Chabrowy Zakątek

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezVille Park Development Sp. z o.o. Sp.k.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 35 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Zgody(0.3 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż warszawski zachodni, Ożarów Mazowiecki, ul. Zgody (3.6 km od Warszawy)
  Ceny od: 3 977/m2
  Osiedle Zgody
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba domów: 11
  Powierzchnia: 189 m2
  Liczba pokoi: 5
  CSI Development
 • Osiedle Bajkowe etap III(0.7 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż warszawski zachodni, Ożarów Mazowiecki, ul. Wyspiańskiego (3.9 km od Warszawy)
  Ceny od: 5 335 brutto/m2
  Osiedle Bajkowe etap III
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba domów: 16
  Powierzchnia: 105 m2
  Liczba pokoi: 4
  JBM Development Spółka Jawna
 • Osiedle Kościuszki(1.6 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż warszawski zachodni, Ożarów Mazowiecki, ul. Kościuszki (4.9 km od Warszawy)
  Ceny od: 4 980 brutto/m2
  Osiedle Kościuszki
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba domów: 2
  Powierzchnia: 122 m2
  Liczba pokoi: 4
  Pure Development

Opis Inwestycji

Osiedle "CHABROWY ZAKĄTEK" zlokalizowano w Ożarowie Mazowieckim przy ul. Partyzantów i ul. Wiejskiej. Otaczająca osiedle architektura tworzy wyjątkowy klimat, a bliskość Puszczy Kampinoskiej stwarza wspaniałe warunki rekreacyjne dla pieszych i rowerowych wycieczek. Bogactwo terenów zielonych idzie w parze z łatwym dostępem do infrastruktury miejskiej. Do stolicy dojechać można samochodem Trasą S8 oraz Trasą 2 (Poznańską), autobusem lub koleją. Ożarów Mazowiecki oferuje swoim mieszkańcom dostęp do wielu placówek medycznych, oświatowych oraz umożliwia korzystanie z walorów związanych z podmiejskim stylem życia.Osiedle stanowi zespół 88 kameralnych domów w zabudowie szeregowej i bliźniaczej. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń połączony z nowoczesną architekturą zapewnią komfort życia przyszłych właścicieli. W trosce o wygodę mieszkańców, w bryle domu znajduje się garaż oraz pomieszczenie gospodarcze. Każdy z segmentów posiada pełną instalację wodno-kanalizacyjną, gazową i elektryczną oraz balkon, taras z prywatnym ogrodem.Każdy segment przystosowany jest do zamieszkania przez 4-5 osobową rodzinę, Budynki są dwukondygnacyjne z poddaszem użytkowym. W każdym z segmentów znajdą się 4 lub 3 sypialnie, 1 garderoba, 1 łazienka, 1 WC, salon i kuchnia/aneks kuchenny.Do tej pory zrealizowano pierwszy i drugi etap Osiedla Chabrowy Zakątek. Obecnie do sprzedaży wprowadzono trzeci etap inwestycji, w ramach którego powstaje 48 nowych domów. Termin zakończenia budowy Czerwiec 2015r.

Inwestycja Chabrowy Zakątek znajduje się w Ożarowie Mazowieckim, ul. Partyzantów (3.5 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Ville Park Development Sp. z o.o. Sp.k..

Inwestycja Chabrowy Zakątek została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 88 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Chabrowy Zakątek pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ville Park Development Sp. z o.o. Sp.k. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2014 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 88 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Chabrowy Zakątek

Ożarów Mazowiecki usytuowany jest w centralnej części województwa mazowieckiego, w odległości 16 km od Warszawy. W okolicach miasta dominują grunty rolne, zaś w pobliskich Broniszach znajduje się – największy w kraju – Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy. Ożarów zajmuje obszar o powierzchni prawie 6 km2, który przecina Kanał Ożarowski. Bazę mieszkaniową dla ponad 10 tys. mieszkańców stanowią osiedla niskich bloków oraz domy jedno- i wielorodzinne. Dynamicznie rozwija się tutaj infrastruktura techniczna i zabudowa przemysłowa, a do większych zakładów produkcyjnych należą: Daimler Chrysler Automotive Polska, Vigo System SA i WB Electronics. Teren, na którym dawniej znajdowała się Fabryka Kabli, został objęty Specjalną Strefą Ekonomiczną.

Komunikacja

Ze stolicy do Ożarowa Mazowieckiego można dojechać autobusami PKS, podmiejskimi liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej o numerach: 713, 743 i N52, a także pociągami Kolei Mazowieckich. Najważniejszą arterią miasta jest ulica Poznańska, będąca częścią krajowej drogi nr 92 (Rzepin – Warszawa). Przez Ożarów przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Strzykuły), nr 718 (Borzęcin – Pruszków) i nr 735 (droga nr 92 – stacja PKP).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Chabrowy Zakątek mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 380 metrów od inwestycji Chabrowy Zakątek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Partyzantów 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Chabrowy Zakątek znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 430 m, Prywatne Przedszkole Berek w odległości 530 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Chabrowy Zakątek w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 210 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 11.09.2014

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie