Król Plaza Apartamenty

Apartamenty na sprzedaż ul. Bałtycka, oferowane bezpośrednio przez

Vacation Investments

sławieński, Jarosławiec, ul. Bałtycka 14

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 9 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Król Plaza Apartamenty

14 zdjęć

Król Plaza Apartamenty
Król Plaza Apartamenty
Król Plaza Apartamenty
Król Plaza Apartamenty

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • usługi concierge
 • recepcja
 • winda
 • Wykończenie pod klucz

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja

Rekreacja

 • plac zabaw
 • basen
 • sauna
 • sala fitness

Przyroda w okolicy

 • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 226 apartamentów

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

wykończenie pod klucz

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się morze

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

Oficjalne otwarcie inwestycji: 1 lipca 2022

Król Plaza Apartamenty to nowoczesny pięciopiętrowy budynek powstający w Jarosławcu. Obiekt to łącznie 226 luksusowych apartamentów, z których większość będzie miała widok na morze i przestronny balkon lub taras ze szklanymi balustradami. Wszystkie lokale posiadają panoramiczne okna zapewniające doskonałe doświetlenie pomieszczeń i piękne widoki za oknem. Vacation Investments oferuje gotowe, wykończone apartamenty z widokiem na morze w inwestycji Król Plaza Apartamenty w Jarosławcu.

Lokale zostały funkcjonalnie zaprojektowane, aby odpowiadać na potrzeby wynajmu krótkoterminowego charakterystycznego dla wakacyjnych pobytów. Niezależnie od metrażu (powierzchnia od 26 mkw do 105 mkw) wszystkie apartamenty będą składać się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym oraz osobnej sypialni i łazienki. Inwestycja jest już na finiszu realizacji i już niedługo budynek trafi w ręce mieszkańców oraz turystów. Deweloper realizujący inwestycję oferuje klientom także opcję zarządzana apartamentami.

Inwestycja Król Plaza Apartamenty znajduje się Jarosławcu, ul. Bałtycka 14 (13.2 km od Darłowa), sprzedaż prowadzi Vacation Investments.

Inwestycja Król Plaza Apartamenty została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 226 nowych apartamentów znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Król Plaza Apartamenty nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Inwestycję charakteryzuje doskonała lokalizacja, gdyż położona jest zaledwie 150 metrów od plaży, zapewniając bliskość morza oraz wygodny dostęp do licznych udogodnień okolicy jak: ścieżki rowerowe czy atrakcyjne trasy piesze. Docelowo na parterze budynku znajdzie się restauracja, lobby bar z recepcją, pomieszczenie konferencyjne oraz strefa SPA & Wellness. Udogodnienia będą dostępne do użytku gości oraz właścicieli lokali. Na dachu znajduje się basen z jacuzzi, z którego rozpościera się piękny widok na morze.

Jarosławiec to urocza miejscowość letniskowa położona na klifie z latarnią morską i szeroką piaszczystą plażą. To spokojne, niewielkie miasteczko zlokalizowane na środkowym wybrzeżu, w pobliżu Darłowa i Ustki. Piękny nadmorski krajobraz wzbogacony sosnowymi lasy niezmiennie przyciągają turystów spragnionych wypoczynku. Na wczasowiczów lubiących aktywny wypoczynek czeka Aquapark "Jarosławiec” oraz wiele atrakcji, jak piękne trasy rowerowe, trasy biegowe i do nordic walking prowadzące w kierunku Darłowa i pobliskich jezior Wicko i Kopań.

Powiat sławieński leży w północno-wschodniej części woj. zachodniopomorskiego. Jego powierzchnia liczy sobie 1043,26 km2, na których mieszka łącznie ok. 57 500 osób. W skład 6 znajdujących się tu gmin wchodzą dwa miasta i 155 mniejszych miejscowości. Przeważają domy jednorodzinne. W Sławnie wyróżnia się zabytkowa architektura Starego Miasta. Na terenie powiatu leżą trzy jeziora. Główną atrakcją przyrodniczą są piaszczyste plaże wzdłuż nadbrzeża Bałtyku. Jest tu 5 rezerwatów przyrody. Podstawowe potrzeby mieszkańców zaspokajają liczne instytucje, w tym ponad 50 szkół, szpital powiatowy i przeszło 30 przychodni lekarskich. Ze względu na wyjątkową atrakcyjność turystyczną, region dysponuje rozwiniętą infrastrukturą kulturalną. Są tu dwa kina i bogata jest oferta tutejszych domów kultury. W powiecie działa ok. 50 organizacji sportowych. We wszystkich miejscowościach znajdują się punkty sprzedaży detalicznej, a w miastach zakupy można zrobić w popularnych marketach. Region jest połączony z resztą kraju dwoma drogami krajowymi. DK6 jest częścią europejskiej trasy E28, która prowadzi do granicy z Niemcami. W Darłowie mieści się wodne przejście graniczne.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Król Plaza Apartamenty?

Przez powiat sławieński przebiegają drogi krajowe nr 37 i nr 6. Ta druga jest fragmentem transkontynentalnej trasy E28 i łączy Polskę w Niemcami. Biegną tędy także drogi wojewódzkie nr 203, 205, 208 i 209. Kursują tu dwie linie kolejowe. Działa transport autobusowy i wodny – w Darłowie mieści się morskie przejście graniczne, a w lecie z tamtejszego portu można popłynąć na duński Bornholm.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Król Plaza Apartamenty mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Król Plaza Apartamenty znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jarosławiec fontanna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Król Plaza Apartamenty znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Król Plaza Apartamenty znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: SZKOŁA PODSTAWOWA W JAROSŁAWCU w odległości 160 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Król Plaza Apartamenty w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.06.2022
Data aktualizacji: 02.06.2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: