Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 88,61 m² - numer M 0.10
Oferta archiwalna
Inwestycja:
Klonowe OsiedleDeweloper:
Wikana S.A.
Inwestycja:
Klonowe OsiedleDeweloper:
Wikana S.A.Świdnik, ul. Cisowa 37A
Świdnik, ul. Cisowa 37A
Nieruchomość została sprzedana
Zobacz pozostałe mieszkania w inwestycji Klonowe Osiedle lub inne propozycje w Świdniku
:format(jpg)/properties/planimagepage/image/868344/5ce4ab.png)
:format(jpg)/offers/offer/None/main_image/klonove-osiedle.jpg)
1 zdjęcie
:format(jpg)/properties/planimagepage/image/868344/5ce4ab.png)
Termin oddania
Gotowe
Ilość pokoi
3 pokoje
Metraż
88,61 m²
Piętro
Parter
Powierzchnie dodatkowe
Ogródek
Wysokość pomieszczeń
od 260 do 280 cm wysokości
Ilość poziomów
1 poziom
Oznaczenie oferty
M 0.10
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
- miejsca postojowe podziemne
- miejsca postojowe naziemne
Standard wykończenia
standard deweloperski
Realizacja inwestycji
Udogodnienia
Przyroda
Charakterystyka energetyczna nieruchomości
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
Wysokość czynszu
Warunki rezerwacji
Zabezpieczenie środków
Lokalizacja inwestycji
Stacja kolejowa - Świdnik Wschód - 1360 m
Przystanek Autobusowy - 113 m
Dojazd do centrum Lublina: pokaż
W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:
36 kawiarni i restauracji, 38 sklepów, 23 obiekty sportowe, 8 placówek medycznych, 32 placówki edukacyjne, 47 placów zabaw
Przeczytaj więcej o lokalizacji
Śwdnik - miasto i gmina w południowo-wschodniej Polsce, w województwie lubelskim, w powiecie świdnickim, ok. 10 km na wschód od centrum Lublina. Prawa miejskie Świdnik uzyskał w roku 1954. Według danych z 31 marca 2011 r. miasto miało 40 710 mieszkańców. Miasto jest szerzej znane z wytwórni śmigłowców WSK PZL Świdnik, produkującej m.in. śmigłowce PZL W-3 Sokół, Anakonda oraz SW-4, a w przeszłości także Mi-1 (w polskiej wersji SM-1), Mi-2 (produkowany jedynie w Świdniku) i motocykle WSK. Obecnie jest znany również z kolonii susłów perełkowanych na trawiastym lotnisku. Także w Świdniku zlokalizowany jest nowo wybudowany port lotniczy Lublin.
Opis oferty
Nowe 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 88,61 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Klonowe Osiedle w Świdniku, ul. Cisowa 37A (3.7 km od Lublina).
Inwestycja jest realizowana przez Wikana S.A.
Cała inwestycja składa się z 1 budynku, w którym łącznie znajduje się 108 nowych mieszkań.
Inwestycja jest już wyprzedana.
W budynku jest 6 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacja podziemna.
Inwestycja Klonowe Osiedle została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.
Nowe mieszkanie o oznaczeniu M 0.10 znajduje się na parterze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje.
Dla przyszłych mieszkańców Klonowe Osiedle deweloper przewidział miejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne.
Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.
Mieszkanie znajduje się w inwestycji Klonowe Osiedle.