Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe lokale użytkowe powiat trzebnicki

9 ofert w 1 inwestycji

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Apartamenty Przy Rynku
  gotowe
  Inwestycja zawiera 170 lokali mieszkalnych oraz 12 lokali usługowych. Oferta obejmuje szeroki wybór mieszkań w niskiej zabudowie o powierzchni od 30 do 140m2 oraz lokali usługowych o powierzchni od 40 do 94 m2.Budynek ma kształt zbliżony do litery U. Architekturą nawiązuje do istniejącej zabudowy Starego Miasta w Trzebnicy. Naturalny kolor materiałów wykończeniowych został dobrany tak, by budynki nie kontrastowały z otaczającą je przyrodą. Ozdobne elementy architektury stanowią wykusze i balkony, zaś gzymsy, bonitowania i opaski dekoracyjne stanowią dodatkowy element dekoracyjny wyróżniający inwestycję z otoczenia. W ramach inwestycji po stronie wewnętrznego dziedzińca przygotowano udogodnienia dla mieszkańców - teren rekreacyjny (zieleń ozdobna niska, rośliny pnące i drzewa, ciągi piesze i trawniki) oraz bezpieczny plac zabaw dla najmłodszych. Tereny zielone na terenie osiedla zostaną zaaranżowane tak, by zapewnić Państwu relaks oraz wypoczynek.Mamy nadzieję, że odnajdą Państwo u nas swoje miejsce do zamieszkania!

  Apartamenty Przy Rynku

  ul. Obornicka/Marcinowska/Brama Trębaczy , Trzebnica(12.6 km od Wrocławia)
  Świat Nieruchomości - Bracia Juszczak
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Stara Mleczarnia
  Oferta archiwalna
  „Stara Mleczarnia”, to inwestycja, która powstaje w sercu Trzebnicy, przy ul. Obrońców Pokoju. Jej atutem jest bliskość infrastruktury niezbędnej do funkcjonowania bez konieczności użycia środków transportu. W pobliżu znajdują się rozmaite obiekty handlowe i usługowe, ośrodek zdrowia, kościół, urząd miasta, urząd pocztowy, przystanek komunikacji miejskiej, dworzec kolejowy z szynobusem umożliwiającym wygodny i szybki dostęp do centrum Wrocławia, a co najważniejsze park z placem zabaw dla dzieci.Osiedle składać się będzie z 4 budynków mieszkalnych, wielorodzinnych, z czterema piętrami mieszkalnymi i windą (funkcjonującą od poziomu garażu wielostanowiskowego do ostatniego piętra). Na parterze budynku budowanego w I Etapie powstaną lokale użytkowe.W garażach wielostanowiskowych znajdzie się 141 miejsc postojowych, a komórki lokatorskie usytuowane będą na czole miejsc parkingowych oraz w sektorach je skupiających na kondygnacji podziemnej.Inwestycja podzielona jest na 2 etapy:- Etap 1 - budynek numer 1- Etap 2 - budynek numer 2, 3, 4;Cała inwestycja obejmuje budowę 151 mieszkań. W pierwszym budynku powstanie 51 mieszkań oraz 6 lokali użytkowych.Obligatoryjnym zakupem objęte są:- miejsce postojowe w garażu wielostanowiskowym- komórka lokatorska

  Stara Mleczarnia

  od 6 100 zł/m2
  ul. Obrońców Pokoju , Trzebnica(12.7 km od Wrocławia)
  Triada Dom Sp.j.
 • Osiedle Parkowe
  Oferta archiwalna
  W obornikach Śląskich powstaje według projektu mgr inż. arch. Darii Seredyńskiej budynek mieszkalny z miejscami parkingowymi w kondygnacji podziemnej. Budynek podzielony jest na dwie klatki, do których prowadzi wspólny łącznik.Zalety otoczenia budynkuBardzo blisko centrum Obornik Śląskich i niedaleko od stacji kolejowejBezpośrednie sąsiedztwo z parkiem miejskim, na którym znajduje się plac zabaw dla dzieci. Nie ma potrzeby przechodzenia przez ulicę, odległość 50mSzkoła podstawowa w odległości 200mGimnazjum w odległości 500mKościół w odległości 250mOśrodek zdrowia w odległości 300m

  Osiedle Parkowe

  Ul. Trzebnicka 16 , Oborniki Śląskie(10 km od Wrocławia)
  Kliwo Usługi Budowlane Wojciech Klisowski

Informacje o powiecie trzebnickim

W powiecie trzebnickim dostępne są 54 oferty nowych mieszkań i domów znajdujących się w 5 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w powiecie trzebnickim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 32 do 68 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (1 mieszkanie).
 • 3-pokojowe (28 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich w powiecie trzebnickim dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchniach od 95 do 147 m².

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w powiecie trzebnickim kosztuje 312 147 zł, natomiast najtańszy nowy dom kupimy za 678 000 zł.

Aktualnie obowiązują 2 oferty promocyjne. Dostępne jest także 1 mieszkanie w ofercie last minute.

Miejsca w pobliżu

Oferty w powiecie trzebnickim

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: