Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Apartamenty Białowieża

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż ul. Podolany, oferowane bezpośrednio przez

Wexpol

hajnowski, Białowieża, ul. Podolany 42A-C

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty BiałowieżaApartamenty Białowieża

62 zdjęcia

Apartamenty Białowieża
Apartamenty Białowieża
Apartamenty Białowieża
Apartamenty Białowieża

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las
  • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 4 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży natomiast przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : parking w drodze

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka, rezerwat przyrody

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

Inwestycja Apartamenty Białowieża znajduje się w Białowieży, ul. Podolany 42A-C (59.8 km od Białegostoku), została zrealizowana przez Wexpol.

Inwestycja Apartamenty Białowieża została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Białowieża nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Wexpol przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Białowieża - to centralny punkt PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ przeogromne tereny pierwotnych lasów liściastych i iglastych . Stwierdzono badaniami archeologów iż od około 1500 lat nie zachodziły tu żadne zmiany .PUSZCZA BIAŁOWIESKA szczęśliwie nie uległa nigdy żadnym kataklizmom typu pożar powodzie lub innym zdarzeniom.

Najwyższym drzewem jest świerk ok 52 m najgrubszym dąb Maciek 741cm wysokość 41m i żyje ok 500lat.

Bezpośrednia okolica - sąsiedztwo : - działka nie jest położone w obszarze rewitalizacji oraz obszarze specjalnej strefy rewitalizacji , znajdują się natomiast w Obszarze Specjalnej Ochrony Ptaków (OSO) Natura 2000 „Puszcza Białowieska” (kod: PLC200004), wyznaczonym rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 12 stycznia 2011 r. w sprawie obszarów specjalnej ochrony ptaków (Dz. U. Nr 25, poz. 133, ze zm.), oraz w projektowanym Specjalnym Obszarze Ochrony Siedlisk (SOO) Natura 2000 „Puszcza Białowieska” (PLC200004), zatwierdzonym Decyzją Wykonawczą Komisji Europejskiej 2015/2369 z dnia 26 listopada 2015 r. w sprawie przyjęcia dziewiątego zaktualizowanego wykazu terenów mających znaczenie dla Wspólnoty oraz zlokalizowana jest w ramach Obszaru Chronionego Krajobrazu „Puszcza Białowieska” wyznaczonego Uchwałą Nr XXIII/203/16 Sejmiku Województwa Podlaskiego z dnia 21 marca 2016 r. w sprawie Obszaru Chronionego Krajobrazu „Puszcza Białowieska” (Dz. Urz. Woj. PodI. z 2016r. poz. 1504); przedmiotowa nieruchomość znajduje się również w obszarze objętym ochroną konserwatorską, około 1,5km od teren Białowieskiego Parku Narodowego.

PUSZCZA BIALOWIESKA to jedyny w Polsce teren leśny - obiekt przyrodniczy wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO https://puszcza.pracownia.org.pl/puszcza-bialowieska/unesco od 2014r i jest jednym z największych w świecie tego rodzaju terenów , obszar ten rozciąga się na powierzchni około 150 000 h

Powiat hajnowski mieści się we wschodniej części województwa podlaskiego. Graniczy bezpośrednio z Białorusią. Jego najbardziej znaną cechą charakterystyczną jest obecność Puszczy Białowieskiej. To właśnie wokół niej skupia się największy ruch turystyczny. Duża część gospodarki oraz kultury opiera się na turystyce. Najbardziej znanymi miejscowościami powiatu hajnowskiego są Hajnówka, Białowieża, Narew. W powiecie hajnowskim zachowało się wiele zabytków drewnianych, których spora część znajduje się w skansenach. Oprócz nich, można również podziwiać piękną faunę i florę. Nie bez powodu te tereny wchodzą w skład Zielonych Płuc Polski. Dominuje zabudowa wiejska, jedynie w Hajnówce można spotkać niskie bloki. Dzięki wszechobecnej zieleni nie występuje tu praktycznie żaden przemysł ciężki. Znaczna większość osób pracuje w sektorze rolniczym, na co wpływ mają żyzne tereny. Atrakcyjność lokalizacji przyciąga nie tylko wielu turystów, ale również osoby chcące pozostać tu na stałe.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Białowieża?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Białowieża mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 942 metrów od inwestycji Apartamenty Białowieża znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Białowieża Waszkiewicza 100.

Data publikacji: 28.02.2020
Data aktualizacji: 16.12.2022

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023