do położonego w odległości 9 km Śródmieścia, można dojechać autobusem lub pociągiem podmiejskim. Kursują stąd pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej (S2), Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Next Ursus mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 650 metrów od inwestycji Next Ursus znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Ursus Północny 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Next Ursus znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Next Ursus znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Norlandia w odległości 130 m, Żłobek Norlandia w odległości 160 m, Niepubliczne Przedszkole Językowe Smart Planet w odległości 240 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Next Ursus jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dentamed w odległości 90 m, Lecznica Ursus w odległości 240 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 270 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Next Ursus składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Żabka, w odległości 230 m znajduje się Żabka, w odległości 240 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Next Ursus w odległości 40 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 300 m znajduje się boisko / kort, w odległości 310 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Inwestycje w pobliżu na Szamotach

Pozostałe oferty

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: