West End Apartments

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Domańskiego, oferowane bezpośrednio przez

West End Apartments Sp. z o.o. Sp. K.

Opole, ul. Domańskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 90 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

West End Apartments

14 zdjęć

West End Apartments
West End Apartments
West End Apartments
West End Apartments

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 148 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 250 do 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle West End Apartments to dwa kompleksy budynków zlokalizowane w zachodniej części Opola – Zaodrze – przy ul. Domańskiego, tworzące przestronne, przytulne i bezpieczne miejsce do zamieszkania. Zastosowane na osiedlu nowoczesne rozwiązania architektoniczne to nie tylko wygoda użytkowania, ale przede wszystkim gwarancja wysokiego komfortu życia.

Nowoczesna bryła budynków nawiązująca do opolskiego modernizmu wyróżnia się piękną stylizacją i eleganckim ponadczasowym wyglądem, gwarantując mieszkańcom przyjazną i spokojną atmosferę.

Osiedle West End to komfortowe, przestronne i funkcjonalne mieszkania o zróżnicowanym metrażu od 26 m2 do 80 m2, zaprojektowane tak, aby spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Jasne i ergonomiczne układy mieszkań to gwarancja realizacji własnych potrzeb, stwarzające ich użytkownikom idealne warunki do życia.

Wszystkie mieszkania posiadają balkony, loggie lub tarasy. Mieszkańcy maja do dyspozycji również podziemne garaże dające możliwość wygodnego i bezpiecznego parkowania samochodów. Wewnątrz osiedla znajdować się będzie zielone patio z fontanną, tworzące idealne miejsce do rodzinnych spotkań na świeżym powietrzu.

W ofercie znajdują się mieszkania z gotowym projektem wykończenia wnętrza gwarantującym maksymalne wykorzystanie przestrzeni oraz nowoczesny design.

Inwestycja West End Apartments znajduje się w Opolu, ul. Domańskiego (2.3 km od centrum Opola), została zrealizowana przez West End Apartments Sp. z o.o. Sp. K.

Inwestycja West End Apartments została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 148 nowych mieszkań znajdujących się w 5 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji West End Apartments nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców West End Apartments Sp. z o.o. Sp. K. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

West End Apartments to inwestycja zlokalizowana w zielonej części Opola. Idealna propozycja dla rodzin z dziećmi ceniących sobie spokój w niewielkiej odległości od centrum miasta. Bliskość centrum gwarantuje szybki dostęp do komunikacji oraz całej infrastruktury miejskiej w tym szkół, przedszkoli, opieki medycznej i miejsc pracy. Bezpośrednio przy wyjściu z osiedla znajduje się przystanek autobusowy „Domańskiego-Lelewela”, z którego odjeżdżają autobusy linii: 5, 9, 9bis, 12, 13, 18, 28, N5 i N13. Osiedle znajduje się jedynie 250 metrów od Publicznej Szkoły Podstawowej nr 33.

Opole leży ok. 20 km. Od Krapkowic, 100 km. Od Częstochowy i 60 km. od Kluczborka, a także ok.70 km od granicy polsko-czeskiej. Główne arterie Opola to ul. Ozimska, Oleska i droga wojewódzka nr 435. Opole jest świetnie skomunikowane z resztą kraju dzięki kolei, PKS i autostradom. To też ważny ośrodek naukowy, w którym działa kilka uniwersytetów. Malownicza rzeka Odra, lasy miejskie i jezioro Turawskie umożliwiają wypoczynek na świeżym powietrzu bez opuszczania miejsca zamieszkania. Jednak to, co najbardziej wyróżnia Opole to kultura i rozrywka. Znajdziemy tu filharmonię, teatry, kina, kilka dużych galerii handlowych, aleję gwiazd, ZOO, zabytkową starówkę i Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji West End Apartments?

Ok. 5 km. od Opola biegnie autostrada A4, która umożliwia dotarcie zarówno do granicy jak i do większych polskich miast. Znajdują się tu też drogi krajowe 45,46 i 94. Opole posiada własną komunikację miejską, która obejmuje kilkanaście linii dziennych i kilka linii nocnych. Dworzec Autobusowy PKS umożliwia dojazd do podmiejskich i dalszych miejscowości. W Opolu znajduje się też kilka stacji kolejowych, dzięki czemu w ramach miasta można również poruszać się za pomocą transportu kolejowego. Pociągiem z Opola szybko dojedziemy też do Warszawy, Częstochowy czy Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji West End Apartments mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 380 metrów od inwestycji West End Apartments znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Opole Zachodnie.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji West End Apartments znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji West End Apartments znajdują się 32 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 30 m, szkoła w odległości 60 m, szkoła w odległości 60 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji West End Apartments jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Praxi-Dent w odległości 200 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 290 m, 116 Szpital Wojskowy z Przychodnią w odległości 340 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji West End Apartments składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Dino, w odległości 190 m znajduje się Żabka, w odległości 190 m znajduje się Warzywniak.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji West End Apartments w odległości 150 m znajduje się boisko / kort, w odległości 240 m znajduje się boisko / kort, w odległości 260 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 20.08.2019
Data aktualizacji: 28.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: