Gama

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezUnidevelopment S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 17 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Moderna(0.9 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Targówek, Bródno Podgrodzie, ul. Głębocka 9 (8.2 km od centrum Warszawy)
  Moderna
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 136 m2
  Dom Development S.A.
 • Nowy Targówek Mikroapartamenty Inwestycyjne(1.3 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Targówek, Targówek Mieszkaniowy, ul. św. Wincentego (6.3 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 7 500 netto/m2
  Nowy Targówek Mikroapartamenty Inwestycyjne
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 7
  Powierzchnia: 112 - 151 m2
  ATAL S.A.
 • Metro Targówek(2.6 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Targówek, Targówek Mieszkaniowy, ul. Ossowskiego 11 (5.1 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 9 500 netto/m2
  Metro Targówek
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 7
  Powierzchnia: 94 - 813 m2
  RSM Praga

Opis Inwestycji

Osiedle Gama zadziwia swoją funkcjonalnością i nowoczesnym stylem. Każdy szczegół inwestycji został przemyślany i rzetelnie wykonany. Dzięki lokalizacji w tętniącej życiem dzielnicy z gęstą zabudową mieszkalną i bardzo dobrą komunikacją gwarantowana jest duża liczka klientów. Niedaleko, bo 150 metrów od Osiedla Gama planowana jest stacja II linii metra „Kondratowicza”. Plan przebudowy ulicy Kondratowicza zakłada przekształecenie jej miejscą aleją, będącą osią Bródna, wygodną oraz przyjazną dla mieszkańców.Istnieje możliwość zakupu/najmu lokali połączonych w pionach lub poziomach. Lokale posiadają witryny oraz dostęp bezpośrednio z ulicy. Właściciel lokalu ma możliwość zakupu/najmu miejsc postojowych w garażu podziemnym.Nasza propozycja zagospodarowania: Świetne miejsce na klub fitness, salon kosmetyczny, przychodnię lekarską, restaurację, kawiarnię, oddział banku lub innej instytucji finansowej.

Inwestycja Gama znajduje się na Bródnie Podgrodziu, ul. Kondratowicza 37 (7.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Unidevelopment S.A..

Inwestycja Gama została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Aktualnie w inwestycji Gama pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchniach od 377 do 474 metrów kwadratowych.

Deweloper Unidevelopment S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 4 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, monitoring.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Gama

W porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy, położony w północno-wschodniej części miasta Targówek, odznacza się średniej wielkości obszarem (ok. 24 km2) i liczbą ludności wynoszącą ok. 124 tys. osób. Gęstość zaludnienia w obrębie dzielnicy ma układ niejednorodny. Największymi skupiskami ludności są wysokie blokowiska – Bródno i Targówek Mieszkaniowy, nieco mniej mieszkańców mieści zabudowa jednorodzinna na Elsnera czy willowa na Zaciszu, natomiast Targówek Fabryczny to tereny przemysłowe. Stosunkowo niskie ceny gruntów sprawiają, że w dzielnicy powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, a w części przemysłowej przedsiębiorcy chętnie lokują zakłady. Targówek nie przytłacza szarością betonu, bowiem aż 30% obszaru stanowi zieleń miejska: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz liczne skwery. Głównymi środkami transportu są autobusy dojeżdżające szybko do centrum stolicy dzięki nowo wybudowanym ulicom. Na Targówku znajdują się 3 kina, 2 teatry oraz unikatowy Park Rzeźby.

Komunikacja

Choć na Targówku kursują pociągi i tramwaje, to główną rolę komunikacyjną pełnią autobusy, które w przyszłości ma uzupełnić metro (z 3 stacjami w obrębie dzielnicy). Szybki dojazd do centrum umożliwiają nowo wybudowane ulice: Św. Walentego, Budowlana, Rembielińska i Zabraniecka.

W odległości 100 metrów od inwestycji Gama znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny SZPITAL BRÓDNOWSKI 02.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Gama znajduje się 51 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Gimnazjum nr 145 im. Jana Pawła II w odległości 200m, Przedszkole nr 113. W Tęczowym Kręgu w odległości 250m, Przedszkole Nr 13 w odległości 250m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m znajduje się Gabinet Ginekologiczny Krzysztof Szafranko, w odległości 50 m znajduje się Apteka Hibiskus, w odległości 50 m znajduje się Optykron s.c..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 50 m znajduje się Kredyt Bank, w odległości 50 m znajduje się PRINTMANIA, w odległości 100 m znajduje się Drogeria Rossmann.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 300 m znajduje się Ogród i Dom, w odległości 550 m znajduje się Park Bródnowski, w odległości 600 m znajduje się Ośrodek Jeździecki PGR Bródno.

Data publikacji: 23.10.2017

Data aktualizacji: 13.11.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie