Tivoli Commercial

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Św. Wincentego, oferowane bezpośrednio przez

TK Development

Warszawa, Targówek, Targówek Mieszkaniowy, ul. Św. Wincentego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Tivoli CommercialTivoli Commercial

4 zdjęcia

Tivoli Commercial
Tivoli Commercial
Tivoli Commercial
Tivoli Commercial

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 6 budynków

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 20 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Opis inwestycji

Oferujemy na sprzedaż powierzchnie użytkowe położone w ciągu pawilonów handlowo-usługowych usytuowanych przy skrzyżowaniu ulic Św. Wincentego i Malborskiej w ścisłym centrum Targówka w odległości ok. 300 m od Ratusza oraz planowanej stacji II linii metra – Kondratowicza.Inwestycja składa się z 6 budynków użytkowych położonych wzdłuż ulicy Świętego Wincentego, wśród nowo wybudowanych osiedli mieszkaniowych. W budynku od ulicy Malborskiej znajdować będzie się centrum medyczne. Budynki U3-U6 jednokondygnacyjne o powierzchni ok. 300 m² każdy. Budynek U7 położony przy ul. Św. Wincentego od strony ulicy Kondratowicza dwukondygnacyjny o powierzchni ok. 900 m². We wszystkich budynkach wydzielone zostały lokale o powierzchni ok. 80 m². Istnieje możliwość łączenia modułów. Do każdego Lokalu przypisane są naziemne miejsca postojowe. Dla każdego modułu dostępny jest pas reklam znajdujący się nad lokalem.

NA SPRZEDAŻ, 6 990 PLN netto/m2, szczegóły w Biurze SprzedażyBudynek U7 – I piętro : Lokal WIV.U7/15 – 174,12m² – do lokalu przypisanych jest 5 miejsc postojowychPrawo do wyłącznego korzystania z miejsca postojowego: 12 000 PLN netto/miejsce.W przypadku ewentualnych zapytań w sprawie inwestycji uprzejmie prosimy o kontakt.Niniejsze dane mają charakter informacyjno-marketingowy i nie stanowią oferty w rozumieniu prawa.

Inwestycja Tivoli Commercial znajduje się na Targówku Mieszkaniowym, ul. Św. Wincentego (6.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez TK Development.

Inwestycja Tivoli Commercial została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Tivoli Commercial nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli TK Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

W porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy, położony w północno-wschodniej części miasta Targówek, odznacza się średniej wielkości obszarem (ok. 24 km2) i liczbą ludności wynoszącą ok. 124 tys. osób. Gęstość zaludnienia w obrębie dzielnicy ma układ niejednorodny. Największymi skupiskami ludności są wysokie blokowiska – Bródno i Targówek Mieszkaniowy, nieco mniej mieszkańców mieści zabudowa jednorodzinna na Elsnera czy willowa na Zaciszu, natomiast Targówek Fabryczny to tereny przemysłowe. Stosunkowo niskie ceny gruntów sprawiają, że w dzielnicy powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, a w części przemysłowej przedsiębiorcy chętnie lokują zakłady. Targówek nie przytłacza szarością betonu, bowiem aż 30% obszaru stanowi zieleń miejska: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz liczne skwery. Głównymi środkami transportu są autobusy dojeżdżające szybko do centrum stolicy dzięki nowo wybudowanym ulicom. Na Targówku znajdują się 3 kina, 2 teatry oraz unikatowy Park Rzeźby.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Tivoli Commercial?

Choć na Targówku kursują pociągi i tramwaje, to główną rolę komunikacyjną pełnią autobusy, które od września 2019 roku uzupełnia metro (w obrębie dzielnicy znajdują się stacje: Szwedzka, Targówek Mieszkaniowy i Trocka). Szybki dojazd do centrum umożliwiają nowo wybudowane ulice: Św. Walentego, Budowlana, Rembielińska i Zabraniecka.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Tivoli Commercial mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 958 metrów od inwestycji Tivoli Commercial znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Trocka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Tivoli Commercial znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Tivoli Commercial znajdują się 32 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 398 w odległości 216 m, szkoła w odległości 237 m, Przedszkole nr 156 w odległości 480 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Tivoli Commercial jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Enel-Med Szpital Zacisze w odległości 469 m, Profi-Dental w odległości 604 m, Centrum Medyczne IPS Korzona w odległości 638 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Tivoli Commercial składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 183 m znajduje się Żabka, w odległości 297 m znajduje się Viki, w odległości 307 m znajduje się Carrefour Express.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Tivoli Commercial w odległości 421 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 492 m znajduje się boisko / kort, w odległości 532 m znajduje się PGR Bródno jazdy konne.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: