Green Garden "Perła 2"

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Puchalskiego, oferowane bezpośrednio przez

Sokołowscy Nieruchomości

Białystok, ul. Puchalskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 42 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Green Garden "Perła 2"Green Garden "Perła 2"

4 zdjęcia

Green Garden "Perła 2"
Green Garden "Perła 2"
Green Garden "Perła 2"
Green Garden "Perła 2"

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 24 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży natomiast przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Opis inwestycji

Green Garden "Perła 2" logo

„Perła 2” – drugi etap inwestycji!

Green Garden może być spełnieniem marzeń każdego, kto nie chce mieszkać w najpiękniejszym nawet blokowisku, ale kto marzy, aby otworzyć drzwi swojego mieszkania i mieć przed nimi swój własny kawałek świata. I to za cenę unikalnie atrakcyjną na rynku.

Zielona bezpieczna okolica. W pobliżu rzeczka Dolistówka i mnóstwo zieleni. Blisko szkoła, sklep i centrum Białegostoku odległe zaledwie o 12 minut samochodem.

Green Garden to osiedle dwupoziomowych domków w zabudowie szeregowej.

W drugim etapie inwestycji dostępne są lokale o powierzchni 61 i 64 mkw. Każdy z nich ma własne miejsce na zaparkowanie samochodu, ale przede wszystkim ogród będący naturalnym przedłużeniem jasnych przestrzeni parteru domu. W bardzo funkcjonalnych wnętrzach można bez problemu zainstalować kominek, a nowoczesne technologie ocieplenia budynku wpływają na niskie koszty utrzymania nieruchomości. Mieszkania z ogródkiem w Perła 2 są dostępne już od 299 tysięcy zł… a są to lokale bezczynszowe.

Inwestycja Green Garden "Perła 2" znajduje się w Białymstoku, ul. Puchalskiego (4.3 km od centrum Białegostoku), została zrealizowana przez Sokołowscy Nieruchomości.

Inwestycja Green Garden "Perła 2" została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Green Garden "Perła 2" nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Sokołowscy Nieruchomości przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki, takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast - przeważają tu osiedla mieszkaniowe, a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się wiele parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawą, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które obsługuje zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Green Garden "Perła 2"?

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada kilkadziesiąt linii autobusowych, w tym liczne linie dzienne oraz kilka linii nocnych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Green Garden "Perła 2" mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2967 metrów od inwestycji Green Garden "Perła 2" znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Białystok Fabryczny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Green Garden "Perła 2" znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Green Garden "Perła 2" znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 51 im. Ludwika Zamenhofa w odległości 654 m, szkoła w odległości 712 m, szkoła w odległości 784 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Green Garden "Perła 2" jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: ReumaClinic w odległości 797 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Green Garden "Perła 2" składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 523 m znajduje się Żabka, w odległości 821 m znajduje się Regionalne Przysmaki u Andzi, w odległości 822 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Green Garden "Perła 2" w odległości 757 m znajduje się boisko / kort, w odległości 809 m znajduje się boisko / kort, w odległości 827 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 11.12.2020
Data aktualizacji: 18.06.2021

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: