METROBIELANY budynek D, etap 4

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezTK Development

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Zobacz inne etapy inwestycji METROBIELANY budynek D, etap 4

Najbliższe inwestycje

 • METROBIELANY budynek B(0.1 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Bielany, Wawrzyszew, ul. Nocznickiego 25 (8.5 km od centrum Warszawy)
  METROBIELANY budynek B
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 71 m2
  TK Development
 • METROBIELANY budynek C, etap 3(0.1 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Bielany, Wawrzyszew, ul. Lekka 3 (8.5 km od centrum Warszawy)
  METROBIELANY budynek C, etap 3
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 87 m2
  TK Development
 • Aleja Słowiańska(2.9 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Bielany, Marymont Kaskada, Al. Słowiańska 25 (6 km od centrum Warszawy)
  Aleja Słowiańska
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba lokali użytkowych: 15
  Powierzchnia: 35 - 97 m2
  Filicum Invesments Sp. z o.o. – Sp. Komandytowa

Opis Inwestycji

4 ETAP W SPRZEDAŻY – SPRAWDŹ PROMOCJE !Budynek D stanowi ostatni, 4 etap inwestycji METROBIELANY, na którą składają się cztery budynki: A, B, C i D, znajdujące się w odległości ok. 300 m - 5 minut do stacji METRO MŁOCINY. We wrześniu 2017 r. rozpoczęła się przedsprzedaż tego etapu naszej inwestycji. Rozpoczęcie budowy planowane jest na 1 kwartał 2018 r. W budynku D zaprojektowano 227 mieszkań (od 1 do 4 pokoi) o powierzchni od 31 do 90 m kw. Każdy znajdzie zatem mieszkanie idealnie dopasowane do swoich potrzeb.Lokale na parterze posiadają ogródki oraz tarasy, na wyższych kondygnacjach przy mieszkaniach znajdują się balkony i/lub tarasy. Budynek D ma od 7 do 9 pięter. Na najwyższych piętrach (7-9) znajdują się duże mieszkania, które wraz z obszernymi tarasami stworzą wygodną przestrzeń do życia dla najbardziej wymagających klientów. Podobnie jak w poprzednich etapach, na poziomach -1 i -2 znajdą się garaże podziemne z miejscami postojowymi. Dodatkowo, dla wygody mieszkańców, część parteru została przeznaczona na 2 lokale handlowo-usługowe.W rejonie osiedla jest bogata infrastruktura miejska: przedszkola, szkoły, sklepy, dom kultury, kryta pływalnia, ośrodek zdrowia oraz kościoły. Blisko stacji METRO MŁOCINY powstaje GALERIA MŁOCINY, czyli centrum handlowo-usługowo-rozrywkowe z około 220 sklepami, restauracjami, kinem oraz lodowiskiem na dachu.ROZPOCZĘCIE BUDOWY NASTĄPI W I KWARTALE 2018 ROKU, a zakończenie jest zaplanowane na 4 kwartał 2019 roku.

Inwestycja METROBIELANY budynek D, etap 4 znajduje się na Wawrzyszewie, ul. Lekka 1 (8.4 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera TK Development.

Inwestycja METROBIELANY budynek D, etap 4 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 2 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada od 8 do 10 kondygnacji naziemnych oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji METROBIELANY budynek D, etap 4 pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchni 52 metrów kwadratowych.

Deweloper TK Development przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 8 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 2 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, teren ogrodzony, internet, korty tenisowe, usługi w budynku, winda, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las.

Lokalizacja inwestycji METROBIELANY budynek D, etap 4

W rejonie osiedla jest bogata infrastruktura miejska: przedszkola, szkoły, sklepy, dom kultury, kryta pływalnia, ośrodek zdrowia oraz kościoły. Blisko stacji METRO MŁOCINY powstaje GALERIA MŁOCINY, czyli centrum handlowo-usługowo-rozrywkowe z około 220 sklepami, restauracjami, kinem oraz lodowiskiem na dachu.

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

W odległości 100 metrów od inwestycji METROBIELANY budynek D, etap 4 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny TOŁSTOJA 01.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji METROBIELANY budynek D, etap 4 znajduje się 67 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 409 w odległości 450m, LX Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Górskiego w odległości 450m, Przedszkole Nr 341 Z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 750m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m znajduje się Salon Optyczny LOOK, w odległości 100 m znajduje się Milkodent, w odległości 300 m znajduje się Gabinet pediatryczny dr Zofia Miłoszewska.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 100 m znajduje się Sensi Sushi Bemowo, w odległości 100 m znajduje się DB, w odległości 150 m znajduje się Mia Famiglia.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 600 m znajduje się Miejsce mocy, w odległości 700 m znajduje się Ogrody Irene Sylwia Kołodziejczyk, w odległości 950 m znajduje się Studio Body World.

Data publikacji: 03.10.2017

Data aktualizacji: 13.11.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie