Klonowy Zakątek

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAlbero Invest

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 2 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Alpha Park(1.5 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Ursus, Skorosze, ul. Starodęby 8 (9.1 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 5 700 netto/m2
  Alpha Park
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 8
  Powierzchnia: 94 - 233 m2
  RED Real Estate Development Sp. z o.o.
 • Ursus Centralny(1.8 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Ursus, Szamoty, ul. Gierdziejewskiego (9.7 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 7 799 netto/m2
  Ursus Centralny
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 9
  Powierzchnia: 36 - 146 m2
  Dla inwestora 1 oferta
  Ronson Development Sp. z o.o.
 • Osiedle Nowe Włochy(2.9 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Włochy, Nowe Włochy, ul. Chrościckiego (8.3 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 7 281/m2
  Osiedle Nowe Włochy
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 95 m2
  S-PROPERTY Sp. z o.o. sp.k.

Opis Inwestycji

Do sprzedaży lokal usługowy do dowolnej aranżacji o powierzchni 51,41 m2Przeznaczenie: HANDEL, USŁUGIMożliwość przekształcenia w lokal mieszkalny!Lokal zlokalizowany jest na nowo powstałym osiedlu KLONOWY ZAKĄTEKOSIEDLE KLONOWY ZAKĄTEKKlonowy Zakątek to nowe mieszkania w Warszawie, w dzielnicy Ursus. W pięciu budynkach znajduje się 95 mieszkań jedno, dwu, trzy i czteropokojowych. Pod budynkami zlokalizowany jest podziemny parking dla samochodów. Osiedle posiada pozwolenie na użytkowanie.Osiedle zostało wybudowane przy ulicy Ochockiej, w pobliżu stacji PKP Ursus Niedźwiadek, wjazdu na drogę ekspresową S2, umożliwiającą dogodny wjazd na autostradę A2 i drogę ekspresową S8 oraz węzły komunikacyjne Opacz i Salomea. Klonowy Zakątek położony jest w dystansie ok. 15 min. od centrum Warszawy. Dobre połączenie komunikacyjne: 1000 m do przystanku kolejowego SKM i KM (15 min do centrum), 3 linie autobusowe dzienne i 2 linie autobusowe nocne przy ul. Ochockiej.STANDARD WYKONANIAKlonowy Zakątek to projekt zrealizowany z najwyższą dbałością o jakość i detale wykończenia.Wysoki standard inwestycji podkreślają:• Niska, kameralna zabudowa• Ponadczasowa, nowoczesna architektura• Eleganckie wejścia do budynków• Cichobieżne windy• Okna o wysokiej dźwiękoszczelności i niskiej przenikalności termicznej• Duże przeszklenia, zapewniające dobre doświetlenie pomieszczeń• Szlachetne materiały wykończeniowe• Energooszczędne oprawy ledowe• Pełne ściany wewnętrzne o wysokiej dźwiękoszczelności

Inwestycja Klonowy Zakątek znajduje się na Czechowicach, ul. Ochocka (10.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Albero Invest.

Inwestycja Klonowy Zakątek została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Aktualnie w inwestycji Klonowy Zakątek pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchniach od 51 do 65 metrów kwadratowych w cenie od 5 829 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Albero Invest przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 5 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
- Konstrukcja żelbetowa monolityczna, wylewana, słupowo - płytowa. - Fundamenty żelbetowo - płytowe.
Dach
- Dach płaski z izolacją przeciwwodną i termiczną.
Elewacja
- Tynk mineralny cienkowarstwowy na siatce + powłoka sylikatowo-silikonowa. - Tynk mozaikowy.
Stolarka okienna
Stolarka okienna w mieszkaniach: PCV.
Ściany
- Ściany zewnętrzne żelbetowe, silikatowe lub równoważne. - Ściany przy klatkach schodowych i szybach windowych oraz szachtach instalacyjnych - żelbetowe. - Ściany wewnętrzne między lokalami - murowane.
Instalacje
Instalacja wentylacji mechanicznej bytowa i oddymiająca: - Garaż budynków A, B, C: mechaniczna instalacja oddymiającą bytowa. - Garaż budynków D, E: mechaniczna instalacja bytowa. - Wentylacje mieszkań: system mechanicznego wywiewu z udziałem indywidualnych wentylatorów mieszkaniowych, obsługujących niezależnie pomieszczenia kuchni, łazienek oraz toalet. - Lokal mieszkalny posiada również podłączenie do niezależnego kanału okapowego. - Lokale usługowe: wentylacja mechaniczna nawiewno –wywiewna. Instalacja centralnego ogrzewania: - Dwie kotłownie gazowe, zlokalizowane w wydzielonych pomieszczeniach na dachu budynku A oraz budynku D.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Klonowy Zakątek

Ursus położony jest w zachodniej części Warszawy i należy do najmniejszych dzielnic miasta, zajmując obszar o powierzchni ok. 9,4 km2. Rejon znany dawniej jako ośrodek przemysłu z zakładami mechanicznymi i cegielnią, dziś pełni przede wszystkim funkcje mieszkaniowe. Dzielnicę zamieszkuje obecnie ok. 55 tys. osób, a nowe budynki mieszkalne powstają na odrolnionych terenach Skoroszy oraz na postindustrialnym obszarze Szamot. Niska zabudowa domów jednorodzinnych dominuje w Gołąbkach, zaś wysokie bloki występują na osiedlu Niedźwiadek oraz na Skoroszach. W dzielnicy znajdują się 3 centra handlowe: Factory Ursus, Skorosze oraz Galeria Gawra, a także siedziba firmy Oriflame. Tereny miejskiej zieleni to parki: Czechowicki, Hassów i Achera. Odległość do centrum miasta wynosi 9 km, toteż najszybciej można tam dojechać pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Ursus położony jest u zbiegu międzynarodowych arterii: Trasy poznańskiej E-30 i Trasy katowickiej E-67.

Komunikacja

Przez teren dzielnicy przebiegają dwie trasy międzynarodowe: Trasa poznańska E-30 oraz Trasa katowicka E-67. Ursus posiada dogodne połączenie komunikacyjne z lotniskiem na Okęciu, a do położonego w odległości 9 km Śródmieścia, można dojechać autobusem lub pociągiem podmiejskim. Kursują stąd pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej (S2), Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Klonowy Zakątek mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 290 metrów od inwestycji Klonowy Zakątek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Piastowska 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Klonowy Zakątek znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Placówek Oświatowych IWE w odległości 380 m, Punkt Przedszkolny IWE "TUMIRAJ" w odległości 380 m, Specjalistyczna Poradnia Małego Dziecka IWE w odległości 380 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Klonowy Zakątek w odległości 470 m znajduje się Boisko, w odległości 470 m znajduje się Basen/siłownia.

Data publikacji: 10.10.2016

Data aktualizacji: 08.05.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie