Nowe Piastowskie

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Tadeusza Rejtana, oferowane bezpośrednio przez WMG Opole Sp. z o.o. Sp. K.

Opole, ul. Tadeusza Rejtana 20

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 92 oferty w najbliższej okolicy!

Nowe Piastowskie

6 zdjęć

Nowe Piastowskie
Nowe Piastowskie
Nowe Piastowskie
Nowe Piastowskie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Nowe Piastowskie logo

Nowe Piastowskie przy ul. Tadeusza Rejtana w Opolu to inwestycja, która łączy niezwykły komfort mieszkania z zachwycającymi terenami rekreacyjno-wypoczynkowymi i łatwym dojazdem do centrum miasta. Największym atutem przedsięwzięcia jest lokalizacja, ale oprócz niej, wśród zalet można wymienić m.in.: atrakcyjną architekturę, wysoki standard wykończenia, funkcjonalne układy mieszkań, estetyczny teren wokół budynku, dużą ilość miejsc parkingowych i liczne udogodnienia dla mieszkańców oraz ich gości.

Okolica jest bardzo spokojna i bezpieczna – częściowo ogrodzony budynek sąsiaduje bezpośrednio z nowoczesnym Osiedlem Piastowskim. Bliskość centrum Opola, placówek edukacyjnych i punktów handlowo-usługowych pozwala zaoszczędzić każdego dnia mnóstwo czasu.

Mieszkania w Nowym Piastowskim świetnie sprawdzą się zarówno w przypadku młodych par, rodzin z dziećmi, jak i starszych lokatorów. To także znakomita okazja dla tych osób, które chciałyby dokonać zakupu inwestycyjnego.

Inwestycja obejmuje 46 mieszkań o metrażach od 25 m² do 159 m². Dostępne są więc zarówno przytulne kawalerki, jak i przestronne apartamenty kilkupokojowe. Bliskość terenów zielonych sprawia, że Nowe Piastowskie będzie idealnym wyborem dla osób, które lubią aktywny odpoczynek na łonie natury.

Inwestycja Nowe Piastowskie znajduje się w Opolu, ul. Tadeusza Rejtana 20 (2.9 km od centrum Opola), została zrealizowana przez WMG Opole Sp. z o.o. Sp. K.

Inwestycja Nowe Piastowskie została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 46 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowe Piastowskie nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców WMG Opole Sp. z o.o. Sp. K. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 46 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, staw

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja położona jest w miejscu idealnym dla osób, które cenią bliskość natury i łatwy dostęp do wszystkich punktów związanych z codziennym życiem. W sąsiedztwie osiedla znajduje się wyjątkowy akwen Kamionka Piast. Miejsce to jest pełne zieleni i doskonale sprawdzi się w przypadku wszelkich aktywności na świeżym powietrzu. W 2020 r. planowana jest rewitalizacja tego terenu, obejmująca tarasy widokowe, boiska i ścieżki dla rowerów. Z Nowego Piastowskiego w kilka minut dociera się samochodem do centrum Opola. Można skorzystać również z jednego z trzech, znajdujących się w pobliżu inwestycji, przystanków MZK. Atrakcyjna lokalizacja obejmuje także sklepy, takie jak Biedronka czy Lidl, punkty usługowe, szkoły, żłobki oraz przedszkola. Wszystkie codzienne sprawy można załatwić szybko i wygodnie. To jedyna nowa inwestycja w Opolu, która w tak wyjątkowy sposób łączy naturę z atutami centrum miasta. Okolica jest cicha, bezpieczna i bardzo spokojna. Wokół inwestycji – zarówno w bliskiej, jak i dalekiej okolicy – nie brakuje atrakcji oraz miejsc, w których aktywnie spędza się czas. W centrum Opola można wziąć udział w wielu wydarzeniach kulturalnych, odwiedzić muzea i teatr, zjeść przepyszny obiad w znakomitych restauracjach czy wybrać się do jednej z wielu kawiarni. Najmłodsi radośnie spędzą długie godziny w salach zabaw. Na aktywnych sportowców czekają kluby fitness, korty tenisowe, hale i boiska. Wieczorami można wybrać się na romantyczny spacer wzdłuż Odry. Doskonałą propozycją dla całej rodziny jest znajdująca się 10 min jazdy samochodem od Nowego Piastowskiego wyspa Bolko. Mieści się na niej m.in. ogród zoologiczny, wokół którego biegnie wiele ścieżek pieszo-rowerowych. Aktywnie czas można spędzić również nad zbiornikami wodnymi, np. Kamionką Bolko czy Kamionką Groszowice. Liczne tereny zielone będą rajem dla spacerowiczów, biegaczy oraz rowerzystów.

Opole leży ok. 20 km. Od Krapkowic, 100 km. Od Częstochowy i 60 km. od Kluczborka a także ok.70 km od granicy polsko-czeskiej. 120 tys. mieszkańców mieszka tu na powierzchni ok. 100 km. kw. Główne arterie Opola to ul. Ozimska, Oleska i droga wojewódzka nr 435. Opole jest świetnie skomunikowane z resztą kraju dzięki kolei, PKS i autostradom. To też ważny ośrodek naukowy, w którym działa kilka uniwersytetów. Malownicza rzeka Odra, lasy miejskie i jezioro Turawskie umożliwiają wypoczynek na świeżym powietrzu bez opuszczania miejsca zamieszkania. Jednak to, co najbardziej wyróżnia Opole to kultura i rozrywka. Znajdziemy tu filharmonię, teatry, kina, trzy duże galerie handlowe, aleję gwiazd, ZOO, zabytkową starówkę i Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu.

Komunikacja

Ok. 5 km. od Opola biegnie autostrada A4, która umożliwia dotarcie do granicy jak i do większych polskich miast. Znajdują się tu też drogi krajowe 45,46 i 94. Opole posiada własną komunikację miejską, która obejmuje kilkanaście linii dziennych i 3 nocne. Dworzec Autobusowy PKS umożliwia dojazd do podmiejskich i dalszych miejscowości. W Opolu znajduje się 6 stacji kolejowych, dzięki czemu w ramach miasta można również poruszać się za pomocą transportu kolejowego. Pociągiem z Opola szybko dojedziemy też do Warszawy, Częstochowy czy Wrocławia.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowe Piastowskie?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowe Piastowskie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Nowe Piastowskie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wschodnia-Stadion (401).

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowe Piastowskie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 450 m znajduje się Biedronka.

Data publikacji: 15.04.2020
Data aktualizacji: 08.12.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: