Apartamenty Białowieża

Apartament wakacyjny

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezWexpol

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Opis Inwestycji

Inwestycja Apartamenty Białowieża znajduje się w Białowieży, ul. Podolany 42A-C (59.8 km od Białegostoku), została zrealizowana przez dewelopera Wexpol.

Inwestycja Apartamenty Białowieża została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów w tym 3 domów typu dom wolnostojący.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Białowieża pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 140 metrów kwadratowych w cenie od 840 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Wexpol przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 4 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: parking w drodze.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, własne ujęcie wody, własna kotłownia, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka, rezerwat przyrody.
Typ nieruchomości:Apartament wakacyjny

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Białowieża

Białowieża - to centralny punkt PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ przeogromne tereny pierwotnych lasów liściastych i iglastych . Stwierdzono badaniami archeologów iż od około 1500 lat nie zachodziły tu żadne zmiany .PUSZCZA BIAŁOWIESKA szczęśliwie nie uległa nigdy żadnym kataklizmom typu pożar powodzie lub innym zdarzeniom. Najwyższym drzewem jest świerk ok 52 m najgrubszym dąb Maciek 741cm wysokość 41m i żyje ok 500lat. Bezpośrednia okolica - sąsiedztwo : - działka nie jest położone w obszarze rewitalizacji oraz obszarze specjalnej strefy rewitalizacji , znajdują się natomiast w Obszarze Specjalnej Ochrony Ptaków (OSO) Natura 2000 „Puszcza Białowieska” (kod: PLC200004), wyznaczonym rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 12 stycznia 2011 r. w sprawie obszarów specjalnej ochrony ptaków (Dz. U. Nr 25, poz. 133, ze zm.), oraz w projektowanym Specjalnym Obszarze Ochrony Siedlisk (SOO) Natura 2000 „Puszcza Białowieska” (PLC200004), zatwierdzonym Decyzją Wykonawczą Komisji Europejskiej 2015/2369 z dnia 26 listopada 2015 r. w sprawie przyjęcia dziewiątego zaktualizowanego wykazu terenów mających znaczenie dla Wspólnoty oraz zlokalizowana jest w ramach Obszaru Chronionego Krajobrazu „Puszcza Białowieska” wyznaczonego Uchwałą Nr XXIII/203/16 Sejmiku Województwa Podlaskiego z dnia 21 marca 2016 r. w sprawie Obszaru Chronionego Krajobrazu „Puszcza Białowieska” (Dz. Urz. Woj. PodI. z 2016r. poz. 1504); przedmiotowa nieruchomość znajduje się również w obszarze objętym ochroną konserwatorską, około 1,5km od teren Białowieskiego Parku Narodowego. PUSZCZA BIALOWIESKA to jedyny w Polsce teren leśny - obiekt przyrodniczy wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO https://puszcza.pracownia.org.pl/puszcza-bialowieska/unesco od 2014r i jest jednym z największych w świecie tego rodzaju terenów , obszar ten rozciąga się na powierzchni około 150 000 h

Powiat hajnowski mieści się we wschodniej części województwa podlaskiego. Graniczy bezpośrednio z Białorusią. Jego najbardziej znaną cechą charakterystyczną jest obecność Puszczy Białowieskiej. To właśnie wokół niej skupia się największy ruch turystyczny. Duża część gospodarki oraz kultury opiera się na turystyce. Najbardziej znanymi miejscowościami powiatu hajnowskiego są Hajnówka, Białowieża, Narew. W powiecie hajnowskim zachowało się wiele zabytków drewnianych, których spora część znajduje się w skansenach. Oprócz nich, można również podziwiać piękną faunę i florę. Nie bez powodu te tereny wchodzą w skład Zielonych Płuc Polski. Dominuje zabudowa wiejska, jedynie w Hajnówce można spotkać niskie bloki. Dzięki wszechobecnej zieleni nie występuje tu praktycznie żaden przemysł ciężki. Znaczna większość osób pracuje w sektorze rolniczym, na co wpływ mają żyzne tereny. Atrakcyjność lokalizacji przyciąga nie tylko wielu turystów, ale również osoby chcące pozostać tu na stałe.

Data publikacji: 28.02.2020

Data aktualizacji: 21.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie