Enklawa Mielno etap II

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Smart Invest Sp. z o.o. Sp. K.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Enklawa Mielno etap II dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
38 m2
1

Opis Inwestycji

Enklawa Mielno etap II

Enklawa Mielno położona jest w miejscu, na którego urok trudno pozostać obojętnym. Otoczona jest brzozami i sosnami, które od razu zachwycają swoją urodą i spokojem. Największy skarb znajduje się jednak 100 m dalej – to piękna, dzika plaża, która nawet w sezonie zachowuje swój zaciszny charakter. Dzięki tym wyjątkowym okolicznościom przyrody, Enklawa pozwala cieszyć się prywatnością i zapomnieć choć na chwilę o pędzie codziennego życia. Dodajmy, że inwestycja jest idealnym wyborem nie tylko dla tych, którzy chcą wypoczywać w harmonii z naturą, ale również dla tych, którym zależy na kompletnej infrastrukturze wakacyjnego kurortu. W odległości kilkunastu minut spacerem – wśród zieleni bądź plażą – znajduje się bowiem nowy nadmorski deptak, liczne restauracje i pozostałe atrakcje miasta. Wybór każdego dnia może być inny. Od samego początku Enklawa Mielno była inwestycją tworzoną z myślą o rodzinnym wypoczynku. Bazując na własnych doświadczeniach oraz czerpiąc inspirację z naturalnych cech miejsca, takich jak bliskość morza i otoczenie pięknych drzew, stworzyliśmy koncepcję budynków oraz zagospodarowania terenu odpowiadającą potrzebom rodzin z dziećmi. Przede wszystkim postaraliśmy się, by inwestycja miała charakter enklawy – nie tylko z nazwy – dlatego liczba mieszkań jest niewielka, a cały teren jest bezpiecznie ogrodzony i monitorowany. Dla najmłodszych mieszkańców przewidzieliśmy atrakcyjny plac zabaw na zewnątrz oraz wewnętrzną salę zabaw – tak by nawet gorsza pogoda nie psuła radości wypoczynku. Reszta to zasługa wyjątkowego położenia Enklawy Mielno w urokliwym sosnowym zakątku w odległości kilku kroków od pięknej i spokojnej, nawet w sezonie, plaży.

Inwestycja Enklawa Mielno etap II znajduje się w Mielnie, ul. Gen. Stanisława Maczka 16 (3.2 km od Koszalina), jest realizowana przez dewelopera Smart Invest Sp. z o.o. Sp. K..

Inwestycja Enklawa Mielno etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 1 nowego się w 1 budynku wielorodzinnym od 1 do 3 kondygnacji naziemnych.

Aktualnie w inwestycji Enklawa Mielno etap II pozostało na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 38 metrów kwadratowych.

Deweloper Smart Invest Sp. z o.o. Sp. K. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 1 lokalu użytkowego.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, morze.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych: 38 m2.
Ceny lokali użytkowych:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Enklawa Mielno etap II

Powiat Koszaliński położony jest w pół­nocno – wschodniej części województwa zachodniopomorskiego. Liczy 64205 mieszkańców, gdzie 31945 stanowią mężczyźni natomiast kobiety 32260. Jego ogólna powierzchnia wynosi 1669 km², z czego 34,1% zajmują grunty orne, 42,8% lasy i tereny leśne, a 23,1% pozostałe grunty.

Data publikacji: 01.08.2019

Data aktualizacji: 01.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie