Królewskie Czaple

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Waterfall Invest sp. z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 8 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

ZAMIESZKAJ W CZAPLACHW sąsiedztwie zachodniej aglomeracji Gdańskiej, budujemy dla Ciebie osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. To tutaj poczujesz bliskość natury, słuchając śpiewu ptaków, pijąc poranną kawę w ogrodzie, w otoczeniu kameralnego osiedla. W końcu nie bez powodu ziemie wsi Czaple w XVI wieku upodobały sobie tak ważne historyczne postaci, jak król Władysław Jagiełło oraz król Kazimierz Jagiellończyk, nazywając te ziemie wsią królewską. Dom na osiedlu Królewskie Czaple to idealne rozwiązanie, aby się wyciszyć i odprężyć po ciężkim dniu nieopodal Starego Miasta Gdańska, do którego dostaniesz się w zaledwie 15 minut samochodem. Stawiając na prywatność, spokój i bliskość natury, nie zapomnieliśmy jednak, jak ważny jest dostęp do rozmaitych miejskich udogodnień.INWESTYCJANa osiedle Królewskie Czaple składa się 8 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 148,12 m2 oraz działką wielkości od 433 m2 do 466 m2. Każdy dom dodatkowo posiada własny garaż i ogród oraz umożliwia instalację kominka w salonie. Ogrodzony zamknięty teren z bramą na pilot zapewni poczucie kameralności i bezpieczeństwa.

Inwestycja Królewskie Czaple znajduje się w Czaplach, Czaple 29 (0.6 km od Gdańska), została zrealizowana przez dewelopera Waterfall Invest sp. z o.o..

Inwestycja Królewskie Czaple została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych domów w tym 3 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Królewskie Czaple pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 148 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Waterfall Invest sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 16 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Królewskie Czaple

Powiat kartuski zajmuje 1121 kilometrów kwadratowych. Mieszka tutaj ponad 120 tysięcy osób. W skład powiatu wchodzą następujące gminy: miejsko-wiejskie Kartuzy i Żukowo oraz wiejskie Sierakowice, Somonino, Stężyca, Przodkowo, Chmielno, Sulęczyno. Największymi walorami powiatu kartuskiego, który leży w tak zwanej Szwajcarii Kaszubskiej, są lasy i jeziora. Turystyka jest ważną gałęzią gospodarki, wciąż rozwija się także rolnictwo. Bliskość Gdańska i Gdyni oraz piękno kartuskiej przyrody przyciągają nowych mieszkańców, których liczba wzrasta z roku na rok (przez ostatnich 10 lat – o około 19 tysięcy). Tutejsza ludność silnie identyfikuje się z kaszubską kulturą, o czym można się przekonać na przykład w lokalnych restauracjach i na festynach.

Komunikacja

Najważniejszą rolę w komunikacji publicznej odgrywają autobusy. Na przykład autobusem prywatnego przewoźnika „Gryf” można dojechać z Kartuz do głównego dworca w Gdańsku w około 50 minut, a z Żukowa – w około 30 minut.

Data publikacji: 09.05.2019

Data aktualizacji: 03.06.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie