Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe domy Orzesze

6 ofert w 1 inwestycji

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 5 028 zł/m²

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Osiedle Wiosenne
  gotowe
  Orzesze to miejscowość na Śląsku leżąca pomiędzy Żorami i Gliwicami.Skomunikowane jest doskonale z miastami całej aglomeracji. Zachowując charakter niewielkiego miasta, wraz z udogodnieniami z tym związanymi, Orzesze równocześnie może pochwalić się dużą ilością zieleni i terenów rekreacyjnych.Na osiedlu Wiosennym, zlokalizowanym przy ulicy Kryształowej, powstaną domy jednorodzinne, o klasycznym wyglądzie i spójnej estetyce. Ciekawostką dotyczącą osiedla jest to, że nazwę ulicy nadała jedna z naszych Klientek, która na tym osiedlu kupiła dom.

  Osiedle Wiosenne

  od 4 701 zł/m2
  ul. Odrodzenia , Orzesze(2.7 km od Mikołowa)
  Dom dla Kazdego
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Sasanka
  Oferta archiwalna
  Osiedle Sasanka II usytuowana została w rejonie ulicy Drzymały i Sasanek w Gostyni. Ta śląska miejscowość oferuje sielską okolicę, wypełnioną mnóstwem terenów zielonych oraz atrakcyjną lokalizację względem dużych miast aglomeracji śląskiej, wyposażoną przy tym w niezbędną infrastrukturę: drogi krajowe i dostęp do autostrady, sklepy czy obiekty edukacyjne. Gostyń leży pośrodku trójkąta utworzonego przez Tychy, Mikołów i Żory.Każdy z domów posiada swoją odrębną działkę, którą można zagospodarować według indywidualnych potrzeb.Domy DDK, połączone wspólną ścianą garażu. Oczywiście są one zaprojektowane w lustrzanym odbiciu i DDK B2 stanowi prawą część tego rozwiązania. Bryła domu jest prosta, oparta na świetnych proporcjach, przykryta została dwuspadowym dachem z charakterystycznym ryzalitem z boku budynku i garażem po przeciwległej stronie, przyklejonym do bryły głównej. Na parterze znajduje się kuchnia otwarta na jadalnię i pokój dzienny. Kuchnia posiada przyległe pomieszczenie gospodarcze, które może pełnić funkcję spiżarni. Oprócz tego na tej kondygnacji znajduje się dodatkowy pokój - gabinet oraz garderoba. Na poddaszu zaplanowano strefę wypoczynkową, a w niej trzy wygodne sypialnie i drugą, komfortową łazienkę. DDK to idealna propozycja dla rodziny 2+2 lub 2+3 ceniącej sobie klasyczną elegancję i dysponującą limitem budżetowym.Maja D2 leży po prawej stronie swojej siostry Mai E2, są one zaprojektowane w lustrzanym odbiciu . Dom zaprojektowano z myślą o rodzinie 2+2 lub 2+3 i wszelkie rozwiązania programowe dostosowano do takich właśnie potrzeb. Na parterze mamy otwartą strefę dzienną, a w niej kuchnię, jadalnię usytuowaną w ryzalicie i pokój dzienny z dostępem do zewnętrznego tarasu. Do dyspozycji mamy także schowek łazienkę i dodatkowy pokój, idealnie nadający się na gabinet. Na poddaszu przewidziano strefę wypoczynkową, w której domownicy mogą spokojnie zanurzyć się w swoim hobby, pracy czy po prostu śnie. Mamy tutaj trzy sypialnie oraz drugą, wygodną łazienkę. Maja D2 to klasyczna bryłą oparta na planie prostokąta przykryta dwuspadowym dachem i wykończona nowoczesnym detalem.Data oddania jest ustalana indywidualnie.

  Osiedle Sasanka

  od 3 288 zł/m2
  ul. Drzymały , Gostyń, mikołowski(5.5 km od Mikołowa)
  Platforma Mieszkaniowa

Informacje o Orzeszu

W Orzeszu dostępnych jest 6 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

W Orzeszu nie znajdziemy w ofercie sprzedaży nowych mieszkań.

Wśród inwestycji deweloperskich w Orzeszu dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchniach od 118 do 138 m².

Najtańszy nowy dom kupimy za 570 000 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Orzeszu

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: