Osiedle Rubinowa

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Ville Park Development Sp. z o.o. Sp.k.

warszawski zachodni, Ożarów Mazowiecki, ul. Partyzantów 6

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 21 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Rubinowa

2 zdjęcia

Osiedle Rubinowa

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Zgody
  od: 3 977 zł/m2

  CSI Development

 • Osiedle Bajkowe etap III
  od: 5 335 zł/m2

  JBM Development Spółka Jawna

 • Osiedle Zacisze
  od: 3 900 zł/m2

  Herit Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Osiedle stanowi zespół 10 kameralnych domów w zabudowie szeregowej. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń połączony z nowoczesną architekturą zapewnią komfort życia przyszłych właścicieli. W trosce o wygodę mieszkańców, w bryle domu znajduje się garaż oraz pomieszczenie gospodarcze.

Inwestycja Osiedle Rubinowa znajduje się w Ożarowie Mazowieckim, ul. Partyzantów 6 (3.2 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Ville Park Development Sp. z o.o. Sp.k..

Inwestycja Osiedle Rubinowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych domów w tym 10 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Rubinowa pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 208 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ville Park Development Sp. z o.o. Sp.k. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 10 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Otaczająca osiedle architektura tworzy wyjątkowy klimat, a bliskość Puszczy Kampinoskiej stwarza wspaniałe warunki rekreacyjne dla pieszych i rowerowych wycieczek. Bogactwo terenów zielonych idzie w parze z łatwym dostępem do infrastruktury miejskiej.

Ożarów Mazowiecki usytuowany jest w centralnej części województwa mazowieckiego, w odległości 16 km od Warszawy. W okolicach miasta dominują grunty rolne, zaś w pobliskich Broniszach znajduje się – największy w kraju – Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy. Ożarów zajmuje obszar o powierzchni prawie 6 km2, który przecina Kanał Ożarowski. Bazę mieszkaniową dla ponad 10 tys. mieszkańców stanowią osiedla niskich bloków oraz domy jedno- i wielorodzinne. Dynamicznie rozwija się tutaj infrastruktura techniczna i zabudowa przemysłowa, a do większych zakładów produkcyjnych należą: Daimler Chrysler Automotive Polska, Vigo System SA i WB Electronics. Teren, na którym dawniej znajdowała się Fabryka Kabli, został objęty Specjalną Strefą Ekonomiczną.

Komunikacja

Ze stolicy do Ożarowa Mazowieckiego można dojechać autobusami PKS, podmiejskimi liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej o numerach: 713, 743 i N52, a także pociągami Kolei Mazowieckich. Najważniejszą arterią miasta jest ulica Poznańska, będąca częścią krajowej drogi nr 92 (Rzepin – Warszawa). Przez Ożarów przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Strzykuły), nr 718 (Borzęcin – Pruszków) i nr 735 (droga nr 92 – stacja PKP).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Rubinowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Osiedle Rubinowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Partyzantów 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Rubinowa znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Prywatne Przedszkole Berek w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Rubinowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 500 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Rubinowa w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 02.08.2017
Data aktualizacji: 18.04.2018
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: