Szewska 7

Oferta archiwalna

Lublin, ul. Szewska 7

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 5 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Szewska 7

3 zdjęcia

Szewska 7
Szewska 7
Szewska 7

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Szewska 7 to najnowszy projekt KS Development Sp. z o.o.

Usytuowany w samym sercu Lublina, w obrębie Starego Miasta, czteropiętrowy budynek to idealne miejsce dla Państwa!

Połączenie nowoczesności z klasyką, ponadczasowa elegancja to doskonała lokata kapitału.

Pragniemy zaoferować Państwu 40 mieszkań - jedno, - dwu, - trzy lub czteropokojowych o pow. 31-66 m2 oraz 3 lokale usługowe o pow. 46,2 m2 ; 84,9 m2 ; 116,1 m2.

Dla mieszkańców oraz ich gości zaprojektowano miejsca postojowe zarówno w parkingu podziemnym, jak i na zewnątrz budynku.

Inwestycja Szewska 7 znajduje się w Lublinie, ul. Szewska 7 (0.6 km od centrum Lublina), została zrealizowana przez KS Development Sp. z o.o.

Inwestycja Szewska 7 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.

Aktualnie w inwestycji Szewska 7 nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli KS Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy, np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to także ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu kilkanaście szkół wyższych, takich jak Politechnika Lubelska, Uniwersytet Medyczny i Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II. Jest tu też kilkanaście szpitali, w tym kilka szpitali wojewódzkich i klinicznych. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, wiele kin i teatrów. Mieści się tu również kilka galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą dwie drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad kilkunastu przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Szewska 7?

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też kilka dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Szewska 7 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Szewska 7 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szewska 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Szewska 7 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Szewska 7 znajduje się 49 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczna Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna PROGRES w odległości 40 m, Niepubliczna Szkoła Policealna Wizazu i Stylizacji "Aesthetic" w Lublinie dla dorosłych w odległości 50 m, Wojewódzki Klub Techniki i Racjonalizacji w odległości 60 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Szewska 7 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 270 m znajduje się Biedronka, w odległości 390 m znajduje się Nova.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Szewska 7 w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Lublinie

Oferty w Lublinie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: