Irysowy Dwór

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezTBV Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 13 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Północna Etap I(2.5 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Lublin, ul. Północna 155 (3.5 km od centrum Lublina)
  Osiedle Północna Etap I
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 5
  Powierzchnia: 138 - 146 m2
  Liczba pokoi: 4
  PERFEKT BAU DC Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

TBV Sp. z o.o. dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nas inwestycje spełniały wszelkie Państwa oczekiwania. Naszą ofertę staramy się wzbogacać o ciekawe i atrakcyjne pod każdym względem nieruchomości. Wśród nich, mamy przyjemność zaprezentować Państwu: Irysowy Dwór“Irysowy Dwór” – z myślą o tych, którzy marzą o własnym domuIrysowy Dwór to malowniczo usytuowany nieopodal centrum miasta zespół domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej usytuowany pomiędzy ulicami Skowronkową-Irysową i Kwiatów Polnych. W ramach projektu powstały 33 eleganckie i funkcjonalnie rozplanowane, przestronne domy z ogrodami o pow. mieszkalnej od 137mkw. do 183mkw + garaże + pomieszczenia gospodarcze.Wszystkie zostały zaprojektowane tak, aby zaoferować jak najwięcej przestrzeni i światła. Domy wykonane są zgodnie z najwyższymi standardami, dając możliwość aranżacji wnętrzna według indywidualnych upodobań i potrzeb Klientów.Wokół rozciągają się tereny zielone oraz niskie budownictwo jednorodzinne. Irysowy Dwór położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie Szlaku Turystycznego “Doliną Rzeki Ciemięgi”, dlatego też to pełne uroku miejsce przypadnie do gustu osobom ceniącym życie w otoczeniu przyrody, a jednocześnie lokalizacja pozwala na szybki dojazd do centrum miasta. Jest to idealne miejsce dla tych, którzy cenią kameralność i komfort mieszkania.Budynki utrzymane w tradycyjnym stylu, ogrodzone, wybudowane w tradycyjnej technologii, z materiałów najwyższej jakości. Teren wokół domów został zagospodarowany. Domy oddawane są w stanie deweloperskim (wykonane podłoża, tynki gipsowe, wszystkie instalacje wewnętrzne, grzejniki, piec CO, stolarka okienna PCV ze szprosami, drzwi wejściowe antywłamaniowe, kanał dymowy do kominka, schody żelbetowe ). Dach pokryty wysokiej jakości dachówką. Na balkonach, tarasach oraz schodach wejściowych zastosowany został gres antypoślizgowy, a podjazd oraz dojście do domu wykonane są z kostki brukowej.

Inwestycja Irysowy Dwór znajduje się w Lublinie, ul. Irysowa (5.8 km od centrum Lublina), została zrealizowana przez dewelopera TBV Sp. z o.o..

Inwestycja Irysowy Dwór została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 5 nowych domów w tym 5 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Irysowy Dwór pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper TBV Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 5 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Irysowy Dwór

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Irysowy Dwór mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Irysowy Dwór znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dzbenin 02.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Irysowy Dwór składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 470 m znajduje się Biedronka.

Data publikacji: 12.02.2013

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie