Włodarzewska 83

Oferta archiwalna

Warszawa, Ochota, Szczęśliwice, ul. Włodarzewska 83

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Włodarzewska 83

6 zdjęć

Włodarzewska 83
Włodarzewska 83
Włodarzewska 83
Włodarzewska 83

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (176 miejsc) : Dodatkowo płatne.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

„Włodarzewska 83” – do zamieszkania od zaraz!

Nowy budynek mieszkaniowy położony jest u zbiegu ul. Włodarzewskiej i Drawskiej w kameralnej i zielonej części Ochoty. Z okien mieszkań położonych na wyższych kondygnacjach rozciąga się widok na Park Szcześliwicki, a z pozostałych na wewnętrzny dziedziniec oraz spokojne willowe uliczki.

„Włodarzewska 83” została zaprojektowana tak, aby współgrać z otaczającą ją zielenią oraz komponować się z charakterystyczną zabudową całej dzielnicy. Pod budynkiem znajduje się przestronny garaż, w którym oprócz miejsc postojowych dla samochodów przewidziano również boksy rowerowe, a na parterze lokale usługowe.

STANDARD – BUDYNKI

Budynek na tle konkurencji wyróżnia się nie tylko nowoczesną bryłą, modernistyczną elewacją, ale przede wszystkim wysoką jakością użytych materiałów budowlanych. Na dziewięciu kondygnacjach znajduje się 150 funkcjonalnych oraz jasnych mieszkań o zróżnicowanych metrażach. Na parterze natomiast powstaną punkty usługowe. Do dyspozycji mieszkańców jest 176 podziemnych miejsc parkingowych. Istnieje również możliwość zakupu komórek lokatorskich, boksów rowerowych czy motocyklowych.

STANDARD – MIESZKANIA

Funkcjonalność i komfort – to cechy charakterystyczne mieszkań przy „Włodarzewskiej 83” Na 9 kondygnacjach znajduje się 150 mieszkań o zróżnicowanych metrażach, zaczynających się już od 45 m kw. W ofercie znajduje się duży wybór mieszkań 2, 3 i 4 pokojowych z dużymi balkonami lub tarasami. Przestronne jasne pokoje, otwarte aneksy kuchenne lub też oddzielne kuchnie sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Główne atuty osiedla „Włodarzewska 83″ to:

• Doskonała lokalizacja w zielonej części Ochoty

• Jasne i przestronne mieszkania

• Korzystne połączenie z centrum miasta

• Bezpośrednie sąsiedztwo Parku Szczęśliwickiego

Inwestycja Włodarzewska 83 znajduje się na Szczęśliwicach, ul. Włodarzewska 83 (5.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez SGI Sp. z o.o.

Inwestycja Włodarzewska 83 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Aktualnie w inwestycji Włodarzewska 83 nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli SGI Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

W bezpośrednim sąsiedztwie budynku znajdują się liczne tereny zielone, w tym słynny Park Szczęśliwicki, jak również restauracje, sklepy i centra handlowe, które docenią wszyscy spragnieni komfortu życia w centrum miasta. Osoby aktywne sportowo z pewnością ucieszy bliskość ośrodków sportowych, kortów tenisowych, basenów oraz całorocznego stoku narciarskiego, natomiast miłośnicy kultury docenią sąsiedztwo Teatru Ochota oraz kultowego Och-Teatr. Dodatkowym atutem tej lokalizacji jest dobrze rozwinięta sieć komunikacji miejskiej zarówno od strony ul. Grójeckiej jak i Al. Jerozolimskich, która zapewnia szybki dojazd do centrum miasta. Dzięki stacji Szybkiej Kolei Miejskiej (SKM) oraz Kolei Mazowieckich i WKD można sprawnie dostać się również na lotnisko oraz do innych części Warszawy i jej okolic. Naturalne walory przyrodnicze tej części Warszawy to potencjał wypoczynkowy i rekreacyjny dla jej mieszkańców. Jest tu sporo miejsc piknikowych i spacerowych, a okolica stwarza możliwości do aktywnego wypoczynku, dzięki ścieżkom do jazdy na rowerze lub na rolkach, nie wspominając o wzniesieniu do jazdy na nartach.

Również samo otoczenie budynku przy Włodarzewskiej 83 jest bogate w miejsca służące spędzaniu czasu wolnego. Na terenie osiedla zaplanowano plac zabaw dla dzieci z urządzeniami rekreacyjnymi.

Uchodząca za jedną spośród najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy, Ochota, to niewielki i zarazem najgęściej zaludniony obszar miasta. Znaczną część dzielnicy zajmują strefy zieleni, zwłaszcza parki i skwery, wśród których warto wymienić Park im. Marszałka Piłsudskiego, Park Szczęśliwicki czy Park Wielkopolski. Enklawy zieleni stanowią przestrzeń zaadaptowaną do uprawiania sportu i rekreacji, toteż nie brakuje placów zabaw, ścieżek rowerowych, alei spacerowych czy boisk. Uroku nadaje okolicy niska, kameralna i często zabytkowa architektura. Na szczególną uwagę zasługują osiedla-ogrody: Staszica i Lubeckiego oraz przedwojenne kamienice. Na południowej Ochocie powstają nowe, harmonijnie wkomponowane w pejzaż, osiedla mieszkaniowe. Ośrodkiem o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są Aleje Jerozolimskie (jedna z głównych arterii stolicy), a także ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Na terenie dzielnicy znajdują się centra handlowe, teatry, muzea i uczelnie wyższe .

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Włodarzewska 83?

Arteriami o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są na Ochocie: Al. Jerozolimskie oraz ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Dojazd z dzielnicy do centrum miasta jest możliwy za pomocą środków komunikacji miejskiej: autobusów i tramwajów . W zachodniej części Ochoty znajdują się również stacje, z których odjeżdżają pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Włodarzewska 83 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Włodarzewska 83 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Instalatorów 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Włodarzewska 83 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Włodarzewska 83 znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Motylek II" w odległości 220 m, Terapeutyczny Punkt Przedszkolny "Male Kajtki" w odległości 290 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Włodarzewska 83 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 30 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Włodarzewska 83 w odległości 340 m znajduje się NET, w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Szczęśliwicach

Oferty na Szczęśliwicach

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: