Apartamenty Baczyńskiego

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSławbud

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 135 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Zachęcamy Państwa do zwrócenia swojej uwagi na naszą ofertę. Zapraszamy wszystkich poszukujących dobrej lokalizacji na oddział banku, biuro rachunkowe, salon kosmetyczny, gabinet stomatologiczny lub lekarski, klinikę, kancelarię adwokacką lub notarialną i wiele innych form działalności. Lokalizacja naszej inwestycji w samym centrum miasta czyni ją unikalnym miejscem do prowadzenia działalności i rozwoju Państwa firmy. Lokale usługowo-biurowe usytuowane są na parterze. Projektując pomieszczenia użytkowe, stworzyliśmy przestrzeń usługowo-biurową z możliwością wydzielania lokali o powierzchniach od 50m² do 310m².Lokale zapewniają właścicielom dużą swobodę w aranżacji przestrzeni, co daje możliwość znalezienia własnego, funkcjonalnego rozwiązania, dopasowanego do indywidualnych potrzeb.Niewątpliwym atutem inwestycji jest umiejscowienie Apartamentów Baczyńskiego w pobliżu supermarketów, centrów biznesowych oraz instytucji użyteczności publicznej. W niedalekiej okolicy omawianej inwestycji znajdują się różnego rodzaju placówki dydaktyczne, szkoły językowe. Bezpośrednie sąsiedztwo jednej z głównych ulic miasta, ul. Warszawskiej, oraz dobrze rozwinięta sieć komunikacji miejskiej zapewniają łatwe i szybkie dotarcie do przyszłej siedziby firmy.Nasza inwestycja zlokalizowana jest w pobliżu planowanego w Łomiankach lokalnego ośrodka usług, który pozwoli na stworzenie kompleksowej oferty usługowo-handlowej i rekreacyjnej dla mieszkańców miasta. Lokalny ośrodek usług będzie także pełnił funkcję centro-twórczą. W ramach inwestycji powstanie przestronny, zielony skwer, plac zabaw dla dzieci oraz nowoczesne centrum fitness o powierzchni około 1 500 m2 z salami do gry w squasha i badmintona. Znajdą się tam liczne restauracje i kawiarnie.Część usługowa obecnie jest w stanie surowym z możliwością wykończenia do stanu deweloperskiego zgodnie z życzeniem Klienta na podstawie indywidualnego projektu.

Inwestycja Apartamenty Baczyńskiego znajduje się w Łomiankach, ul. Baczyńskiego 13 (1.6 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Sławbud.

Inwestycja Apartamenty Baczyńskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 21 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 4 kondygnacje naziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Baczyńskiego pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchniach od 52 do 310 metrów kwadratowych w cenie od 5 500 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Sławbud przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne (28 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 21 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (28 miejsc).
Udogodnienia: winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Baczyńskiego

Łomianki to niewielkie miasteczko zajmujące powierzchnię ponad 18 km2 i położone w powiecie warszawskim zachodnim, w odległości ok. 15 km od stolicy. Zabudowę mieszkaniową stanowią niskie, przeważnie nowe, domy jedno- i wielorodzinne. Ze względu na dobrą lokalizację, zaciszne okolice, obecność terenów Kampinoskiego Parku Krajobrazowego oraz jezior: Fabryczne, Ostrowskie i Pawłowskie, Łomianki stanowią atrakcyjne miejsce wypoczynku oraz zamieszkania. W mieście zlokalizowane są drobne firmy oraz rozwija się sektor usług, a obiektami handlowymi są np. Centrum Handlowe Auchan i Galeria Handlowa Łomianki. W mieście i okolicach znajdują się ośrodki oraz szkoły jeździeckie, zaś nowoczesnym kompleksem sportowym jest Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe.

Komunikacja

Najważniejszą arterią w Łomiankach jest ulica Kolejowa, stanowiąca fragment drogi krajowej nr 7 (Gdańsk – Chyżne). Od 1 stycznia 2018r. linie kursujące do Łomianek i okolicznych miejscowości wcielone zostały do sieci ZTM i obecnie w mieście funkcjonuje wewnętrzna komunikacja miejska, na którą składają się 3 linie autobusowe. Do stolicy można natomiast dojechać liniami 150, 250 oraz 750. W odległości 400 metrów od inwestycji Zachodnia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: ZACHODNIA 01 (ŁOMIANKI).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Baczyńskiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Apartamenty Baczyńskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Lwowska 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Baczyńskiego znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: ANGLOSCHOOL w odległości 100 m, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Kownackiej w odległości 270 m, Niepubliczna Szkoła Muzyczna I stopnia w Łomiankach w odległości 270 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Baczyńskiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 500 m znajduje się Biedronka, w odległości 520 m znajduje się Bazar Lomianki.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Baczyńskiego w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 510 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 02.04.2012

Data aktualizacji: 27.02.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie