Zdrowie 12 domy

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Zdrowie, oferowane bezpośrednio przez

Slate LLC

Łódź, Polesie, Zdrowie-Mania, ul. Zdrowie 12

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 58 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Zdrowie 12 domy

8 zdjęć

Zdrowie 12 domy
Zdrowie 12 domy
Zdrowie 12 domy
Zdrowie 12 domy

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 2 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Zdrowie 12 to położony w parku, elegancki i kameralny kompleks czterech nowoczesnych apartamentów oraz dwóch domów jednorodzinnych.Ten zespół apartamentowy powstaje w odpowiedzi na wysublimowane gusta wymagających Klientów, którzy nie są zainteresowani mieszkaniem w bloku na typowym osiedlu, chcą czegoś bardziej kameralnego. Pragną eleganckiego domu w otoczeniu zieleni.Prestiżu inwestycji dodaje unikalna lokalizacja w jednym z największych parków w Europie – Parku na Zdrowiu, a przy tym bliskie centrum miasta zaledwie 3km, czy 4km do Manufaktury.Architektura budynków jest na wskroś współczesna, chociaż inspiracją dla niej były klasyczne rezydencje z przełomu XIX i XXw. oraz wille miejskie okresu międzywojennego.Zdrowie 12 to miejsce dla tych, którzy cenią sobie elegancję, bliskość natury oraz szybki dojazd do centrum miasta.Termin realizacji: jesień 2013.Zdrowie 12 to ogrodzony kompleks dwóch dwupiętrowych domów jednorodzinnych o powierzchni 93,2m2, dwóch apartamentów o powierzchni 73m2 i dwóch apartamentów o powierzchni 83m2.Do domów oraz aparamentów położonych na parterze przepisane są ogródki, natomiast pozostałe dwa apartamenty mają dwa duże tarasy, z których roztacza się widok na park.Każde mieszkanie posiada niezależne wejście, dzięki temu nie dzielimy z sąsiadem klatki schodowej. Wnętrze kompleksu wyłączone jest z ruchu samochodwowego Apartamenty oddawane są w standardzie deweloperskim.

Inwestycja Zdrowie 12 domy znajduje się na Zdrowiu-Mani, ul. Zdrowie 12 (3.4 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Slate LLC.

Inwestycja Zdrowie 12 domy została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Zdrowie 12 domy nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Slate LLC nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zdrowie 12 domy?

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zdrowie 12 domy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1710 metrów od inwestycji Zdrowie 12 domy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Kaliska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Zdrowie 12 domy znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zdrowie 12 domy znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Marcina Gortata w Łodzi w odległości 140 m, szkoła w odległości 170 m, Szkoła Mistrzostwa Sportowego Liceum Ogólnokształcące Marcina Gortata w odległości 180 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Zdrowie 12 domy jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Psychiatryczno-Psychologiczna w odległości 790 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zdrowie 12 domy składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 810 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zdrowie 12 domy w odległości 210 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 220 m znajduje się Boisko szkolne, w odległości 320 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 16.02.2023

Inwestycje w pobliżu na Zdrowiu-Mani

Oferty na Zdrowiu-Mani

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: