Zora 2

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezWhite Stone Development sp. z o.o.

Ceny od: 9 500 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Zora 2 dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
U8
162,16 m²
-
1 540 520 zł9 500 zł/m²

Opis Inwestycji

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu lokale użytkowe o powierzchni 106,61 i 162,16 m2 usytuowane na parterze nowo wybudowanego (2018), 4-piętrowego budynku ZORA 2, znajdującego się przy Alei Rzeczypospolitej 6 na Warszawskim WilanowieLokale są nowe, w stanie deweloperskim. Sprzedaż odbywa się bezpośrednio przez biuro sprzedaży dewelopera.Witryny położone są od strony ciągu pieszego a w sąsiedztwie jest wiele lokali usługowych przyciągających potencjalnych klientów. Idealnie nadaje się na usługi takie jak apteka, przychodnia lekarska, sklep spożywczy, sklep specjalistyczny, sala fitness, czy szkoła językowa itp.Dużym atutem jest położenie w samym sercu Wilanowa - nieopodal Świątyni Opatrzności Bożej. Wilanów jest mocno rozwijającą się dzielnicą. Znajduje się tu mnóstwo nowoczesnych, wielorodzinnych budynków mieszkalnych a budowa nowych mieszkań i całych osiedli sprawia, że w okolicy wciąż rośnie zapotrzebowanie na nowe punkty handlowo-usługowe. Lokalizacja jest więc doskonałą okazją do rozpoczęcia i rozwoju działalności gospodarczej i gwarantuje ogromny potencjał konsumencki.Lokale można oglądać codziennie w godzinach 10 – 19 oraz w soboty w godzinach 10-14

Inwestycja Zora 2 znajduje się na Błoniach Wilanowskich, al. Rzeczypospolitej (9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera White Stone Development sp. z o.o..

Inwestycja Zora 2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada od 4 do 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Zora 2 pozostało na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 162 metrów kwadratowych w cenie od 9 500 zł za metr kwadratowy.

Deweloper White Stone Development sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 2 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 270 do 285 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych: 162 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
  • kształtują się na poziomie 1 540 520 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 9 500 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Zora 2

DOJAZD DO INWESTYCJI: Autobusy: 139, 163, 164, 519, 700, 710, 724, 725, 742, 217, 323, 379, 522, N81, N31, N50 W najbliższych latach planowana jest budowa trasy tramwajowej do Wilanowa.

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zora 2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Zora 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Branickiego 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zora 2 znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Hero!Academy w odległości 260 m, Academy International Wilanów w odległości 360 m, WILANOWSKIE PRZEDSZKOLE w odległości 360 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Zora 2 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital Medicover w odległości 420 m, Centrum medyczne Unicare w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zora 2 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 250 m znajduje się Biedronka, w odległości 260 m znajduje się Fresh Market, w odległości 260 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zora 2 w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 19.07.2019

Data aktualizacji: 29.12.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie