Fabryka Giętych Mebli i Parasoli

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Geodetów 23c, oferowane bezpośrednio przez

Statut Sp. z o.o. Sp. K.

piaseczyński, Józefosław, ul. Geodetów 23c

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 32 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Fabryka Giętych Mebli i Parasoli

2 zdjęcia

Fabryka Giętych Mebli i Parasoli

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Cena: 15000 zł

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

FABRYKA GIĘTYCH MEBLI I PARASOLI:                                                                      AKTY NOTARIALNE W 72 GODZINY!                                                                                     DLA AKTYWNYCHOsiedle mieszkaniowe “Fabryka Giętych Mebli i Parasoli” jest zlokalizowane przyul. Geodetów 23c między ekskluzywnym centrum sportowo-rekreacyjnym połączonym z Day Spa oraz nowopowstałą galerią handlową. Mieszkańcy mają na wyciągnięcie ręki  basen, saunę, korty tenisowe, siłownię, sale fitness oraz liczne sklepy i punkty usługowe.Osiedle składa się z jednego, nowoczesnego, trzypiętrowego budynku z 39 mieszkaniami oraz lokalami usługowymi na parterze. Prosta forma oraz eleganckie wykończenie tworzą nowoczesny klimat i spójnie łączą się z otoczeniem. Dla wygody mieszkańców w osiedlu została zainstalowana 8-osobowa winda firmy Kone.Lokalizacja osiedla to unikatowe połączenie wygodnego dojazdu, licznych punktów usługowych w sąsiedztwie oraz wszelkich zalet mieszkania w Józefosławiu – w tym bliskości Parku Chojnowskiego oraz Lasu Kabackiego. Oferta ta jest stworzona z myśląo wszystkich z Państwa, którzy cenią swój wolny czas i aktywny tryb życia.Osiedle “Fabryka Giętych Mebli i Parasoli” jest już oddane do użytku, a wszyscy Mieszkańcy mają przeniesione akty własności.W “Fabryce Giętych Mebli i Parasoli” mają Państwo możliwość wyboru mieszkania o powierzchni od 43 m2 do 70 m2. Ceny mieszkań w stanie deweloperskim wahają się w przedziale 4 600 – 5 700 zł/m2. W ofercie znajdą Państwo lokale 2 i 3 pokojowe.

Inwestycja Fabryka Giętych Mebli i Parasoli znajduje się w Józefosławiu, ul. Geodetów 23c (1.5 km od Warszawy), została zrealizowana przez Statut Sp. z o.o. Sp. K.

Inwestycja Fabryka Giętych Mebli i Parasoli została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.

Aktualnie w inwestycji Fabryka Giętych Mebli i Parasoli nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Statut Sp. z o.o. Sp. K. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Józefosław jest miejscowością przynależącą do gminy Piaseczno w powiecie piaseczyńskim, w województwie mazowieckim. Tereny Józefosławia usytuowane są przy południowej granicy Lasu Kabackiego, zaś atutem lokalizacji jest bliskość Warszawy – odległość do centrum stolicy wynosi zaledwie 15 km. Zamieszkuje tam obecnie ok. 7 tys. osób, lecz liczba ta wciąż wzrasta, toteż dynamicznie rozwija się nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Na obszarze Józefosławia występują zarówno domy jednorodzinne bądź wille, jak i niskie bloki. Architekturę mieszkaniową otacza malowniczy, zielony pejzaż, a mieszkańców przyciąga kameralny, zaciszny charakter miejsca. W miejscowości tej znajdują się typowo wiejskie zabudowania oraz grunty orne. Główna arteria to ulica Wilanowska, w pobliżu której zlokalizowane jest Centrum Handlowe Józefosław (Marcredo Compact). Na terenie miejscowości Józefosław kursują autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a także autobusy PKS.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Fabryka Giętych Mebli i Parasoli?

Najważniejszą arterią w Józefosławiu jest ul. Wilanowska, przy której znajdują się obiekty handlowo-usługowe. Odległość ze wsi do centrum Warszawy wynosi zaledwie 15 km, a dojechać można za pomocą strefowej linii autobusowej nr 739 działającej w ramach warszawskiej komunikacji miejskiej bądź za pomocą autobusów PKS.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Fabryka Giętych Mebli i Parasoli mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2777 metrów od inwestycji Fabryka Giętych Mebli i Parasoli znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Piaseczno Miasto Wąskotorowe.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Fabryka Giętych Mebli i Parasoli znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Fabryka Giętych Mebli i Parasoli znajduje się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne Przyjaciele Kubusia w odległości 287 m, przedszkole w odległości 298 m, szkoła w odległości 695 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Fabryka Giętych Mebli i Parasoli jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dental Spa Józefosław w odległości 130 m, Otolitum - Centrum Leczenia Zaburzeń Równowagi w odległości 793 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 941 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Fabryka Giętych Mebli i Parasoli składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 181 m znajduje się Auchan, w odległości 224 m znajduje się Żabka, w odległości 307 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Fabryka Giętych Mebli i Parasoli w odległości 0 m znajduje się Lavo, w odległości 73 m znajduje się boisko / kort, w odległości 76 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: