F.H.U. Top s.c. Mrozowscy logo

F.H.U. Top s.c. Mrozowscy

Toruń, ul. Królowej Jadwigi 20/7
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Bogate doświadczenia, solidność, znajomość prawa administracyjnego oraz konsekwencja w osiąganiu wyznaczonych celów, pozwoliło nam z powodzeniem działać na rynku nieruchomości nie tylko w Toruniu ale również na terenie całej Polski.

W latach 2002- 2006 nabieraliśmy doświadczenia na rynku nieruchomości poprzez kompleksową obsługę inwestycji począwszy od wyszukania i pozyskania nieruchomości poprzez wszystkie szczeble procesu inwestycyjnego, aż do oddania obiektu do użytkowania.

Możemy poszczycić się pewną i stabilną pozycją na rynku, którą osiągnęliśmy współpracując z wieloma międzynarodowymi firmami.

Wielu Klientów przekonało sie

o naszym profesjonaliźmie.

Od 2006 roku współrealizowaliśmy budowę obiektów wielorodzinnych. Nasze zrealizowane inwestycje mieszkaniowe to między innymi:

- apartamentowiec przy ul. Grudziądzkiej 31

- apartamentowiec przy ul. Ścieżka Szkolna

- osiedle przy ul. Sobieskiego/ Podchorążych

Posiadamy w sprzedaży 17 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Osiedle Kormorana
  gotowe
  W budynku A na trzech piętrach do dyspozycji mieszkańców znajdzie się łącznie 29 mieszkań. Dostępne będą mieszkania o metrażach od 31 do 60 mkw. Do mieszkań na parterze przynależeć będą prywatne tarasy lub ogródki, a mieszkania na piętrach posiadać będą przestronne balkony/tarasy. Klatkę schodową usytuowano w narożniku budynku, po stronie północno-wschodniej, z dostępem od środka osiedla. Jedno z

  Osiedle Kormorana

  ul. Kormorana , Toruń(3.6 km od centrum)
  F.H.U. Top s.c. Mrozowscy

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

F.H.U. Top s.c. Mrozowscy logo
F.H.U. Top s.c. Mrozowscy
Toruń, ul. Królowej Jadwigi 20/7
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: