Komfortia

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezTwoje M

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 376 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Z myślą o Tobie!Projektowaliśmy Komfortię z myślą o ludziach takich jak Ty, prowadzących aktywny styl życia, ceniących wygodę i komfort codziennego funkcjonowania. Wiemy, że lubisz pięknie mieszkać.

Inwestycja Komfortia znajduje się w Rokietnicy, ul. Trakt Napoleoński (4.3 km od Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Twoje M.

Inwestycja Komfortia została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 48 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Komfortia pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 60 metrów kwadratowych w cenie od 4 493 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Twoje M przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 48 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Komfortia

Rokietnica to miejsce, gdzie wygodnie jest mieszkać i przyjemnie wypoczywać. Miłośnicy zieleni, jezior i rekreacji znajdą tu coś dla siebie. Bliskie sąsiedztwo Tarnowskich Term pozwoli Ci cieszyć się aktywnością o każdej porze roku.

Powiat poznański znajduje się w centralnej części województwa wielkopolskiego i składa z 17 gmin okalających miasto Poznań. Na obszarze o powierzchni ok. 1900 km2 zamieszkuje ponad 344 tys. osób, toteż poznański jest najludniejszym powiatem w Polsce. Pod względem krajobrazowym powiat należy do Pojezierza Wielkopolskiego, a walorami pejzażu są: rzeka Warta wraz z dopływami, liczne jeziora, 11 rezerwatów przyrody oraz kompleksy leśne, min. Wielkopolski Park Narodowy, Rogaliński Park Krajobrazowy, Puszcza Zielonka i Park Krajobrazowy Promno. Przez powiat przebiegają ważne arterie jak: wschodnia i zachodnia obwodnica Poznania, autostrada A2 czy droga krajowa nr 92, dlatego zlokalizowanych jest tu wiele firm, hal magazynowych oraz zakładów produkcyjnych, a także 4 centra i 10 galerii handlowych. Dogodna lokalizacja w pobliżu Poznania oraz łatwy dojazd do miasta dzięki 29 połączeniom autobusowym sprawiają, że intensywnie rozwija się budownictwo mieszkaniowe – zwłaszcza jednorodzinne.

Komunikacja

Przez obszar powiatu poznańskiego przebiegają arterie, przy których zlokalizowane są hale magazynowe oraz firmy spedycyjne, logistyczne i kurierskie. Do arterii tych należą: autostrada A2, droga krajowa nr 92 (Rzepin – Poznań – Warszawa – Kałuszyn) oraz drogi ekspresowe: S11 i S5, czyli zachodnia i wschodnia obwodnica Poznania. Sieć torów kolejowych sprawia, że przez powiat poznański kursują pociągi ze stolicy Wielkopolski do wielu polskich i zagranicznych miast. Organizacją transportu publicznego zajmuje się Transport Aglomeracji Poznańskiej, dzięki czemu między Poznaniem a podmiejskimi miejscowościami kursują autobusy obsługujące 29 połączeń, a ponadto busy komunikacji prywatnej oraz autobusy PKS Poznań.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Komfortia mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Komfortia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rokietnica Noblistów.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Komfortia składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 260 m znajduje się Chata Polska, w odległości 470 m znajduje się Piotr i Paweł.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Komfortia w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 02.12.2016

Data aktualizacji: 13.03.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie