Atelier Zabłocie

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezWojt Bud Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1236 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Zabłocie Concept House II(0.1 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Podgórze, ul. Zabłocie (2.1 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 11 000 brutto/m2
  Zabłocie Concept House II
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 74
  Powierzchnia: 33 - 127 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 56 ofert
  Grupa Arkada
 • Lofty Lwowska(0.6 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Podgórze, ul. Lwowska 4 (2.2 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 12 999 brutto/m2
  Lofty Lwowska
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 7
  Powierzchnia: 33 - 76 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Dla inwestora 2 oferty
  SUPEROPCJA Sp. z o.o.
 • Wiślane Tarasy 2.0 budynek D(0.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Grzegórzki, ul. Grzegórzecka/Podgórska (1.6 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 12 500/m2
  Wiślane Tarasy 2.0 budynek D
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 7
  Powierzchnia: 31 - 217 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 2 oferty
  INTER-BUD Developer Sp. z o.o. sp.k.

Opis Inwestycji

Atelier Zabłocie – niebanalna architektura, dostosowana do charakteru miejsca w jakim powstaje, zaprojektowana z twórczym rozmachem, zapewniająca maksymalny dostęp światła dla każdego z mieszkań. Funkcjonalność, kameralna zabudowa, nowoczesny design, dogodne, przemyślane układy mieszkań kreują nowy trend i dają nieograniczoną możliwość swobodnej aranżacji własnej domowej przestrzeni.Atelier Zabłocie to ośmiokondygnacyjny budynek, podzielony na dwie klatki schodowe. Na każdej klatce znajdują się 42 mieszkania, po 6 na każdym piętrze. Na parterze budynku zaprojektowany został lokal użytkowy oraz miejsca postojowe. Mieszkania na 1 piętrze posiadają tarasy zielone o powierzchniach od 13 do 27 m2. Pozostałe mieszkania posiadają balkony lub loggie.Zabłocie –nowa, elegancka i dynamicznie rozwijająca się dzielnica. Sąsiedztwo Bulwarów Wiślanych, rozwinięta infrastruktura miejska, centra handlowe – to jedne z licznych atutów lokalizacji. Kiedyś dzielnica fabryk, młyna i huty, dzisiaj – lofty, muzea, kluby – najmodniejsza część miasta. To właśnie tutaj powstaje Atelier Zabłocie.

Inwestycja Atelier Zabłocie znajduje się na Podgórzu, ul. Ślusarska (2.2 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Wojt Bud Sp. z o.o..

Inwestycja Atelier Zabłocie została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 84 nowych mieszkań. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Atelier Zabłocie pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 73 metrów kwadratowych w cenie od 6 910 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Wojt Bud Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (55 miejsc)

W inwestycji znajduje się 20 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 84 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Fundamenty, ściany, słupy - posadowienie na żelbetowej płycie fundamentowej, ściany fundamentowe zewnętrzne żelbetowe monolityczne w technologii wodoszczelnej, wewnętrzne, fundamentowe ściany, słupy i tarcze żelbetowe. Stropy - żelbetowe monolityczne wylewane na mokro.
Dach
- Systemowy dach zielony z warstwa wegetatywną i zieloną roślinnością. - Ocieplenie płytami z polistyrenu ekstradowanego xps gr 20 cm. - Hydroizolacja z papy lub i foli zgrzewanej PVC - Stropodach żelbetowy monolityczny z warstwami spadkowymi - Kominy ponad dachem murowane z czapkami betonowymi.
Elewacja
W metodzie lekkiej mokrej tynk systemowy, strukturalny silikonowy lub mineralny barwiony w masie na warstwie styropianu fasadowego (14cm)
Stolarka okienna
Stolarka PCV komorowa z profili „schuco”. Wyposażone w nawiewniki „Aereco”.
Drzwi zewnętrzne
Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne na korytarzach i klatkach schodowych - aluminiowe o odpowiednie klasie EI . Drzwi zewnętrzne do mieszkań - antywłamaniowe klasy C.
Balkony
Płytki gresowe mrozoodporne. Balustrady stalowe ocynkowane, lakierowane proszkowo.
Posadzka
Wylewka cementowa
Ściany
Ściany zewnętrzne: - Ściany żelbetowe monolityczne lub murowane z pustaków ceramicznych typu Porotherm gr. 25cm lub równoważne, - ocieplenie od zewnątrz w metodzie lekkiej mokrej styropianem grubości 14 cm z systemową wyprawą elewacyjną (tynk barwiony w masie). Ściany wewnętrzne: 1. Miedzylokalowe: - Między mieszkaniami, żelbetowe monolityczne lub i murowane z pustaków akustycznych z wyprawą tynkiem maszynowym gipsowym - Między mieszkaniami, a korytarzami i klatkami schodowymi żelbetowe monolityczne lub i murowane z pustaków akustycznych z wyprawą tynkiem maszynowym gipsowym - Między mieszkaniami a szybami windowymi żelbetowe monolityczne 2. Działowe: - Ściany działowe w mieszkaniach i lokalu usługowym murowane z płyt gipsowe gr. 8 lub 10 cm szpachlowane gładzią gipsową - Obudowy szachtów murowane z płyt gipsowych gr. 8 lub 10 cm szpachlowane gładzią gipsową.
Sufity
Tynkowany i malowany farbami zmywalnymi.
Parapety zewnętrzne
Parapety zewnętrzne z blachy powlekanej z boczkami PVC.
Parapety wewnętrzne
Parapety wewnętrzne z konglomeratu marmurowego gr. ~3 cm.
Instalacje
- instalacja elektryczna - instalacja oświetlenia - instalacja teletechniczna - instalacja telewizji kablowej - instalacja domofonowa - instalacja uziemienia - instalacja odgromowa - instalacja wodociągowa - instalacja kanalizacji sanitarnej - instalacja centralnego ogrzewania - instalacja wentylacji mechanicznej garażu podziemnego - instalacja wentylacji mechanicznej i grawitacyjnej kondygnacji mieszkalnych - instalacja oddymiania grawitacyjnego klatek schodowych - indywidualne opomiarowanie mediów dla mieszkań – na korytarzach (liczniki ciepłej i zimnej wody użytkowej, liczniki centralnego ogrzewania)
Wentylacja
mechaniczna System Aereco
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (20).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (55 miejsc): 28 000zł - 37 000zł.
Udogodnienia: internet, TV kablowa, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Atelier Zabłocie

Dzielnica Podgórze znajduje się w centrum Krakowa i jest zamieszkiwana przez 34 045 osób. Dzielnicę można podzielić na 3 podregiony, z których każdy cechuje się odmiennym typem zabudowy. Stare Podgórze pełne jest zabytków i budynków wzniesionych w XIX i na początku XXw., w Płaszowie dominują czterokondygnacyjne budynki z lat 90-tych XXw. oraz domy jednorodzinne, natomiast na Rybitwach domy jednorodzinne mieszają się z nieruchomościami przemysłowymi. Podgórze to dzielnica, na której II wojna światowa wyraźnie odcisnęła swoje piętno. Do dziś wiele jest tu świadectw koszmaru niemieckiej okupacji, takich jak pozostałości po obozie koncentracyjnym „Płaszów”. Obecnie jednak dzielnica rozwija się w szybkim tempie i może pochwalić się dobrze rozbudowaną infrastrukturą, czego przykładem jest niemal 20 szkół, 2 galerie, 2 muzea, Kino Teatr „Wrzos”, domy kultury. Odpocząć można tu na Plantach im. F. Nowackiego lub w Parku im. W. Bednarskiego. Dodatkowo Podgórze ma dobre połączenia komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami Krakowa, a dojazdy ułatwiają przechodzące przez dzielnicę drogi: krajowa nr 7 i wojewódzka nr 776.

Komunikacja

Podgórze przecina droga wojewódzka nr 776 oraz droga krajowa nr 7. Dzielnica leżąca w centralnej części miasta ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z jego pozostałymi rejonami. Kursuje tu ok. 20 linii autobusów miejskich i tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Atelier Zabłocie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Atelier Zabłocie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zabłocie.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Atelier Zabłocie znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Bright Child w odległości 290 m, Samorządowe Przedszkole nr 91 "Promyczek" w odległości 340 m, Niepubliczne Przedszkole Sportowo - Taneczne "Fair Play" w odległości 350 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Atelier Zabłocie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 60 m znajduje się Pochlebstwo, w odległości 70 m znajduje się Alpo, w odległości 120 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Atelier Zabłocie w odległości 300 m znajduje się Gym Park, w odległości 340 m znajduje się Saturn, w odległości 400 m znajduje się Fame Sport Club.

Data publikacji: 26.01.2016

Data aktualizacji: 27.08.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie