Apartamenty Marymoncka

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Marymoncka, oferowane bezpośrednio przez WAN S.A.

Warszawa, Bielany, Marymont Kaskada, ul. Marymoncka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Apartamenty Marymoncka

3 zdjęcia

Apartamenty Marymoncka
Apartamenty Marymoncka
Apartamenty Marymoncka

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Kameralny budynek w otoczeniu zieleni mieszczący 59 apartamentów i jeden lokal usługowy. Mieszkańcy będą mogli dostać się do swoich lokali poprzez recepcję budynku oraz windą z garażu podziemnego. Bryła budynku utrzymana w klimacie modernizmu zaprojektowana została przez pracownię Baza Architekci. Powierzchnia apartamentów od 38 do 200 m.kw., na parterze przewidziano jeden lokal handlowy, na ostatnim piętrze dwa przestronne penthousy 139 i 199 m.kw.

Inwestycja Apartamenty Marymoncka znajduje się na Marymoncie Kaskadzie, ul. Marymoncka (6.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez WAN S.A.

Inwestycja Apartamenty Marymoncka została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Marymoncka nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli WAN S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 265 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
recepcja, usługi w budynku, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Lokalizacja inwestycji

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Marymoncka?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Marymoncka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Apartamenty Marymoncka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Żeromskiego 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Marymoncka znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Marymoncka znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 86 Stowarzyszenia Kultury i Edukacji w odległości 330 m, Gimnazjum nr 5 Stowarzyszenia Kultury i Edukacji w odległości 330 m, Liceum Ogólnokształcące nr 50 Stowarzyszenia Kultury i Edukacji w odległości 330 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Marymoncka jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medica Pro Familia w odległości 110 m, Centrum Medyczne NeuroProtect w odległości 290 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Marymoncka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Bake and cake, w odległości 210 m znajduje się Żabka, w odległości 210 m znajduje się Przystanek piekarnia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Marymoncka w odległości 170 m znajduje się FITwoman, w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015
Data aktualizacji: 26.10.2018

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: