Ville Park

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezVille Park Development Sp. z o.o. Sp.k.

Zapytaj o ceny

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Ville Park dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena
4D
4
142,57 m²
-
7A
4
142,57 m²
-
7D
4
142,57 m²
-

Opis Inwestycji

Osiedle „Ville Park” – Twoja przestrzeń w zasięgu miasta / Twoje wymarzone miejsce do życia.Na styku miasta i natury, przy ulicach: Umiastowskiej, Sienkiewicza i Hallera powstaje unikalny, dwuetapowy projekt domów jednorodzinnych, zaprojektowany z myślą dla osób, którzy cenią sobie design, wygodę i przestrzeń. Każdy z zaplanowanych etapów Inwestycji składać się będzie z 36 jednopiętrowych domów, utrzymanych w eleganckim, nowoczesnym stylu.„Ville Park” jest dla osób, którzy:- Marzą o wypoczynku we własnym ogrodzie (do każdego segmentu, przynależy ogródek).-Chcą korzystać z uroków spokojnego, podmiejskiego życia, zapewniając sobie jednocześnie łatwy dostęp do usług i rekreacji (w okolicy znajduje się Kampinos, liczne obiekty sportowe: basen, Aquapark, korty tenisowe oraz klub fitness).-Cenią sobie przestronność i nowoczesność (duże okna, funkcjonalne i przemyślane układy mieszkań, składające się z salonu, kuchni,3 sypialni, 2 łazienek, garderoby oraz pralni).-Chcą zamieszkać w domu o wysokim standardzie wykończenia z wykorzystaniem najlepszych materiałów.

Inwestycja Ville Park znajduje się w Ożarowie Mazowieckim, ul. Henryka Sienkiewicza (5.7 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Ville Park Development Sp. z o.o. Sp.k..

Inwestycja Ville Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 36 nowych domów w tym 36 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Ville Park pozostały na sprzedaż 3 nowe domy o powierzchni 143 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 143 m2 (3 domy)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ville Park Development Sp. z o.o. Sp.k. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 36 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępne są 3 domy w tym 3 domy typu dom szeregowy.
Powierzchnie domów: 143 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 4-pokojowe.
Ceny domów:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Ville Park

Ożarów Mazowiecki usytuowany jest w centralnej części województwa mazowieckiego, w odległości 16 km od Warszawy. W okolicach miasta dominują grunty rolne, zaś w pobliskich Broniszach znajduje się – największy w kraju – Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy. Ożarów zajmuje obszar o powierzchni prawie 6 km2, który przecina Kanał Ożarowski. Bazę mieszkaniową dla ponad 10 tys. mieszkańców stanowią osiedla niskich bloków oraz domy jedno- i wielorodzinne. Dynamicznie rozwija się tutaj infrastruktura techniczna i zabudowa przemysłowa, a do większych zakładów produkcyjnych należą: Daimler Chrysler Automotive Polska, Vigo System SA i WB Electronics. Teren, na którym dawniej znajdowała się Fabryka Kabli, został objęty Specjalną Strefą Ekonomiczną, zaś największym kompleksem handlowym jest Galeria Ożarów.

Komunikacja

Ze stolicy do Ożarowa Mazowieckiego można dojechać autobusami PKS, podmiejskimi liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej o numerach: 713, 743 i N52, a także pociągami Kolei Mazowieckich. Najważniejszą arterią miasta jest ulica Poznańska, będąca częścią krajowej drogi nr 92 (Rzepin – Warszawa). Przez Ożarów przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Strzykuły), nr 718 (Borzęcin – Pruszków) i nr 735 (droga nr 92 – stacja PKP).

W odległości 500 metrów od inwestycji Ville Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny PARKOWA 02 (OŻARÓW MAZOWIECKI).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Ville Park znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. OBROŃCÓW WARSZAWY w odległości 600m, Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Urszulanek SJK w odległości 900m, Szczęśliwa Gwiazdeczka. Przedszkole, Żłobek, Przedszkolne Radio Internetowe w odległości 1650m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 600 m znajduje się Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej, w odległości 1400 m znajduje się Pompela Wellness & Fitness.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 1200 m znajduje się Galeria Ożarów.

Data publikacji: 05.04.2018

Data aktualizacji: 29.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie