Jantarowa 8

Oferta archiwalna

Lublin, ul. Jantarowa 8

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 5 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Jantarowa 8

6 zdjęć

Jantarowa 8
Jantarowa 8
Jantarowa 8
Jantarowa 8

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Drzwi zewnętrzne

antywłamaniowe pokryte okładziną drewnopodobną, domofon, dzwonek przy drzwiach.

Balkony

płytki gresowe mrozoodporne, balustrada stalowa, lampa.

Posadzka

styropian 3 cm, styropian akustyczny 2 cm, szlichta zbrojona włóknem polipropylenowym

Ściany

na ścianach żelbetowych i murowanych ceramicznych – tynk gipsowy kat. III max 2 cm, gruntowany, 1x malowany w kolorze białym. Ściany z płyt gipsowych - zaciągane gipsem, gruntowane, 1x malowane w kolorze białym

Sufity

tynk gipsowy kat. III max 2 cm, gruntowany, 1x malowany w kolorze białym.

Parapety zewnętrzne

blacha stalowa powlekana proszkowo

Parapety wewnętrzne

konglomerat w jasnym kolorze

Instalacje

- elektryczne: wyjście oświetleniowe na suficie, gniazdka elektryczne, osprzęt w kolorze białym. Lokalizacja wg projektu wykonawczego. - teletechniczna: orurowania kablami i gniazdkami (bez routera). Lokalizacja wg projektu wykonawczego - sanitarne: ciepła i zimna woda, podłączenie do zlewozmywaka, podejścia kanalizacyjne prowadzone po ścianach, podejścia wodne prowadzone po ścianach, piony wodne prowadzone po ścianach, piony kanalizacyjne i podejścia kanalizacyjne do odbiorników z rur kielichowych PVC. Lokalizacja wg projektu wykonawczego.

Ogrzewanie

grzejniki c.o. pr. KERMI stalowe bądź podobne, płytowe z termostatem umieszczone pod oknami jeśli to możliwe. Lokalizacja wg projektu wykonawczego. Instalacja rozprowadzona w warstwach posadzkowych w systemie trójnikowym; rury z sieciowanego PE.

Wentylacja

wentylacja grawitacyjna bytowa, kratka wentylacyjna w kolorze białym, wentylacja do podłączenia okapu kuchennego

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Inwestycja powstaje przy ulicy Jantarowej, w intensywnie rozwijającej się części Lublina - dzielnicy Węglinek. Docelowo, osiedle stanowić będzie zespół czterech budynków wielorodzinnych.

Bliskość alei Jana Pawła II zapewnia łatwą komunikację z centrum miasta oraz dostęp do obiektów handlowo-usługowych takich jak sklepy, hipermarkety, przedszkola, szkoły czy urzędy.

W budynku B zaprojektowano 30 mieszkań o powierzchni od 37 mkw do 75 mkw, w kondygnacji podziemnej - garaże i komórki lokatorskie. Obiekt dostępny jest dla osób niepełnosprawnych z poziomu parteru. Winda zapewnia komunikację ze wszystkimi kondygnacjami, włącznie z podziemnym garażem.

Mieszkania na parterze posiadają wyodrębnione ogródki, zaś mieszkania na piętrach – balkony.

Inwestycja Jantarowa 8 znajduje się w Lublinie, ul. Jantarowa 8 (5.8 km od centrum Lublina), została zrealizowana przez Terpiłowski Development.

Inwestycja Jantarowa 8 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Aktualnie w inwestycji Jantarowa 8 nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Terpiłowski Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy, np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to także ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu kilkanaście szkół wyższych, takich jak Politechnika Lubelska, Uniwersytet Medyczny i Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II. Jest tu też kilkanaście szpitali, w tym kilka szpitali wojewódzkich i klinicznych. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, wiele kin i teatrów. Mieści się tu również kilka galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą dwie drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad kilkunastu przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Jantarowa 8?

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też kilka dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Jantarowa 8 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 310 metrów od inwestycji Jantarowa 8 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Roztocze 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Jantarowa 8 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Jantarowa 8 znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Czterolistna Koniczynka" w odległości 280 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Jantarowa 8 w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 450 m znajduje się Boisko, w odległości 450 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 13.11.2018

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Lublinie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: