Opera

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez VILLA DEVELOPMENT V.D. Management Sp. z o.o. Sp. k.

Ceny od: 5 000 zł/m2

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Opera dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena
6
5
136,5 m²
316 m2
5 000 zł/m²
8
5
136,5 m²
289 m2
5 000 zł/m²

Opis Inwestycji

Nasza firma powstała, aby zapewnić mieszkańcom komfort i prestiż. Przyszli mieszkańcy osiedla “Opera” znajdą w nim ciszę, spokój, wygodę i wypoczynek.Przestronne, słoneczne mieszkania wkomponowane są w zaciszną działkę. Nowoczesny projekt, podwyższony standard wykonania domów stanowią o zaletach osiedla “Opera”.Zamknięte i strzeżone osiedle 4 domów bliźniaczych, jednorodzinnych z wewnętrzna prywatną uliczką. Osiedle jest położone w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, posiada dogodny dojazd do centrum miasta (3km) oraz do projektowanej autostrady A2. Najbliższa szkoła podstawowa i gimnazjum jest oddalona ok. 2km.Wszystkie domy mają garaż, dużą kotłownię, spiżarnię, 2 łazienki, pralnię, sypialnie, obszerny przedpokój, duży salon (30m2) wraz z aneksem kuchennym i kominkiem, zadaszony taras, drugie stanowisko parkingowe przed domem. Domy ogrzewane są gazem ziemnym, piec w wyposażeniu.Budynki oddane do użytku.

Inwestycja Opera znajduje się w Wólce Mińskiej, Wólka Mińska (20.6 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera VILLA DEVELOPMENT V.D. Management Sp. z o.o. Sp. k..

Inwestycja Opera została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów w tym 8 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Opera pozostały na sprzedaż 2 nowe domy o powierzchni 137 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 137 m2 (2 domy)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper VILLA DEVELOPMENT V.D. Management Sp. z o.o. Sp. k. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 4 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 275 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępne są 2 domy w tym 2 domy typu bliźniak.
Powierzchnie domów: 137 m2.
Powierzchnie działek:od 289 do 316 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 5-pokojowe.
Ceny domów:
  • koszt metra kwadratowego wynosi 5 000 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Opera

Powiat miński zajmuje obszar 1164 km2 i jest jednym z największych powiatów województwa mazowieckiego. W obrębie powiatu znajdują się miasta: Mińsk Mazowiecki i Sulejówek, gminy miejsko-wiejskie: Halinów, Kałuszyn i Mrozy oraz 7 gmin wiejskich. Rejon zamieszkuje ok. 149 tys. osób, a znaczną część obszaru stanowią grunty rolne. Obecność dużych kompleksów leśnych i naturalnych cieków wodnych, sprzyja rozwojowi agroturystyki, toteż obiekty letniskowo-rekreacyjne znajdują się w większości gmin. Niektóre tereny należą do Nadwiślańskiego lub Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu, a w powiecie zlokalizowanych jest 8 rezerwatów. Występuje tutaj niska zabudowa drewniana i murowana, wiele zabytkowych pałaców i dworków otoczonych parkami, a w Mińsku Mazowieckim – niskie bloki. W gminie Halinów i mieście Mińsk Mazowiecki znajdują się zakłady przemysłowe. Najważniejszymi arteriami są drogi krajowe: nr 2 (część trasy międzynarodowej E30) i nr 50 (obwodnica Warszawy).

Komunikacja

Na terenie powiatu mińskiego krzyżują się: droga krajowa nr 2 – polska część trasy międzynarodowej E30 (przechodząca odcinkami w autostradę A2 i drogę ekspresową S2), oraz droga krajowa nr 50 – tranzytowa obwodnica Warszawy. Przez powiat przebiega także linia kolejowa nr 2, stanowiąca fragment magistrali Paryż – Berlin – Warszawa – Moskwa i obsługująca transport towarowy linia nr 13. Podstawowym środkiem komunikacji w obrębie powiatu są autobusy PKS.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Opera znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 w odległości 1550m, Prywatne Przedszkole "Chatka Puchatka" w odległości 1600m, Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego w Mińsku Mazowieckim w odległości 1600m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1750 m znajduje się Herba. Apteka. Kozłowska-Pirszel A., w odległości 1750 m znajduje się Gabinet stomatologiczny lekarz dentysta Grzegorz Sobolewski, w odległości 1800 m znajduje się Kręt S., lek. med. ginekolog. Gabinet lekarski.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1900 m znajduje się PHU SIM, w odległości 1950 m znajduje się ACER Ogrody Łukasz Czerwiński, w odległości 2100 m znajduje się Park Dernałowiczów.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 16.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie