Domy "Pod Obłokiem"

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezTop-Nieruchomości

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 19 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Domy Dworzysko(1.8 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Rzeszów, ul. Dworzysko (5.7 km od centrum Rzeszowa)
  Ceny od: 3 551/m2
  Domy Dworzysko
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 2
  Powierzchnia: 163 m2
  Liczba pokoi: 5
  Edomus Deweloper

Opis Inwestycji

Nowa inwestycja już w realizacji w Rzeszowie, tylko 4 domy.Inwestycja to TYLKO 4 domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej z własnymi ogródkami. Ta unikalna lokalizacja zapewnia mieszkańcom szybki dojazd do centrum miasta, a jednocześnie zapewnia otoczenie terenów zielonych przy nowych domach jednorodzinnych.Domy w zabudowie szeregowej są od siebie niezależne! Zapewnia to bardzo dobre wyciszenie.Do domu przynależą 2 miejsca parkingowe. Parking dla mieszkańców zawarty w cenie!W każdym domu czy to skrajnym czy środkowym występuje „ alternatywna opcja podziału funkcjonalnego”. Wykonawca domów to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku rzeszowskim gwarantującym wysoką jakość i staranność wykonania. Obejrzyj bo warto, taka inwestycja już się nie powtórzy!Istnieje możliwość wykończenia pod klucz .Specjalnie dla Państwa stworzony został współczesny projekt domów w zabudowie szeregowej ( zastosowano wiele ciekawych rozwiązań np. na parterze dodatkowy pokój , okna panoramiczne, parking, żywopłot zielony od strony ogródków itp.) Kupujący nie płaci 2% podatku PCC. Firma udziela gwarancji.Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również działkę rekreacyjną 1,6ara przy domu na własne potrzeby - w cenie!Zakończenie inwestycji: stan zamknięty koniec marca 2021, a stan deweloperski niepełny koniec lipca 2021 roku.

Inwestycja Domy "Pod Obłokiem" znajduje się w Rzeszowie, ul. Ropczycka (3.9 km od centrum Rzeszowa), sprzedaż prowadzi Top-Nieruchomości

Inwestycja Domy "Pod Obłokiem" jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów w tym 4 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Domy "Pod Obłokiem" pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchniach od 116 do 117 metrów kwadratowych w cenie od 499 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne (2 miejsca)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 4 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, wykończenie pod klucz
• Podjazdy i wyjście na ogródek z kostki brukowej • Ogrodzenie panelowe drewniane miedzy segmentami od strony ogródków , segmenty skrajne ogrodzenie panelowe z siatki
Konstrukcja budynku
• Fundament z pustaków zalewowych (ocieplenie fundamentu dysperbit, styrodur 10 cm i folia kubełkowa) • Stropy żelbetowe
Dach
• Więźba dachowa impregnowana kryta blachą na rąbek, rynny PCV
Elewacja
• Elewacja (ocieplenie zewnętrzne styropianem 20 cm +tynk akrylowy)
Stolarka okienna
• Okna o grubości ramy 82 mm profil 6 komorowy z dodatkową 3 uszczelką , z pakietem 3 szybowym
Drzwi zewnętrzne
• Drzwi zewnętrzne stalowe docieplone
Ściany
• Ściany z pustaka solbet • Ścianki działowe z pustaka solbet
Parapety zewnętrzne
• Parapety zewnętrzne blacha powlekana
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (2 miejsca).
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Domy "Pod Obłokiem"

W pobliżu znajduje się osiedle Baranówka, osiedle Kolbego, na którym znajdują się sklepy, prywatne oraz publiczne żłobki, przedszkola, szkoła podstawowa, kościół, przystanki autobusowe. Niedaleko wyższa uczelnia WSIiZ, galeria Nowy Świat, Lidl, ośrodek zdrowia.

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce, stolica województwa Podkarpackiego. Położony na Podgórzu Rzeszowskim, zajmuje ponad 116 km2. Rzeszów zamieszkuje 186 120 ludzi. W skład Rzeszowa wchodzi 29 osiedli. Zabudowa Śródmieścia Rzeszowa pochodzi w większości z XIX wieku, pozostałe części miasta charakteryzują się przeważnie zabudową typową dla osiedli miejskich – są to bloki oraz osiedla domów jednorodzinnych czy szeregowców. Do najważniejszych zabytków Rzeszowa należy gotycki kościół farny oraz zamek z czasów Lubomirskich. Reprezentacyjną częścią miasta jest deptak 3 maja. W Rzeszowie zaczynają powstawać także wieżowce: w 2014 roku oddano do użytku 18 piętrowy apartamentowiec Capital Towers a w tym roku do użytku planuje się oddać SkyRes Warszawska – 14 piętrowy biurowiec wraz z zapleczem mieszkalnym. W obrębie Rzeszowa znajduję się rezerwat przyrody Lisia Góra, który położony jest nad Zbiornikiem Rzeszowskim. W Rzeszowie znajduje się także wiele ważnych obiektów sportowych oraz kulturalnych: Filharmonia Podkarpacka czy Hala Podpromie.

Komunikacja

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie obsługuje 45 linii autobusowych, z czego 32 kursują po mieście a 11 z nich to linie podmiejskie. W Rzeszowie znajduje się także dworzec kolejowy, z którego kursują bezpośrednie połączenia do: Warszawy, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Bydgoszczy, Lubina, Gdańska czy Ukraińskiego Lwowa. 8 km od granic miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Jasionka. Przez miasto przebiega również odcinek autostrady A4 oraz fragment drogi S19 prowadzącej do Suwałk.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Domy "Pod Obłokiem" znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole M. Montessori Radosna Buzia w Rzeszowie w odległości 460 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Domy "Pod Obłokiem" w odległości 440 m znajduje się Boisko, w odległości 460 m znajduje się KS Przybyszówka, w odległości 470 m znajduje się Boisko treningowe.

Data publikacji: 15.01.2021

Data aktualizacji: 18.01.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie