Klonowy Zakątek

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Ochocka, oferowane bezpośrednio przez Albero Invest

Warszawa, Ursus, Czechowice, ul. Ochocka 1AA

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Klonowy Zakątek

6 zdjęć

Klonowy Zakątek
Klonowy Zakątek
Klonowy Zakątek
Klonowy Zakątek

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Klonowy Zakątek logo

Nowy lokal usługowy w stanie deweloperskim o powierzchni 50,23 m² w skład którego wchodzą dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym, zlokalizowany jest w jednym z budynków osiedla Klonowy Zakątek przy ul. Ochockiej, na warszawskim Ursusie. Jego obecny wygląd stanowią następujące pomieszczenia: przedsionek, duże pomieszczenie usługowe, miejsce na magazyn, pomieszczenie socjalne oraz WC. Jednak aranżację lokalu można dostosować do indywidualnych potrzeb, gdyż ścianki działowe nadają się do demontażu. Przynależą do niego dwa miejsca postojowe, które znajdują się w garażu podziemnym.

Lokal jest przestronny i ustawny w związku z czym sprawdzi się jako idealne miejsce na prowadzenie własnego biznesu. Biuro rachunkowe, usługi kosmetyczne czy fryzjerskie, kancelaria notarialna lub prawna… Rodzaje usług, jakie można tu świadczyć to niekończąca się lista.

Ponadto, jest możliwość, aby przearanżować lokal na mieszkanie dwu- lub trzypokojowe.

Poza zaletami samego lokalu warto zwrócić uwagę na jego położenie, czyli bardzo dobre skomunikowanie z miastem (ok 15 minut do Centrum) oraz najbliższe sąsiedztwo. Lokal położony jest na osiedlu Klonowy Zakątek, które zostało oddane do użytkowania w 2018 roku. W pięciu budynkach znajduje się 95 mieszkań, pod budynkami – podziemny parking dla samochodów a przy wjeździe – ogólnodostępny parking dla gości.

STANDARD WYKONANIA

Klonowy Zakątek to projekt zrealizowany z najwyższą dbałością o jakość i detale wykończenia.

Wysoki standard inwestycji podkreślają:

· niska i kameralna zabudowa

· ponadczasowa, nowoczesna architektura

· eleganckie wejścia do budynków

· cichobieżne windy z poziomu garażu podziemnego

· okna o wysokiej dźwiękoszczelności i niskiej przenikalności termicznej

· duże przeszklenia, zapewniające dobre doświetlenie pomieszczeń

· szlachetne materiały wykończeniowe

· energooszczędne oprawy ledowe

· pełne ściany wewnętrzne o wysokiej dźwiękoszczelności

Inwestycja Klonowy Zakątek znajduje się na Czechowicach, ul. Ochocka 1AA (10.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Albero Invest.

Inwestycja Klonowy Zakątek została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji Klonowy Zakątek nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Albero Invest przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 5 budynków.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (2 miejsca): obowiązkowe.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, winda, miejsca parkingowe dla gości
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Klonowy Zakątek – zakończona i zamieszkała, charakteryzuje się kameralną zabudową oraz zieloną częścią wspólną. Otoczeniem osiedla są domy jednorodzinne oraz okolica charakteryzująca się niską zabudową, wśród której skryte zostały punkty usługowe, sklepy, przedszkola, żłobki, placówki kulturalne, przychodnie i apteki oraz punkty handlowe (Lidl, Biedronka, Tesco, Carrefour). W dzielnicy Ursus, w bezpośrednim sąsiedztwie można również znaleźć wiele ścieżek rowerowych, parki i skwery parkowe, obiekty sportowe - w tym OSIR Ursus z krytym basenem, kortami tenisowymi, siłownią i parkiem linowym. Komunikacja z miastem także nie sprawia żadnych trudności, gdyż w bliskiej odległości znajdują się arterie takie jak aleje Jerozolimskie, autostrada S2 oraz droga ekspresowa S8 z pobliskimi węzłami Opacz i Salomea. Ponadto w odległości ok 1. km znajduje się stacja kolejowa PKP Ursus Niedźwiadek, na której swoje przystanki mają SKM S1 oraz kilka linii Kolei Mazowieckich.

Ursus położony jest w zachodniej części Warszawy i należy do najmniejszych dzielnic miasta, zajmując obszar o powierzchni ok. 9,4 km2. Rejon znany dawniej jako ośrodek przemysłu z zakładami mechanicznymi i cegielnią, dziś pełni przede wszystkim funkcje mieszkaniowe. Dzielnicę zamieszkuje obecnie ok. 55 tys. osób, a nowe budynki mieszkalne powstają na odrolnionych terenach Skoroszy oraz na postindustrialnym obszarze Szamot. Niska zabudowa domów jednorodzinnych dominuje w Gołąbkach, zaś wysokie bloki występują na osiedlu Niedźwiadek oraz na Skoroszach. W dzielnicy znajdują się 3 centra handlowe: Factory Ursus, Skorosze oraz Galeria Gawra, a także siedziba firmy Oriflame. Tereny miejskiej zieleni to parki: Czechowicki, Hassów i Achera. Odległość do centrum miasta wynosi 9 km, toteż najszybciej można tam dojechać pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Ursus położony jest u zbiegu międzynarodowych arterii: Trasy poznańskiej E-30 i Trasy katowickiej E-67.

Komunikacja

Przez teren dzielnicy przebiegają dwie trasy międzynarodowe: Trasa poznańska E-30 oraz Trasa katowicka E-67. Ursus posiada dogodne połączenie komunikacyjne z lotniskiem na Okęciu, a do położonego w odległości 9 km Śródmieścia, można dojechać autobusem lub pociągiem podmiejskim. Kursują stąd pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej (S2), Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz Kolei Mazowieckich.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Klonowy Zakątek?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Klonowy Zakątek mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 290 metrów od inwestycji Klonowy Zakątek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Piastowska 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Klonowy Zakątek znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Klonowy Zakątek znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Placówek Oświatowych IWE w odległości 380 m, Punkt Przedszkolny IWE "TUMIRAJ" w odległości 380 m, Specjalistyczna Poradnia Małego Dziecka IWE w odległości 380 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Klonowy Zakątek w odległości 470 m znajduje się Boisko, w odległości 470 m znajduje się Basen/siłownia.

Data publikacji: 10.10.2016
Data aktualizacji: 10.09.2021

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: