Osiedle Cyprysowe

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezŚmigielski Group

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Opis Inwestycji

Dąbcze domy w zabudowie dwurodzinnej przy ul. CyprysowejOferujemy Państwu lokale mieszkalne w zabudowie dwurodzinnej budowane w wysokim standardzie, najnowszych technologiach z najwyższej jakości materiałów. Domy budowane są w Dąbczu przy ul. Cyprysowej. Osiedle mieści się w niezwykle zacisznej i urokliwej okolicy. Jej obszar idealnie nadaje się zarówno na odprężający spacer jak i uprawianie wszelkiego rodzaju sportów pięknej i spokojnej okolicy w sąsiedztwie lasów i zalewu wodnego. Oferowane lokale mieszkalne w zabudowie dwurodzinnej budowane w wysokim standardzie, najnowszych technologiach z najwyższej jakości materiałów.

Inwestycja Osiedle Cyprysowe znajduje się w Dąbczu, ul. Cyprysowa (3.1 km od Leszna), została zrealizowana przez dewelopera Śmigielski Group.

Inwestycja Osiedle Cyprysowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych domów w tym 8 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Cyprysowe pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 100 metrów kwadratowych w cenie od 279 900 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Śmigielski Group przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 10 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
. Standard wykończenia lokalu: Ławy fundamentowe zbrojone stalą – beton B20 ściany fundamentowe bloczki betonowe M6+ styropian Aqua (gr 10cm) przyłącza elektryczne i wodno-kanalizacyjne doprowadzone do budynku ściany konstrukcyjne zewnętrzne Pustak ceramiczny (gr 24 cm) + ocieplenie styropian (gr 15cm) strop gęstożebrowy TERIVA ścianki wewnętrzne z pustaka ceramicznego (gr 12 cm) zgodnie z projektem ściany konstrukcyjne wewnętrzne (gr 24 cm) konstrukcja dachu – dachówka – kolor antracyt okna dachowe VELUX system rynnowy najnowszej technologii bez okapowy stolarka okienna PCV profil VEKA z pakietem dwuszybowym w okleinach kolor antracyt z zewnątrz rolety zewnętrzne nadstawne PORTOS w kolorze antracyt (ocieplane) podnoszone ręcznie elewacja zewnętrzna w kolorze AKRES PUC tynki wewnętrzne cementowo-wapienne nakładane mechanicznie nie malowane rozprowadzenie instalacji elektrycznej (bez włączników i lamp) zgodnie z projektem rozprowadzenie instalacji wodnej i grzewczej wykonanej w technologii Alupex Wavin bez grzejników i pieca gazowego zgodnie z projektem instalacja kominowa- przewód kominowy z rurą ceramiczną i trójnikiem przygotowanym do podłączenia wkładu kominowego wraz zewnętrzna czerpią powietrza parapety wewnętrzne MDF w kolorze białym wylana pierwsza posadzka z wyprowadzonymi przyłączami wodno – kanalizacyjnymi posadzka końcowa betonowa wykonywana maszynowo z ociepleniem styropianem ocieplenie sufitu na piętrze wełną mineralną 25cm (15cm +10cm układane warstwowo) i zamknięcie płytą GK II standard wykończenia podwyższony – wartość: 10 000 zł brutto okna z pakietem trzy szybowym profil VEKA Perfect Line o współczynniku przenikania ciepła Ug=0,6 rolety okienne z napędem elektrycznym drzwi wejściowe GERDA w okleinie antracyt (ocieplane) wraz z progiem i ościeżnicą termo brama garażowa HORMAN w kolorze antracyt (ocieplana) podnoszona ręcznie lub okno + roleta mechaniczne wyrównanie działki bez końcowej ziemi ogrodowej III standard wykończenia stan deweloperski Plus – dopłata 10 000zł W PROMOCJI 5000 zł instalacja wodna i grzewcza wyposażona w piec gazowy kondensacyjny BUDERUS o mocy grzewczej 24 KW z podłączeniem i uruchomieniem Serwisanta grzejniki BUDERUS ogrzewanie podłogowe w łazienkach i wiatrołapie bezprzewodowy sterownik gazowy z cyklem tygodniowym Za dopłatą: zagospodarowanie podłogi poddasza płytą OSB (2,2cm) z dociepleniem oraz schody strychowe Fakro taras z kostki betonowej (gr.6cm) z tyłu budynku o pow. 10 m2 dodatkowe przyłącze wody ogrodowej odprowadzenie wody deszczowej za pomocą rur drenarskich, kostka na szerokości podjazdu i wejściu do domu zgodnie ze standardem przyjętym na osiedlu ogrodzenie działki
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Cyprysowe

Oferujemy Państwu wyjątkowy dom o pow. 100 m z działką w promocyjnej cenie. Zlokalizowany jest w przepięknej okolicy Leszna - Dąbcze, ul. Cyprysowa w pobliżu zalewu oraz w otoczeniu lasu – z dala od miejskiego zgiełku w otoczeniu niezwykle zacisznej i urokliwej okolicy. Obszar ten idealnie nadaje się zarówno na odprężający spacer, jak i na uprawianie różnego rodzaju sportów. Dodatkowo bliskość osiedla zapewnia swobodny i szybki dostęp do miasta.

Województwo wielkopolskie - jedna z szesnastu jednostek administracyjnych Polski ze stolicą w Poznaniu, które jest siedzibą wojewody oraz władz samorządu województwa. Wielkopolskie to drugie województwo w kraju pod względem powierzchni oraz trzecie pod względem liczby ludności. W regionie tym przeważają tereny wybitnie nizinne, średnia wysokość wynosi 101,1 m.n.p.m. Najniższym punktem jest obszar znajdujący się w dolinie Warty, u ujścia Noteci - wynosi -21 m.p.p.m., zaś najwyższym wierzchołek Kobylej Góry - jego wysokość wynosi 284 m.n.p.m.

Komunikacja

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Cyprysowe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 460 metrów od inwestycji Osiedle Cyprysowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dąbcze.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Cyprysowe składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 480 m znajduje się Groszek.

Data publikacji: 16.04.2019

Data aktualizacji: 10.08.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie