Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Willa Robocza 48

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Robocza 48, oferowane bezpośrednio przez

Wille Miejskie

Poznań, Wilda, Osiedle Wilda, ul. Robocza 48

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 10 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Willa Robocza 48Willa Robocza 48

3 zdjęcia

Willa Robocza 48
Willa Robocza 48
Willa Robocza 48

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • winda
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • 5 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 2 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (24 miejsca) w cenie 47 000 zł : zakup jest obowiązkowy

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka, staw

Opis inwestycji

Projekt inwestycji przy ul. Robocza 48 na poznańskiej Wildzie zakłada realizację kameralnego budynku wielorodzinnego (25 mieszkań) wraz z halą garażową, w której znajdować się będą miejsca parkingowe oraz komórki lokatorskie.

Do mieszkań na parterze przynależą ogródki.

Większość mieszkań zaplanowana jest na metrażu przyjaznym dla klientów, którzy cenią sobie komfort dobrze zaplanowanej przestrzeni. Znajdziemy tu również kilka kawalerek oraz mieszkań dwupokojowych. Teren nieruchomości zostanie ogrodzony, a na terenie nieruchomości będzie możliwość zaparkowania roweru.

Inwestycja jest doskonale zlokalizowana. W odległości kilkuset metrów do dyspozycji mamy: galerię Greenpoint z zapleczem spożywczym, drogeryjnym oraz apteką i siłownią. W niedalekiej odległości (2 minuty) – przystanek autobusowy linii 171 w kierunku Centrum i Dworca PKP, do tramwaju przy ul.Hetmańskiej 7 minut pieszo. W pobliżu Szkoła Podstawowa, żłobek, przedszkole, przychodnia oraz Rynek Wildecki.

Inwestycja Willa Robocza 48 znajduje się na Wildzie, ul. Robocza 48 (2.3 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Wille Miejskie.

Inwestycja Willa Robocza 48 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Willa Robocza 48 nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Wille Miejskie przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Wilda to poznańska dzielnica ograniczona od wschodu rzeką Wartą, od północy ul. Królowej Jadwigi, od zachodu linią kolejową a od południa granicą ogrodów działkowych. Dzielnicę przecina z zachodu na wschód ul. Hetmańska a z północy na południe droga wojewódzka nr 430, krzyżująca się na południu z Autostradą Wolności. Na powierzchni 7 km kw żyje tu ok.6,8 tys. osób. Na zabudowę Wildy składają się w większości stare, poprzemysłowe kamienice, z których wiele wpisanych jest na listę zabytków. Po Wildzie kursuje 6 linii tramwajowych i 12 autobusowych. Na terenie dzielnicy działają liczne przedszkola, szkoły i szkoły wyższe, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu, Wyższa Szkoła Zarządzania, Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości i Poznańska Wyższa Szkoła Biznesu. Ma tu siedzibę również Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego. Do największych parków dzielnicy należy Las Dębiński i Park im. Jana Pawła II a zieleń uzupełniają też ogródki działkowe.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Willa Robocza 48?

Przy północnej granicy dzielnicy działa główna stacja kolejowa poznania Poznań Główny, poza tym na terenie dzielnicy znajduje się stacja Poznań Dębiec. Główne drogi dzielnicy to ul. Hetmańska i Autostrada Wolności, umożliwiająca dojazd do zachodnich granic kraju. Na terenie dzielnicy kursuje 6 tramwajów, 10 autobusów dziennych i 2 nocne.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Willa Robocza 48 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1523 metrów od inwestycji Willa Robocza 48 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poznań Główny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Willa Robocza 48 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Robocza 48 znajdują się 22 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 460 m, Przedszkole nr 42 "Kwiaty Polskie" w odległości 518 m, szkoła w odległości 522 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Willa Robocza 48 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Pro Life Clinic w odległości 217 m, Centrum Medyczne HCP - Szpitala im. Św. Jana Pawła II w odległości 416 m, Szpital HCP w odległości 443 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Willa Robocza 48 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 101 m znajduje się Żabka, w odległości 154 m znajduje się Lidl, w odległości 157 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Robocza 48 w odległości 373 m znajduje się boisko / kort, w odległości 410 m znajduje się boisko / kort, w odległości 444 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 27.01.2022
Data aktualizacji: 19.01.2023

Inwestycje w pobliżu na Wildzie

Pozostałe oferty

  Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023