Enklawa Mielno etap II

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSmart Invest Sp. z o.o. Sp. K.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Opis Inwestycji

Enklawa Mielno etap II

Enklawa Mielno położona jest w miejscu, na którego urok trudno pozostać obojętnym. Otoczona jest brzozami i sosnami, które od razu zachwycają swoją urodą i spokojem. Największy skarb znajduje się jednak 100 m dalej – to piękna, dzika plaża, która nawet w sezonie zachowuje swój zaciszny charakter. Dzięki tym wyjątkowym okolicznościom przyrody, Enklawa pozwala cieszyć się prywatnością i zapomnieć choć na chwilę o pędzie codziennego życia. Dodajmy, że inwestycja jest idealnym wyborem nie tylko dla tych, którzy chcą wypoczywać w harmonii z naturą, ale również dla tych, którym zależy na kompletnej infrastrukturze wakacyjnego kurortu. W odległości kilkunastu minut spacerem – wśród zieleni bądź plażą – znajduje się bowiem nowy nadmorski deptak, liczne restauracje i pozostałe atrakcje miasta. Wybór każdego dnia może być inny. Od samego początku Enklawa Mielno była inwestycją tworzoną z myślą o rodzinnym wypoczynku. Bazując na własnych doświadczeniach oraz czerpiąc inspirację z naturalnych cech miejsca, takich jak bliskość morza i otoczenie pięknych drzew, stworzyliśmy koncepcję budynków oraz zagospodarowania terenu odpowiadającą potrzebom rodzin z dziećmi. Przede wszystkim postaraliśmy się, by inwestycja miała charakter enklawy – nie tylko z nazwy – dlatego liczba mieszkań jest niewielka, a cały teren jest bezpiecznie ogrodzony i monitorowany. Dla najmłodszych mieszkańców przewidzieliśmy atrakcyjny plac zabaw na zewnątrz oraz wewnętrzną salę zabaw – tak by nawet gorsza pogoda nie psuła radości wypoczynku. Reszta to zasługa wyjątkowego położenia Enklawy Mielno w urokliwym sosnowym zakątku w odległości kilku kroków od pięknej i spokojnej, nawet w sezonie, plaży.

Inwestycja Enklawa Mielno etap II znajduje się w Mielnie, ul. Gen. Stanisława Maczka 16 (3.2 km od Koszalina), jest realizowana przez dewelopera Smart Invest Sp. z o.o. Sp. K..

Inwestycja Enklawa Mielno etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 1 nowego lokalu użytkowego znajdującego się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych.

Aktualnie w inwestycji Enklawa Mielno etap II pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchni 38 metrów kwadratowych.

Deweloper Smart Invest Sp. z o.o. Sp. K. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 1 lokalu użytkowego.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, morze.

Lokalizacja inwestycji Enklawa Mielno etap II

Powiat Koszaliński położony jest w pół­nocno – wschodniej części województwa zachodniopomorskiego. Liczy 64205 mieszkańców, gdzie 31945 stanowią mężczyźni natomiast kobiety 32260. Jego ogólna powierzchnia wynosi 1669 km², z czego 34,1% zajmują grunty orne, 42,8% lasy i tereny leśne, a 23,1% pozostałe grunty.

Komunikacja

Przyszli mieszkańcy inwestycji Enklawa Mielno etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 480 metrów od inwestycji Enklawa Mielno etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Unieście/Początkowy.

Data publikacji: 01.08.2019

Data aktualizacji: 01.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie