Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Wille Szmaragdowe

Ta oferta bierze udział w konkursie

Domy na sprzedaż ul. Generała Andersa, oferowane bezpośrednio przez

Wille Szmaragdowe

Środa Wielkopolska, ul. Generała Andersa

Wille SzmaragdoweWille Szmaragdowe

9 zdjęć

Wille Szmaragdowe
Wille Szmaragdowe
Wille Szmaragdowe
Wille Szmaragdowe
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

3 kw. 2024

Powierzchnie

102/m2

Przedział pokoi

5

Kondygnacje

2

Budynki

6

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Środa Wielkopolska Miasto - 1824 m

Przystanek Autobusowy - 292 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

5 placówek medycznych, 8 placówek edukacyjnych, 6 kawiarni i restauracji, 18 sklepów, 12 obiektów sportowych, 6 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • pompa ciepła

Rekreacja

 • plac zabaw
 • boisko

Przyroda w okolicy

 • 3 parki w okolicy

Usługi na terenie osiedla

 • paczkomat

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2024 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 12 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 265 do 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

- budynek bez podpiwniczenia; - ściany zewnętrzne - warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych gr. 24 cm, ocieplone styropianem elewacyjnym lub wełną mineralną wykończone cienkowarstwowym, paroprzepuszczalnym tynkiem mineralnym, - ściany wewnętrzne z bloczków silikatowych na zaprawie cienkowarstwowej – 24 cm - - ściany międzylokalowe oraz oddzielające lokale od komunikacji z bloczków silikatowych na zaprawie cienkowarstwowej – gr 18cm, ochrona akustyczna R'A1>=50 dB. - ściany wewnątrz lokalowe z bloczków wapienno-piaskowych 8,12cm; - stropy miedzykondygnacyjne zaprojektowano jako stropy gęsto-żebrowe; - schody - monolityczne żelbetowe; - nadproża – prefabrykowane; - dach - nad budynkiem o kącie nachylenia połaci ok 40 stopni; - odwodnienie dachu – systemem rynnowym – natynkowym; - wentylacja – grawitacyjna; - stolarka okienna – plastikowa, energooszczędną 3-szybowa, białą od wewnątrz, w kolorze od zewnątrz; - drzwi wejściowe do budynku - systemowe; - parapety zewnętrzne - blacha stalowa, ocynkowana, powlekana; - pokrycie dachu – rozwiązanie systemowe - tereny zielone – wyrównanie terenu, nawiezienie ziemi pod trawnik - oświetlenie terenu ogródka – lampy LED - ogródki – wydzielone systemowym ogrodzeniem

Posadzka

wylewka cementowa przygotowana pod warstwy wykończeniowe

Ściany

wykończenie ścian w mieszkaniach - ściany i sufity pomieszczeń mieszkalnych - tynk wapienno - cementowy kat. III lub gipsowy typu, ściany łazienek zacierane na ostro

Parapety zewnętrzne

blacha stalowa, ocynkowana, powlekana

Parapety wewnętrzne

z płyty MDF

Instalacje

- instalacje wewnętrzne sanitarne - rozprowadzone wewnątrz mieszkania z wyjściem normatywnym pod baterie zakończonym zaślepką, bez tzw. „białego montażu", - kanalizacja do WC zakończona przy pionie na trójniku, - centralne ogrzewanie i ciepła woda użytkowa – indywidualne źródło ciepła; - instalacje elektryczne - wewnętrzne wykonane podtynkowo wraz z osprzętem elektrycznym - gniazda wtykowe, włączniki, - instalacje niskoprądowe - wideodomofon, instalacja TV-SAT, instalacja telefoniczna, osprzęt gniazdka, instalacja internetowa, w posadzkach instalacje rozprowadzane są w rurach osłonowych, okablowanie światłowodowe, - instalacja trójfazowa do podłączenia kuchenki indukcyjnej - bez wyposażenia i montażu kuchenki, - indywidualne opomiarowanie mediów: liczniki prądu, wodomierz zimnej wody i licznik gazu

Ogrzewanie

podłogowe, pompa ciepła

Wentylacja

grawitacyjna

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Garaże:

domy nie posiadają garaży natomiast przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne : do każdego domu przynależą 2 miejsca parkingowe

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne domy:

aktualnie dostępnych jest 6 domów bliźniaków

Powierzchnie domów:

102 m²

Powierzchnie działek:

od 198 do 212 m²

Ceny domów:

Opis płatności:

20/80

Warunki rezerwacji:

podpisanie umowy rezerwacyjnej wraz z wpłatą opłaty rezerwacyjnej

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Samodzielny dom nie musi stać w szczerym polu. Wille Szmaragdowe położone są w centrum Środy Wielkopolskiej, przy ul. gen. Romana Abrahama. To zespół 12 domów w zabudowie bliźniaczej. Każdy z nich ma 102 m2, 3 sypialnie z łazienką na piętrze, a na parterze salon z aneksem kuchennym, łazienkę i osobny pokój. Do każdego domu przynależą 2 miejsca parkingowe i ok. 230 m2 działki. Projekt domu to przykład współczesnej, spokojnej i funkcjonalnej architektury. Prosta bryła z dwuspadowym dachem została tak zaprojektowana, aby wnętrze spełniało oczekiwania współczesnej rodziny, a równocześnie było w jej finansowym zasięgu.

Dodatkowo wraz z naszym partnerem biznesowym spółką Storage Partners zapewniamy możliwość zakupu w specjalnej ofercie, fotowoltaiki wraz z magazynem energii elektrycznej oraz kompleksową obsługą w zakresie uzyskania dotacji rządowej.

Z pełną ofertą można zapoznać się na naszej stronie.

Inwestycja Wille Szmaragdowe znajduje się w Środzie Wielkopolskiej, ul. Generała Andersa (18.9 km od Poznania), jest realizowana przez Wille Szmaragdowe.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania

Cały projekt składa się z 12 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Wille Szmaragdowe w sprzedaży jest 6 nowych domów o powierzchni 102 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Wille Szmaragdowe przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Środa Wielkopolska to miasto leżące w centralnej części województwa wielkopolskiego. Bardzo korzystne położenie na mapie Polski i niewielka odległość od Poznania sprawiają, że jest to idealne miejsce do zamieszkania. Bardzo dobre połączenia komunikacyjne ułatwiają szybki dostęp do innych ośrodków miejskich. Środa Wielkopolska to również przyjazna miejska okolica i tereny zielone. Łączna powierzchnia parków miejskich to ponad 15 ha. Bogata historia miasta pamięta jeszcze czasy prehistorii. Zabytkowe budynki tworzą wyjątkowy klimat i umilają funkcjonowanie na terenie miasta. Prężnie rozwijająca się tu gospodarka daje miejsce zatrudnienia wielu mieszkańcom w ponad 260 przedsiębiorstwach. Duża część lokalnej społeczności decyduje się jednak na dojazd do pracy do oddalonego o 35 km Poznania.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wille Szmaragdowe?

Przez Środę Wielkopolską przechodzi magistrala kolejowa północ - południe oraz ważna droga krajowa - DK 11, łącząca wybrzeże ze Śląskiem. Przez gminę przebiega także droga wojewódzka - DW 432 Śrem - Środa Wielkopolska – Września, która krzyżuje się z opisaną wyżej trasą DK 11. Ogromnym atutem okolicy jest autostrada A2, z węzłami zjazdowymi, w odległości 25 km od miasta. Do międzynarodowego lotniska Poznań – Ławica mieszkańców dzieli dystans 36 km. Środa leży przy ważnej linii kolejowej nr 272, która obsługuje trasę Poznań – Kluczbork. Do wspomnianego Poznania, Września, Śrem czy Kostrzyn dotrzemy także za sprawą autobusów PKS. Liczne sieci dróg powiatowych i gminnych umożliwiają połączenie z pozostałymi miastami gminnymi powiatu.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wille Szmaragdowe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1824 metrów od inwestycji Wille Szmaragdowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Środa Wielkopolska Miasto.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wille Szmaragdowe znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wille Szmaragdowe znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 138 m, Wesołe Urwiski w odległości 163 m, szkoła w odległości 389 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wille Szmaragdowe jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Kladent w odległości 106 m, Centrum Medycne Spychalscy w odległości 201 m, Radosław Nowak w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wille Szmaragdowe składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Łobza, w odległości 192 m znajduje się POLOmarket, w odległości 308 m znajduje się Jacek Gaj.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wille Szmaragdowe w odległości 365 m znajduje się boisko / kort, w odległości 385 m znajduje się boisko / kort, w odległości 397 m znajduje się Strzelnica.

Data publikacji: 10.05.2024
Data aktualizacji: 22.05.2024
Wille Szmaragdowe logo

Wille Szmaragdowe

Adres biura sprzedaży:

ul. Grunwaldzka 34b; 60-786 Poznań

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 08:00 - 16:00
 • Wtorek: 08:00 - 16:00
 • Środa: 08:00 - 16:00
 • Czwartek: 08:00 - 16:00
 • Piątek: 08:00 - 16:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023