Nad brzegiem Czarnej 1 etap

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezVolumetric Polska Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 53 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Segmenty Marysieńki(1.1 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż wołomiński, Marki, ul. Królowej Marysieńki 32 (2.6 km od Warszawy)
  Ceny od: 3 393/m2
  Segmenty Marysieńki
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 4
  Powierzchnia: 135 - 150 m2
  Liczba pokoi: 4
  Leśne Segmenty

Opis Inwestycji

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ostatniego dostępnego w sprzedaży domu zlokalizowanego w wyjątkowym miejscu – osiedlu Nad brzegiem Czarnej w podwarszawskich Markach, na skraju Puszczy Słupeckiej. Osiedle powstało na jedenastohektarowym terenie o charakterze leśnym. Zespół składa się z 41 nieruchomości,  powierzchnia każdej z działek wynosi min. 2500 metrów kwadratowych.Dom ma powierzchnię użytkową 265m2 (powierzchnia bez garażu –ok. 230 m2, tarasy i balkony nie są wliczone w powierzchnię). Zlokalizowany jest na leśnej działce nr ew. 2/1 o pow. 2500m2 (lokalizacja zaznaczona na załączonej mapce), wraz z domem sprzedajemy udział w prawie własności wewnętrznych, osiedlowych dróg dojazdowych.Proponowany dom jest wykończony „pod klucz” i wyposażony miedzy innymi w:- instalację domu inteligentnego –dającą m.in. możliwość programowania i sterowania zdalnego ogrzewaniem, oświetleniem, systemem audio video, systemem alarmowym itp.- instalację odkurzacza centralnego- rekuperację (zapewniające odzyskiwanie ciepła z powietrza wywiewanego z budynku)- ogrzewanie podłogowe- wysokiej klasy zabudowę kuchenną firmy HTH ze sprzętem AGD Miele- system kina domowego oraz system audio wielostrefowy (Multiroom)- podłogi wykończone okładziną z desek orzech cardinal- drzwi wewnętrzne fornirowane, pełne Entra- meble NAP (salon, jadalnia, główna sypialnia)- zabudowę garderób i szaf wnękowych- kominek dwustronny KOPERFAM- piec dwufunkcyjny ViessmanW ramach Osiedla Nad Brzegiem Czarnej w sprzedaży mamy także ostatnie 4 działki budowlane z pozwoleniami na budowę.

Inwestycja Nad brzegiem Czarnej 1 etap znajduje się w Markach, ul. Legionowa (3.4 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Volumetric Polska Sp. z o.o..

Inwestycja Nad brzegiem Czarnej 1 etap została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 14 nowych domów w tym 2 domów typu dom wolnostojący.

Aktualnie w inwestycji Nad brzegiem Czarnej 1 etap pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Volumetric Polska Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2010 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 14 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
wykończenie pod klucz
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Nad brzegiem Czarnej 1 etap

Marki to miasto usytuowane w powiecie wołomińskim, na północny wschód od Warszawy. Miasteczko zajmuje obszar o powierzchni 26 km2, który przecinają rzeki: Długa i Czarna oraz otaczają tereny leśne. Dogodna lokalizacja w odległości 14 km od centrum Warszawy sprawia, że w Markach mieszka ponad 29 tys. osób. Zabudowę mieszkaniową stanowią: domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne oraz czterokondygnacyjne bloki. Unikatowym obiektem urbanistycznym jest osiedle Briggsówka, gdzie znajdują się pozostałości fabryki Briggsów, zabytkowa rezydencja oraz tzw. familoki – dawne budynki mieszkalne dla robotników. Osią miasta jest Al. Józefa Piłsudskiego, zaś obszary zieleni to: Park Miejski i rezerwat Horowe Bagno. W Markach zlokalizowane jest Centrum Handlowe M1 oraz mieści się wiele cegielni i zakładów produkcyjnych, min.: Tchibo Manufacturing Poland i Komandor Warszawa S.A. Kursują tutaj autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a ważną arterią jest droga krajowa nr 8 (Warszawa – Białystok).

Komunikacja

Główna arteria w Markach to Al. Józefa Piłsudskiego, będąca częścią drogi krajowej nr 8 (Warszawa – Białystok). Przez miasto przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 631 z Rembertowa do Nowego Dworu Mazowieckiego oraz nr 632 przez Legionowo do Płońska. W Markach kursują lokalne linie autobusowe oraz 6 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej: 5 strefowych i jedna nocna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nad brzegiem Czarnej 1 etap mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji Nad brzegiem Czarnej 1 etap znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wenecka 02.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nad brzegiem Czarnej 1 etap składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Delikatesy Struga, w odległości 380 m znajduje się U Ali.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nad brzegiem Czarnej 1 etap w odległości 460 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 480 m znajduje się Boisko, w odległości 490 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie