Active Residence

Oferta archiwalna

Lublin, ul. Leszczyńskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 5 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Active Residence

12 zdjęć

Active Residence
Active Residence
Active Residence
Active Residence

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • recepcja
  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 15 lokali użytkowych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Active Residence - to apartamentowiec, którego projekt pochodzi z pracowni architektonicznej „herman and partners”. Tworząc ten unikalny i wyjątkowy projekt, położono szczególny nacisk na kwestię estetyki oraz jakość zastosowanych komponentów – zadbano by projekt zawierał możliwie dużo szlachetnych materiałów. Inwestycja zakłada także przebudowę skrzyżowania i przyległego parkingu miejskiego, zagospodarowanie dziedzińca oraz terenu wokół budynku poprzez między innymi granitowe pasaże przylegające do lokali usługowych, specjalnie zaprojektowane ławki i oświetlenie oraz “zielone dywany” z roślin okrywowych z drzewami chroniącymi przed nadmiernym słońcem.

Wśród innych udogodnień mieszkańcy będą mogli liczyć na całodobową recepcję wraz z obsługą, nieodpłatną oraz w pełni wyposażoną salę fitness (dostępną wyłącznie dla mieszkańców budynku). Oferujemy Państwu ponad standardową wysokość kondygnacji mieszkalnej. Do części apartamentów, wszystkich Penthausów i lokali usługowych doprowadzona zostanie możliwość podłączenia klimatyzacji. Część Apartamentów i wszystkie Penthouse’y zostaną wyposażone w system ogrzewania podłogowego w łazienkach, a salony w grzejniki kanałowe. Wszystkie Penthouse’y będą posiadały możliwość instalacji kominka opalanego drewnem, a w salonach będzie zamontowany wysokiej jakości przesuwny system ślusarki okiennej i punkty czerpania wody na tarasach. Cały budynek będzie posiadał wysokiej jakości aluminiowy system ślusarki okiennej (trzyszybowej).

Budynek obejmuje siedem kondygnacji nadziemnych, z których pierwsza - parter - będzie miała funkcję usługowo-handlową. Zawiera również dwie kondygnacje podziemne, na których znajdują się miejsca postojowe, boksy garażowe i komórki lokatorskie.

W apartamentowcu będą znajdowały się Penthouse’y i Apartamenty o zróżnicowanej powierzchni począwszy od 30 do 138 mkw., co pozwoli spełnić oczekiwania każdego klienta w zakresie wyboru optymalnej dla siebie powierzchni.

Inwestycja Active Residence znajduje się w Lublinie, ul. Leszczyńskiego (1.8 km od centrum Lublina), została zrealizowana przez Active Residence.

Inwestycja Active Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 15 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Active Residence nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Active Residence przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy, np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to także ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu kilkanaście szkół wyższych, takich jak Politechnika Lubelska, Uniwersytet Medyczny i Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II. Jest tu też kilkanaście szpitali, w tym kilka szpitali wojewódzkich i klinicznych. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, wiele kin i teatrów. Mieści się tu również kilka galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą dwie drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad kilkunastu przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Active Residence?

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też kilka dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Active Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Active Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wieniawa - stadion 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Active Residence znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Active Residence znajduje się 28 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zaoczne Liceum Ogólnokształcące "Cosinus" w Lublinie w odległości 60 m, Policealna Szkoła Medyczna "COSINUS" w Lublinie w odległości 80 m, Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja w odległości 130 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Active Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się Stokrotka, w odległości 330 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Active Residence w odległości 160 m znajduje się Stadion Lublinianka, w odległości 240 m znajduje się Orlik, w odległości 250 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 26.10.2018

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Lublinie

Oferty w Lublinie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: