Jantarowa 8

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezTerpiłowski Development

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 16 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Nowe Ogrody(0.4 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Lublin, ul. Kryształowa (5.5 km od centrum Lublina)
  Nowe Ogrody
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 3
  Powierzchnia: 102 - 305 m2
  Sanitex Development

Opis Inwestycji

Inwestycja powstaje przy ulicy Jantarowej, w intensywnie rozwijającej się części Lublina - dzielnicy Węglinek. Docelowo, osiedle stanowić będzie zespół czterech budynków wielorodzinnych.Bliskość alei Jana Pawła II zapewnia łatwą komunikację z centrum miasta oraz dostęp do obiektów handlowo-usługowych takich jak sklepy, hipermarkety, przedszkola, szkoły czy urzędy.W budynku B zaprojektowano 30 mieszkań o powierzchni od 37 mkw do 75 mkw, w kondygnacji podziemnej - garaże i komórki lokatorskie. Obiekt dostępny jest dla osób niepełnosprawnych z poziomu parteru. Winda zapewnia komunikację ze wszystkimi kondygnacjami, włącznie z podziemnym garażem.Mieszkania na parterze posiadają wyodrębnione ogródki, zaś mieszkania na piętrach – balkony.

Inwestycja Jantarowa 8 znajduje się w Lublinie, ul. Jantarowa 8 (5.8 km od centrum Lublina), została zrealizowana przez dewelopera Terpiłowski Development.

Inwestycja Jantarowa 8 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Aktualnie w inwestycji Jantarowa 8 pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchni 120 metrów kwadratowych w cenie od 5 000 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Terpiłowski Development przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Drzwi zewnętrzne
antywłamaniowe pokryte okładziną drewnopodobną, domofon, dzwonek przy drzwiach.
Balkony
płytki gresowe mrozoodporne, balustrada stalowa, lampa.
Posadzka
styropian 3 cm, styropian akustyczny 2 cm, szlichta zbrojona włóknem polipropylenowym
Ściany
na ścianach żelbetowych i murowanych ceramicznych – tynk gipsowy kat. III max 2 cm, gruntowany, 1x malowany w kolorze białym. Ściany z płyt gipsowych - zaciągane gipsem, gruntowane, 1x malowane w kolorze białym
Sufity
tynk gipsowy kat. III max 2 cm, gruntowany, 1x malowany w kolorze białym.
Parapety zewnętrzne
blacha stalowa powlekana proszkowo
Parapety wewnętrzne
konglomerat w jasnym kolorze
Instalacje
- elektryczne: wyjście oświetleniowe na suficie, gniazdka elektryczne, osprzęt w kolorze białym. Lokalizacja wg projektu wykonawczego. - teletechniczna: orurowania kablami i gniazdkami (bez routera). Lokalizacja wg projektu wykonawczego - sanitarne: ciepła i zimna woda, podłączenie do zlewozmywaka, podejścia kanalizacyjne prowadzone po ścianach, podejścia wodne prowadzone po ścianach, piony wodne prowadzone po ścianach, piony kanalizacyjne i podejścia kanalizacyjne do odbiorników z rur kielichowych PVC. Lokalizacja wg projektu wykonawczego.
Ogrzewanie
grzejniki c.o. pr. KERMI stalowe bądź podobne, płytowe z termostatem umieszczone pod oknami jeśli to możliwe. Lokalizacja wg projektu wykonawczego. Instalacja rozprowadzona w warstwach posadzkowych w systemie trójnikowym; rury z sieciowanego PE.
Wentylacja
wentylacja grawitacyjna bytowa, kratka wentylacyjna w kolorze białym, wentylacja do podłączenia okapu kuchennego
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Jantarowa 8

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Jantarowa 8 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 310 metrów od inwestycji Jantarowa 8 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Roztocze 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Jantarowa 8 znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Czterolistna Koniczynka" w odległości 280 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Jantarowa 8 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Żabka, w odległości 390 m znajduje się Groszek.

Data publikacji: 22.05.2017

Data aktualizacji: 13.11.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie