Dom Syntia

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY Józef Urbaniak

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Opis Inwestycji

Dom Syntia to inwestycja skierowana do osób, którym zależy na spokojnej, rodzinnej okolicy.Inwestycja położona jest przy ul. Bałuckiego w Chojnicach, leżąca niedaleko (ok. 300 m) ul. Człuchowskiej. Charakterystyczną cechą lokalizacji jest sąsiedztwo nowopowstałych domów jednorodzinnych, zaś w okolicy znajdą Państwo między innymi market i przedszkole.Charakter zabudowy oraz zagospodarowanie przestrzenne pozwala na korzystanie ze spacerów, wycieczek rowerowych niedaleko centrum miasta.Zamysł architektonicznyMetraż oraz rozmieszczenie pomieszczeń jest idealny dla 4-6 osobowej rodziny.Zagospodarowanie terenu inwestycji, zieleń, ciągi komunikacyjne wpisane zostaną w istniejący układ terenu. Ogrodzenie terenu inwestycji z wjazdem zdalnie sterowanym, aranżacja ścieżek oraz zieleni automatycznie nawadnianej pozwoli na wygodne korzystanie z terenu wokół domu.Syntia to wygodny parterowy, niepodpiwniczony dom z użytkowym poddaszem i wbudowanym garażem.Zaletą domu jest prosty układ funkcjonalny i konstrukcyjny, co sprawia, że Syntia zapewniać będzie swym właścicielom komfort i wygodę, przy jednoczesnym bardzo atrakcyjnym wyglądzie.Część dzienna na parterze składa się z przedsionka, hallu, gabinetu od strony wejściowej, dużej kuchni otwartej na salon i spiżarni zlokalizowanej pod schodami. Od frontu zlokalizowano wygodny jednostanowiskowy garaż i kotłownię.Część nocną na poddaszu tworzą: cztery sypialnie i łazienka, doświetlone oknami połaciowymi.Istnieje możliwość zamiany usytuowania kuchni w miejsce gabinetu, a także innego podziału funkcjonalnego pomieszczeń na poddaszu, wygospodarowanie garderoby lub wykorzystanie pomieszczenia nad garażem na pralnię i suszarnię.Dodatkowym atutem Domu Syntia jest metraż pozwalający na skorzystanie z rządowego dofinansowania RODZINA NA SWOIM.

Inwestycja Dom Syntia znajduje się w Chojnicach, Ul. Bałuckiego (61.1 km od Bydgoszczy), została zrealizowana przez dewelopera ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY Józef Urbaniak.

Inwestycja Dom Syntia została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego dom w tym 1 domu typu dom wolnostojący.

Aktualnie w inwestycji Dom Syntia pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY Józef Urbaniak nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 1 dom.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Dom Syntia

Miasto i gmina, w woj. pomorskim, stolica powiatu chojnickiego. Według danych z 31 marca 2011 roku miasto miało 40 447 mieszkańców

Data publikacji: 13.11.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie