Ursa Park

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Unidevelopment S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Ursa Park dostępnych jest 5 ofert

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
AU1
74,93 m²
Parter
BU3
66,05 m²
Parter
BU4
67,52 m²
Parter
BU5
80,29 m²
Parter
BU6
65,77 m²
Parter

Opis Inwestycji

Ursa Park

URSA Park jest kolejną częścią osiedla Unidevelopment S.A. i CPD S.A. realizowanego w dzielnicy Ursus. Nowa inwestycja powstaje na nieruchomości przyległej do ukończonego projektu URSA Smart City i nawiązuje do niego swoim charakterem. Będzie zrealizowana w 2 etapach. W pierwszym z nich powstanie 189 mieszkań, a w drugim 196 lokali o powierzchniach od 33 m2 do 92 m2. Większość oferty stanowią mieszkania dwu- oraz trzypokojowe. W URSA Park planowanych jest również 385 miejsc garażowych oraz 10 lokali usługowych usytuowanych od strony ul. Dyrekcyjnej.Zagospodarowanie części wspólnych osiedla i otwarta przestrzeń zapewnią spójność nieruchomości z jej otoczeniem, które już teraz ma dużo do zaoferowania mieszkańcom i również rozwija się zgodnie z zapisami Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego. Według jego założeń, obszar, na którym znajdowały się dawniej zakłady „Ursus”, staje się tętniącym życiem i przyjaznym terenem miejskim. Powstanie na nim zrównoważona zabudowa mieszkaniowa z zapleczem usługowym i placówkami publicznymi oraz powierzchnie biurowe.

Inwestycja Ursa Park znajduje się na Szamotach, ul. Hennela 10 (8.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Unidevelopment S.A..

Inwestycja Ursa Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji Ursa Park pozostało na sprzedaż 5 lokali użytkowych o powierzchniach od 66 do 80 metrów kwadratowych.

Deweloper Unidevelopment S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, monitoring, teren ogrodzony, usługi w budynku, winda, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępnych jest 5 lokali użytkowych.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 66 do 80 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Ursa Park

Dotychczas w pobliżu URSY przebudowana została ulica Hennela oraz Dyrekcyjna. Zgodnie z informacją udzieloną w listopadzie zeszłego roku przez Urząd Dzielnicy, przy ul. Hennela wybudowane zostanie również przedszkole. W nowoczesnym budynku znajdzie się miejsce dla 150 dzieci w wieku od 3 do 6 lat. W przyszłości władze zapowiadają tu również budowę szkoły podstawowej z halą sportową. Osiedle URSA oddalone jest zaledwie 9 kilometrów od centrum Warszawy. Obecna infrastruktura zapewnia wygodny dostęp do innych części miasta oraz swobodny wyjazd ze stolicy (dojazd do obwodnicy zajmuje 5 minut). W pobliżu osiedla znajdują się dwa przystanki SKM oraz kilkunastu linii autobusowych, zapewniających połączenie z innymi dzielnicami. W godzinach szczytu pociągi kursują co 5-15 minut, a sam dojazd do śródmieścia zajmuje niecały kwadrans.

Ursus położony jest w zachodniej części Warszawy i należy do najmniejszych dzielnic miasta, zajmując obszar o powierzchni ok. 9,4 km2. Rejon znany dawniej jako ośrodek przemysłu z zakładami mechanicznymi i cegielnią, dziś pełni przede wszystkim funkcje mieszkaniowe. Dzielnicę zamieszkuje obecnie ok. 55 tys. osób, a nowe budynki mieszkalne powstają na odrolnionych terenach Skoroszy oraz na postindustrialnym obszarze Szamot. Niska zabudowa domów jednorodzinnych dominuje w Gołąbkach, zaś wysokie bloki występują na osiedlu Niedźwiadek oraz na Skoroszach. W dzielnicy znajdują się 3 centra handlowe: Factory Ursus, Skorosze oraz Galeria Gawra, a także siedziba firmy Oriflame. Tereny miejskiej zieleni to parki: Czechowicki, Hassów i Achera. Odległość do centrum miasta wynosi 9 km, toteż najszybciej można tam dojechać pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Ursus położony jest u zbiegu międzynarodowych arterii: Trasy poznańskiej E-30 i Trasy katowickiej E-67.

Komunikacja

Przez teren dzielnicy przebiegają dwie trasy międzynarodowe: Trasa poznańska E-30 oraz Trasa katowicka E-67. Ursus posiada dogodne połączenie komunikacyjne z lotniskiem na Okęciu, a do położonego w odległości 9 km Śródmieścia, można dojechać autobusem lub pociągiem podmiejskim. Kursują stąd pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej (S2), Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz Kolei Mazowieckich.

W odległości 150 metrów od inwestycji Ursa Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Ursus-Ratusz.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Ursa Park znajduje się 47 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Centrum Szkolenia Zawodowego w odległości 100m, Społeczne Gimnazjum Sto w odległości 100m, Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Warszawie w odległości 250m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się Hipokrates Sp. z o.o. NZOZ, w odległości 350 m znajduje się Gabinter. Gabinet internistyczny, w odległości 500 m znajduje się Diabetyk24.pl.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 150 m znajduje się Tai chi, chi kung, Ursus, Ośrodek Kultury ARSUS, w odległości 400 m znajduje się Kościół Wolnych Chrześcijan, w odległości 750 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka św. Rodziny.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 500 m znajduje się park Achera, w odległości 650 m znajduje się Boisko Piłkarskie, w odległości 650 m znajduje się plac Wolności.

Data publikacji: 24.10.2017

Data aktualizacji: 25.04.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie