Fabryka PZO

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez White Star Real Estate

Warszawa, Praga-Południe, Kamionek, ul. Kamionkowska
Fabryka PZO

9 zdjęć

Fabryka PZO
Fabryka PZO
Fabryka PZO
Fabryka PZO

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Fabryka PZO dostępne są 2 oferty

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę

Opis Inwestycji

Fabryka PZO to miejsce do życia w sercu historycznej Pragi. Inwestycja realizowana jest na terenie przedwojennych zakładów optycznych na Kamionku. Priorytety, którymi kierowali się autorzy projektu, to wkomponowaniu nowego budynku w pejzaż dzielnicy i zapewnienie optymalnego komfortu mieszkańcom, poprzez odizolowanie go od ruchu ulicznego. Tu odnajdą się wszyscy, którzy szukają oryginalnego klimatu do życia.

Inwestycja Fabryka PZO znajduje się na Kamionku, ul. Kamionkowska (3.9 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera White Star Real Estate.

Inwestycja Fabryka PZO jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 2 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada od 4 do 6 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Fabryka PZO pozostały na sprzedaż 2 lokale użytkowe o powierzchniach od 66 do 140 metrów kwadratowych.

Deweloper White Star Real Estate przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 2 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, monitoring, rowerownia, wózkarnia, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Aktualna oferta

Dostępne lokale:
aktualnie dostępne są 2 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:
od 66 do 140 m².
Ceny lokali użytkowych:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Dynamika Pragi jest wyczuwalna na każdym kroku – tu historia przeplata się z tym, co stylowe i nowoczesne. Mieszkańców i inwestorów przyciągają ciekawa architektura, liczne punkty handlowo-usługowe, bliskość centrum Warszawy oraz strefy zieleni, wśród których Park Skaryszewski ze swoją sportową infrastrukturą stanowi szczególną atrakcję.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Fabryka PZO mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Fabryka PZO znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gocławska 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Fabryka PZO znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Warszawie w odległości 200 m, Niepubliczne Przedszkole "Słoneczna Kraina" w odległości 200 m, Przedszkole Nr166 w odległości 260 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Fabryka PZO jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medicover w odległości 140 m, Zakład Lecznictwa Otwartego w odległości 200 m, Lekarz w odległości 210 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Fabryka PZO składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Piekarnia Grzybki, w odległości 230 m znajduje się Żabka, w odległości 290 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Fabryka PZO w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 11.02.2021
Data aktualizacji: 23.03.2021
White Star Real Estate logo

White Star Real Estate

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

PRAGA 306 ul. Grochowska 306/308 03-840 Warszawa

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?

Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a nasz doradca znajdzie je bezpatnie dla Ciebie.

  • Za darmo. Bez opłat i prowizji
  • Widoczne ceny nieruchomości
  • Zero spamu
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: